Terazi Burç Yorumları 29 Temmuz 2021

Terazi burcunun 29 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Terazi burcunu 29 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Terazi burcunu 29 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 29 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 29 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

İnsanları memnun etmeye gerek yok, Terazi. Hem tatlı gezegen yöneticiniz Venüs hem de ilişki sektörünüzün yöneticisi olan cüretkar Mars, kapalı on ikinci gizli eviniz, rüyalar, gizli gündemler ve perde arkasındaki her şey aracılığıyla birleşiyor. Hatta geçmişten gelen ve hala ruhunuza ağır gelen temaları yeniden ziyaret ediyor olabilirsiniz. İyi haber şu ki… Bu yalnızlık, kendini sevme veya gizli bir aşk ilişkisi için mükemmel bir yön. Ayın diğer insanlardan oluşan yedinci evinizi tutuşturmaya devam edeceğini ve sonunda Plüton ile çatışacağını unutmayın. Bu süre zarfında ne yansıttığınıza dikkat edin.

Terazi Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Arkadaşların onları büyüklüğe götürmeni bekliyor, öyleyse ne bekliyorsun? Sen sadece işi doğru yapmak için ihtiyaç duydukları büyük fikir insanısın. Detaylar. Sen yaratıcı bir makinesin.

Terazi Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Bugün kendilerini tanıtmak için heyecan verici profesyonel fırsatlara hazırlanın, Terazi. Yaratıcı fikirleriniz, güneş yaratıcılığınızın beşinci evindeki şanslı Jüpiter ile karşıt konumda bulunan güneş on birinci ev bağlantılarınızda güçlü Mars olarak ödüllendiriliyor. Eşsiz becerileriniz ve teknikleriniz bugün ön planda olacak ve sizi en büyük profesyonel özlemlerinizden bazılarıyla aynı hizaya getirme fırsatına sahip olabilir. Kendinizi dünyanın önünde, hatta belki de patronların, işe alım yöneticilerinin veya otorite figürlerinin önünde güvenle sunun ve yeteneklerinizden o kadar etkilenebilirler ki, sizi gitmek istediğiniz yere fırlatabilirler.

Sosyal bir kelebek gibi çırpınma dürtüsüne uyun. İnsanlar seni daha çok görmek istiyor.

Terazi Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Yavaş ol, Terazi. Sıcak başlı Mars, bugün rüya gibi büyük Jüpiter ile bir karşıtlığa kilitleniyor ve kişisel yaratıcı yeteneğinizin etrafındaki gerilimleri vurguluyor. Bu yön, romantik yaşamınızda ortaya çıkan sorunları daha da kötüleştirebilir. Daha sonra Mars, 14 Eylül’e kadar kalacağı keskin görüşlü Başak’a doğru ilerler. Mars’ın burada varlığı, sessiz bir yeniden değerlendirme dönemi için sürüş ve inisiyatif yeteneklerinizi yavaşlatır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.