Terazi Burç Yorumları 23 Temmuz 2021

Terazi burcunun 23 Temmuz 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Terazi burcunu 23 Temmuz 2021 Cuma günü neler bekliyor? Terazi burcunu 23 Temmuz 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 23 Temmuz 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 23 Temmuz 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 23 Temmuz 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 23 Temmuz 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

İşler her zamanki hızında ilerlemiyorsa, acele etmeyin Terazi. Uyum arayan gezegen hükümdarınız Venüs, gizli on ikinci kapalı eviniz, karma, gizli gündemler ve sahnelerin arkasındaki her şey aracılığıyla hayal kurmaya devam ediyor, gizli bir aşk ilişkisinden deneyimlediğiniz telepatik iletişime kadar her şeyi büyüleyici ve karamelize ediyor. uzun mesafeli bir sevgiliyle. Binbaşı Tom’a yer kontrolü mü? Her iki durumda da, bu süre zarfında iç huzurunuza öncelik vermeniz önemlidir – özellikle de hala ruhunuzun gerçeğiyle uyumlu olmayan bir şeyi salıverme sürecinde olanlarınız için. Sezginizi dinleyin.

Terazi Burcu 23 Temmuz 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Her iyi ilişkinin bir miktar uzlaşma gerektirdiğini hatırlamakta fayda var. Erken aşkın sancılarında bile, nereden geldiklerini de aklınızda tutun.

Terazi Burcu 23 Temmuz 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Terazi, bugün akşama kadar dolunay yükselecek. Bu ay, yaratıcılığın güneş beşinci evinizi vurgulayacak ve size sanatsal yönünüzle temasa geçme fırsatı verecek. Bu, profesyonel yaşamınıza uygulanabilir ve hatta ileriye dönük iş planlarınıza dahil etmek için yeni fikirler üretmenize yardımcı olabilir. Sonunda yaratıcı bir ürün, sunum veya performans sergileme sürecindeyseniz, bu noktada ilgi odağı olacaksınız. Yine de, gezegenler arka planda biraz dramaya neden olduğu için hafifçe yürüyün.

Bir grup hayran sizi yiyecek ve içecekle kandırıyor – aşırıya kaçmamaya dikkat edin.

Terazi Burcu 23 Temmuz 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Bir Terazi olarak, genellikle “sosyal bir kelebek” olarak kalıplaşmışsınızdır. Bu duyguya ya içersiniz ya da onunla ilişki kurarsınız. Ama her iki durumda da, yılın bu zamanı acı verici bir şekilde doğru. Aslan mevsimi, topluluk duygunuzla yeniden bağlantı kurmanızı ve kendi dışınızdaki dünyayı deneyimlemenizi ister. Bugünün Kova burcundaki dolunayı, kişisel yaratıcı güçlerinize ve ortaya çıkan romantik ilişkilere ışık tutarken, dikkatinizi hemen kendine odaklı bir üst boşluğa çeker.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.