Terazi Burç Yorumları 22 Temmuz 2021

Terazi burcunun 22 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Terazi burcunu 22 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Terazi burcunu 22 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 22 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 22 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Terazi olduğunuzda ilişkiler sorunlu gelir, ancak başkalarına odaklanmaktan bir adım geri atmanın ve daha fazla kendini sevmenin zamanı geldi. Bekar ya da zaten bağlı, tanrıça yöneticiniz her gün gizli onikinci eviniz, karma, gizli gündemler ve perde arkasındaki her şey aracılığıyla Başak’a kaymaz. Aslında, gizli bir ilişkiye katılmıyorsanız veya belki de sevginizi kilit altında tutmuyorsanız, büyük olasılıkla iç sığınağınıza çekiliyorsunuz ve önce kendinizi sevmeyi öğreniyorsunuz. Bu arada Luna, yuvanız, aileniz ve duygusal temellerinizden oluşan dördüncü evinize dokunacak – bu nedenle, bugün iyileşme önceliğiniz.

Terazi Burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Fazladan yüz pound taşıyormuş gibi mi hissediyorsun? Özellikle geleceğinizde bir hareket varsa, sizi aşağı çeken o döküntülerin bir kısmını bırakmanın zamanı geldi.

Terazi Burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Gezegen yöneticiniz Venüs bugün dikkatinizi biraz dağıtabilir Terazi. Daha az hayırseverimiz bir köşeyi dönerken ve neşe gezegeni olan görkemli Jüpiter’in karşısında dururken, herhangi bir şey yapmanın imkansız olduğunu görebilirsiniz! Bunun yerine gevşeme, eğlenme ve sosyalleşme dürtüsü hissedeceksiniz. Bugün izin alabiliyorsanız veya hatta biraz erken check-out yapabiliyorsanız, yaptığınız için memnun olacaksınız. Bugünün ışınları özellikle tatlı, yaratıcılığınızı ve çekiciliğinizi artırıyor. Profesyonel bir ağ oluşturma etkinliğine veya katılımına katılabiliyorsanız, herkes sizi sarhoş edici bulduğundan güzel temaslar kuracaksınız.

Bir müzede dolaşmak zihninizi besleyecek. Kendinizi yeni kültürlere bırakın.

Terazi Burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Bugün yılın en güzel dönemlerinden birine giriyorsun, Terazi. Güneş, inisiyatif arayan Yengeç’ten ayrılıyor ve oyuncu Aslan’a doğru ilerliyor, dikkatinizi önümüzdeki haftalarda topluluk duygunuzla yeniden bağlantı kurmaya yönlendiriyor. Kimin hayatında olmaya değer ve artık kim kesmiyor? Unutulmuş arkadaşlarınızla yeniden bağlantı kurmak ve hedeflerinizi yeniden tanımlamaya çalışmak için bu zamanı kullanın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.