Oğlak Burç Yorumları 29 Temmuz 2021

Oğlak burcunun 29 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Oğlak burcunu 29 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Oğlak burcunu 29 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 29 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 29 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıOğlak burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Oğlak Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Doğru zihniyetle her şey mümkün, Oğlak. Venüs ve Mars – ilahi muadilleri ve kozmosun sevgilileri – macera, bilgelik ve yüksek öğrenimden oluşan geniş dokuzuncu eviniz aracılığıyla birleşiyorlar. Bu, uzun mesafeli aşk ilişkilerinizden hayata genel bakış açınıza kadar her şeye uyum getiriyor. Ve tipik olarak pragmatizminizden gurur duysanız da, bu kozmik konfigürasyonda bilinmeyeni keşfetme ve maceraya atılma arzusunu uyandıran bir şey var. Aslında, romantik bir deneyimin lojistiğini oldukça ilgi çekici ve zaman ayırmaya değer bulabilirsiniz. Bu, elbette, açık ve yürekten iletişim kurma yeteneğinize bağlıdır.

Oğlak Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Paylaşmak önemsemektir – mevcut girişiminizin sonucunu umursamadığınız sürece. Elbette cömert olmak istersiniz, ancak bu sefer her zamanki mutlu-şanslı benliğiniz olmak için çok fazla tehlikedesiniz.

Oğlak Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Bugün tam anlamıyla ikramiyeyi vurabilirsin, Oğlak. Finansal alanlarınıza odaklanan çok fazla enerjiyle, servetinizi katlanarak genişletme fırsatınız olabilir. Güneş enerjisi ikinci gelir evinizin son derecelerinde yörüngede dönen Jüpiter, güneş enerjisi sekizinci varlık evinizi ısıtan cızırtılı Mars ile bir karşıtlık içinde bağlantı kuruyor. Bir yandan bu, belki de yeni bir sözleşme, iş veya müşteri gibi şanslı bir atılım getirebilir. Öte yandan, bu, abartılı bir şekilde savurganlık için itici güç getirebilir. Bu kesinlikle heyecan verici olsa da, daha sonra pişmanlık hissedebilirsiniz. Coşkunuzu yumuşatın ama daha fazla bolluk için savaşın.

Topu yuvarlamadıkça hiçbir şey olmayacak. Bunu istiyorsan başla.

Oğlak Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Şu anki finansal hikayenize biraz dikkat gösterin, Oğlak. Cantankerous Mars, bugün rüya gibi büyük Jüpiter ile bir karşıtlığa kilitleniyor ve mevcut para kazanma planlarınıza bağlı tüm kusurları vurguluyor. Kazançla ilgili borçların ve hayal kırıklıklarının keskin bir şekilde farkında olabilirsiniz. Neyin ayarlanması gerektiğini kabul edin ve onun içinden nefes alın. Daha sonra Mars, şimdi 14 Eylül’e kadar olan seyahat ve eğitim planlarına yeniden enerji veren yetenekli Başak’a ilerliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.