Oğlak Burç Yorumları 24 Temmuz 2021

Oğlak burcunun 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Oğlak burcunu 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Oğlak burcunu 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıOğlak burcu 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Oğlak Burcu 24 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Oğlak, geçmişiniz aşk hayatınızın önüne mi geçiyor? Küskünlük mü besliyordunuz? Ay, istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değer sistemleri evinize temas etmesine ek olarak, yapılandırılmış gezegensel yöneticiniz Satürn ve yaralı şifacı Chiron ile çarpışacak. Kulağa çok gibi geliyor ve kesinlikle öyle – özellikle ay, önemli diğerlerinin yedinci evinizi de yönettiği için. Bunu akılda tutarak, bu bağlantıda neye yatırım yapmak istediğinizi düşünmeniz için bir fırsat. Luna ayrıca yaralı şifacı Chiron’a seksen yapacak, bu yüzden kırılganlığınızdan çekinmeyin.

Oğlak Burcu 24 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Öylece oturup sohbet etmeyin. Kovalamak için kes. O zaman seninle ilgilenip ilgilenmediklerini anlayacaksın. Zor kısmı atlayıp onunla işin bitebilecekken neden belirsiz ve kaçamak davranasın ki?

Oğlak Burcu 24 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Önemli bir profesyonel mesaj vermek için bugünün astrolojisinden yararlanın, Oğlak. İş ortaklıklarıyla ilgili güneş yedinci evinizde dönen iletişim gezegeni Merkür ile, üçüncü bağlantı evinizin içinde dönen hayal gücü gezegeni Neptün ile üçgen açı oluşturacak şekilde bağlantı kurduğunuzda, bugün yayınladığınız herhangi bir kampanya övgüyle karşılanacaktır. Yumuşak, tehdit edici olmayan ve yaratıcı bir yetenek kullanın; fikirleriniz, reklamlarınız, sosyal medyanız veya sunumlarınız fırtına gibi bir başarıya dönüşecektir. İnsanların kalpleriyle bağlantı kurun ve onları sizi takip etmeleri veya ürün veya hizmetlerinizi satın almaları için kolayca cezbedebilirsiniz. Öyle bir etki yapabilirsin ki, ilerlemeni unutamazlar.

Havalı tiplerin mıknatısı olmamak için, insanlarla tanıştığınızda çekingen olun.

Oğlak Burcu 24 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Cumartesi günü gökyüzü, potansiyeliniz hakkında aşağı inmeyi kolaylaştırıyor, Oğlak. Baş döndürücü Kova ayı, yöneticiniz disiplinli Satürn ile birleşiyor. Bu yön, her şeyi iş haline getirebilir ve oyun oynamayabilir. Somurtmak veya aşırı ciddi olmak yerine, becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak çözümler aramayı hedefleyin. Neyse ki, haberci Merkür, rüya gibi Neptün ile aynı hizadadır ve işbirlikleri veya ortaklıklarda duygusal, yatıştırıcı sohbetler yapmanıza yardımcı olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.