Oğlak Burç Yorumları 2 Temmuz 2021

İçerikler

Oğlak burcunun 2 Temmuz 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Oğlak burcunu 2 Temmuz 2021 Cuma günü neler bekliyor? Oğlak burcunu 2 Temmuz 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 2 Temmuz 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 2 Temmuz 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıOğlak burcu 2 Temmuz 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Oğlak Burcu 2 Temmuz 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Özel biri hakkında tutkulusunuz ve sevgi arzularınızı dile getirmeye hazırsınız, Oğlak. İddialı Mars, erotik, cinsel kimya, enerji alışverişleri ve ruh bağlarıyla ilgili boğucu sekizinci evinizde cızırdamaya devam ediyor. Bu size enerji veriyor ve çarşaflar arasındaki ısıyı artırıyor. Daha zorlu bir notta, günümüzün ay ile burcunuzda için için yanan Plüton arasındaki sert kare, takıntıları ve/veya güç oyunlarını tetikleyebilir. Ne pahasına olursa olsun ihmal ve manipülatif taktiklerden kaçınmaya çalışın. En iyi şeyin doğru olduğunu herkesten daha iyi biliyorsun. İçgüdülerinizi takip edin ama sağlam kalın.

Oğlak Burcu 2 Temmuz 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Bir kutlamayı hak edecek kadar çok çalışıyorsun. Kendinizi kızartın ve ciddi şekilde çökmekte olan bir tatlı ile takip edin.

Oğlak Burcu 2 Temmuz 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Oğlak, şu anda meşgul olmak senin için yanlış bir ifade. İş sözleşmelerinizde ve ilişkilerinizde deneyimlediğiniz değişiklikleri ve büyümeyi entegre ediyorsunuz. Belki bir hamle yaptınız ve şimdi bu yeni ortama alışıyorsunuz. Bunu halletmenin en iyi yolu, net bir görev listesi ve her biri için zaman çizelgesi oluşturmaktır. İletişim gezegeni, İkizler’deki Merkür, altıncı iş evinizde bunu yapmanız için size netlik sağlıyor.

İş sorunları bugün yolda bir tümsek olacak — ihtiyaç duymadan önce bir B Planı oluşturun.

Oğlak Burcu 2 Temmuz 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Bugün dünyadan uzaklaşın ve şifalı bir tepe boşluğuna çekilin, Oğlak. Kozmik manzara bu hafta dolup taştı ve herhangi bir kabarık tüyden iyileşmek ve iyileşmek için biraz zamanı hak ediyorsunuz. Luna’nın go-getter Aries’deki varlığı, ev ortamınıza fazla enerji göndermenizi teşvik eder – düşünün: dekorasyon, yenileme veya sadece temizlik. Luna’nın Mercury ile buluşması, iş cephesinde netlik sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.