Oğlak Burç Yorumları 18 Temmuz 2021

Oğlak burcunun 18 Temmuz 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Oğlak burcunu 18 Temmuz 2021 Pazar günü neler bekliyor? Oğlak burcunu 18 Temmuz 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 18 Temmuz 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 18 Temmuz 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıOğlak burcu 18 Temmuz 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Oğlak Burcu 18 Temmuz 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Senin bir kalbin var – sadece onu koluna takmıyorsun. Birisi sizin hassas tarafınızı ortaya çıkaracak ve beklediğinizden çok daha fazla hoşunuza gidebilir.

Oğlak Burcu 18 Temmuz 2021 Pazar Günlük İş Burç Yorumu

Ay bugün Akrep burcunda dans edecek, Oğlak. Bu burç, profesyonel dernekler, topluluklar ve ağlardan oluşan güneş onbirinci evinizi yönetir. Şimdi, iş bağlantılarınıza ve tanıdıklarınıza ulaşmak ve önceki ayda nasıl ilerleme kaydedildiğiyle ilgili temas kurmak için harika bir zaman olabilir. Kendi güncellemelerinizi yapın, ancak dünyanın sonunda neler olup bittiğini kesinlikle dinleyin. Bunu yaparsanız, yalnızca her biriyle bağlantınızı beslemekle kalmayacak, aynı zamanda bir sonraki büyük dönüm noktalarınıza yükselişinizde sizi desteklemeleri için onları teşvik edeceksiniz.

Bugün konuşmak seni bir yere götürmez. İletişim kurmanın başka yollarını düşünün.

Oğlak Burcu 18 Temmuz 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

İlişki hikayende çok fazla bira var, Oğlak. Bu nedenle, bir sonraki adımınızı atmak ve keşfetmek için bugün bir adım geri atmanız ve arkadaşlarınıza dönmeniz gerekiyor. Ay’ın hassas Akrep burcundaki varlığı, arkadaşlarınızla bağlantı kurmak için ideal koşulları sağlar, ancak sürpriz getiren Uranüs ile olan karşıtlığı, romantizm cephesinde beklenmedik içgörülere yol açabilir. Merkür’ün Satürn’e sert yönü, ilişki konuşmalarını aşırı derecede ciddi hale getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.