Oğlak Burç Yorumları 14 Temmuz 2021

Oğlak burcunun 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Oğlak burcunu 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Oğlak burcunu 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıOğlak burcu 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Oğlak Burcu 14 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, bire bir ilişkilerden oluşan yedinci evinizi yönetiyor ve şu anda heyecan arayan macera, genişleme ve bilinmeyen bölge dokuzuncu evinizi harekete geçiriyor. Oğlak, denizaşırı sevgilin için hisler mi yakaladın? Kulağa sevimsiz bir aşk romanı gibi geliyor ama bu, şu anda sizden uzakta olan potansiyel bir talip olduğunu gösteriyor olabilir. Her iki durumda da, hem Mars hem de Venüs, yakınlık, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili boğucu sekizinci evinizde cızırdayarak, tutkularınız ve romantik arzularınız için harekete geçmenizi gerçekten durduramaz. O kadar ki, baştan çıkarma güçleriniz fizikselde olduğu kadar 5. boyutta da eşit derecede güçlüdür.

Oğlak Burcu 14 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Günlük rutininizin dışına bir bebek adımı atın ve dünyanın dağılıp yıkılmadığını görün. Bahse girerim olmayacak. Düşündüğünüzden daha fazla özgürlüğe sahipsiniz ve bunu egzersiz yapmak kendi zevkinizi ortaya koymanıza yardımcı olacaktır.

Oğlak Burcu 14 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

İş söz konusu olduğunda, tacı takarsınız, Oğlak, Tüm burçlar arasında, bir anlaşmayı nasıl kazanacağınızı ve uzun bir oyun için nasıl çalışacağınızı bilirsiniz. Müzakere, sistemi nasıl çalıştıracağınızı veya başka bir tarafla iletişim kurmayı bilerek, özellikle iyi yaptığınız bir şeydir. Şu anda, güneş yedinci evinizde sizden gökyüzünde dönen Merkür ile, tüm müzakere ve tartışmalarda daha da büyük bir üstünlüğünüz var. İş ortağınız, satıcınız veya iş ortağınız, iletişim konusundaki neredeyse sezgisel beceriniz tarafından kolayca ikna edilecektir. Topraklanmış ve pratik olun, ancak aynı zamanda bir insanlık ipucu gösterin ve sizin tarafınızdan daha fazla alınacaktır.

Bugün, dayanıklılığınızda bir artış, sıkı bir teslim tarihini zarafetle karşılamanıza yardımcı olacaktır.

Oğlak Burcu 14 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Evren son yıllarda zihinsel atmosferinizi yeniden düzenliyor, Oğlak. Ruhsal Neptün’ün etkisi sayesinde, yeni kendini ifade etme biçimlerine açılıyor ve zihinsel dağınıklığı temizlemeyi öğreniyorsunuz. Güneş ve ay, gerçekliği büken Neptün ile aynı hizada olduğundan, bu anlatıya bugün daha fazla değiniliyor. Artan ilhamın yanı sıra zihinsel bulanıklık bekleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.