Oğlak Burç Yorumları 10 Temmuz 2021

Oğlak burcunun 10 Temmuz 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Oğlak burcunu 10 Temmuz 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Oğlak burcunu 10 Temmuz 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 10 Temmuz 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 10 Temmuz 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıOğlak burcu 10 Temmuz 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Oğlak Burcu 10 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

İçin için yanan Pluto, bir süredir yükseleninizi geçiyor. Ama yine de gittiğin her yere giriş yapıyorsun, Oğlak. Hipnotik yoğunluğunuz kaçınılmazdır; Bunu fark etmeyebilirsiniz, ancak bilinçsizce potansiyel talipleri sağdan ve soldan, özellikle de karmik dersler getirenlere çekiyorsunuz. Ayın taahhüt ettiğiniz anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evlerin üzerinde gezinirken, eşinizin ihtiyaçlarına duygusal bir vurgu olacağını unutmayın. Bununla birlikte, Luna aynı zamanda güç merkezi Pluto’ya da karşı çıkacak ve bu süreçte, hükmetme arzunuz ile sevgilinizle yarı yolda tanışmanız arasında gerilim yaratacaktır.

Oğlak Burcu 10 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Şu anda devam eden bazı ciddi içsel sarsıntılar var, bu yüzden sabret ve onları atmaya çalış. İşler aslında daha iyiye gidiyor, bu yüzden sabırsızlıkla beklenecek bir şey var.

Oğlak Burcu 10 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Oğlak, bugün paranızı savunmak için güçlü hissedebilirsiniz. Belki geçmişte müşterilerinizden veya yatırımcılardan hak ettiğinizi savunmadınız. Şimdi, Aslan ayı kişisel güçle ilgili sekizinci evinize girerken, kendinizi daha cesaretli hissedebilirsiniz. Ay, ikinci kazanılan gelir evinizde geri giden Satürn ile aktive edici bir bağlantı kuruyor. Bu, sizi kendinize koyduğunuz kısıtlamaları bırakmaya ve hak ettiğiniz şeyle ilerlemeye zorluyor.

Plana sadık kalırsan ve pes etmezsen en imkansız şeyler olabilir.

Oğlak Burcu 10 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Oğlak, evrenin bu hafta senin için açıkladığı önemli ortaklık hikayelerinden kaçamazsın. Daha fazla ayrıntı gün ışığına çıktıkça sizden istenen işe eğilmeye devam edin. Duygulu Yengeç ayı, bugün duygusal olarak ham Plüton ile rahatsız edici bir temasa kilitleniyor ve halının altına süpürülen gizli ilişki sorunlarını ortaya çıkarıyor. Luna daha sonra kalp merkezli Aslan’a geçerek savunmasız, samimi paylaşım için yer açar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.