Oğlak Burç Yorumları 1 Ağustos 2021

Oğlak burcunun 1 Ağustos 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Oğlak burcunu 1 Ağustos 2021 Pazar günü neler bekliyor? Oğlak burcunu 1 Ağustos 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 1 Ağustos 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 1 Ağustos 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıOğlak burcu 1 Ağustos 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Oğlak Burcu 1 Ağustos 2021 Pazar Günlük Aşk Burç Yorumu

Burası sıcak mı, yoksa sadece sen misin, Oğlak? Belki de, sizinle önemli bir kişi arasında gerçekleşen telepati ve cinsel kimyayı göz önünde bulundurarak, sekizinci yakınlık evinizi, paylaşılan kaynakları, enerji alışverişini ve ruh eşi bağlantılarınızı sarsan Merkür ile güneşin cazimi birleşimidir. Dahası, ay romantik aşk, tutku ve zevkten oluşan beşinci evinizin üzerinde süzülecek – cinsel içgüdülerinizden şefkat arzunuza kadar her şeyi yükseltecek – ama bir yakalama var. Önemli kişilerden oluşan yedinci evinizin yöneticisi olan ay, durumunuza bir duygusal yoğunluk katmanı ekleyerek, burcunuzdaki güç merkezi Plüton’u üçgen yapacak. Hafifçe yürü.

Oğlak Burcu 1 Ağustos 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Henüz yakın hissetmediğiniz biriyle çok fazla zaman geçiriyorsunuz. Bu değişmek üzere, ama o zamana kadar zor olabilir. Sabırlı olun – tıklayacaktır.

Oğlak Burcu 1 Ağustos 2021 Pazar Günlük İş Burç Yorumu

Para bugün özellikle hassas bir konu olabilir, Oğlak. Güneş ikinci ve sekizinci evleriniz mevcut geçişler tarafından aktive edildiğinden. Gelir, gider ve işletme hesaplarınızı izlemek son derece önemlidir. Güneş ve Merkür bir araya geldiğinde daha önce bir yatırım, kredi veya kredi kartı onayı hakkında bazı heyecan verici haberler olsa da, şu anda herhangi bir sözleşme imzalamanız tavsiye edilmez. Bunu yapmak için normalde hayırlı bir dönem olurdu, ancak bugünün ilerleyen saatlerinde Satürn Merkür’e karşı çıkacak ve birçok bürokrasi ve kötü haber getirecek. Şimdi anlaşmalar yapmak, uzun vadede çok az ilerleme olacağı anlamına gelir. Mali durumunuzu izleyin ve her şeyden önce dikkatli olun.

Bir gezi, tarih veya parti planlamaya başlayın. Minik detaylar şimdi mükemmel bir şekilde bir araya geliyor.

Oğlak Burcu 1 Ağustos 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

Oğlak, kozmos bugün sana ışık tutuyor. Saklanmak için karanlığa sızmak yerine, ayakta durmayı ve kendinizi net bir şekilde görmeyi hedefleyin. Messenger Merkür, aydınlatıcı güneşle birleşerek mevcut ilişki hikayenize güçlü içgörüler getiriyor. Bu çift, yönetici gezegeniniz stoacı Satürn’e karşı çıkmaya devam ediyor. Bu rahatsız edici yön, muhtemelen kendi yaptığınız duvarlardan hangilerinin uygun olduğunu ve hangilerinin savunma amaçlı olduğunu ortaya çıkaracaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.