Kova Burç Yorumları 7 Temmuz 2021

Kova burcunun 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Kova burcunu 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Kova burcunu 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKova burcu 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 7 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgilinize daha yakın olup olmayacağınıza veya belki de romantik ilişkilere bakış açınızı yeniden değerlendirip değerlendirmeyeceğinize karar verme sürecindesiniz, Kova. Aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci evinizden geçen ayın yanı sıra, aynı anda meraklı Merkür ile güçlerini birleştirecek. Bu da, önemli miktarda netlik sağlayabilir. Çok dikkat. Dahası, Venüs yaralı şifacı Chiron ile uyum içinde olacak ve mevcut bağlantılarınızı boğabilecek önceki düşünce kalıplarını ve/veya ego yaralarını vurgulayacaktır. Kişinizle açık bir şekilde iletişim kurmak uzun bir yol kat edecektir.

Kova Burcu 7 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Bu bacakları uzatmanız ve kendinizi tamamen yeni bir duruma sokmanız gerekiyor. Alışkın olduğunuzdan tamamen farklı bir şey arayın ve kendinizi ona sarın.

Mutlu ya da üzgün, duygularınızı paylaşmak ve başkalarıyla bağlantı kurmak için çaba gösterin.

Kova Burcu 7 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Bugün boş zaman ihtiyacınızı onurlandırın, Kova. Zahmetli, sıradan iş havasında değilsiniz – bu nedenle, yaptığınız her şeye eğlenceli ve çocuksu neşe katmanın bir yolunu bulmaya çalışın. Luna’nın eğlenceli İkizler’deki varlığı, yaratıcı projelere odaklanmanızı işaret eder ve kendinize ait bir sahne bulmanız için sizi teşvik eder. Ayın zihinsel Merkür ve harekete geçen Mars ile destekleyici bağlantısı, işbirlikçi çabalar için ideal bir gün yapar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.