Kova Burç Yorumları 6 Temmuz 2021

Kova burcunun 6 Temmuz 2021 Salı günü için burç yorumları neler? Kova burcunu 6 Temmuz 2021 Salı günü neler bekliyor? Kova burcunu 6 Temmuz 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 6 Temmuz 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 6 Temmuz 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKova burcu 6 Temmuz 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 6 Temmuz 2021 Salı Günlük Aşk Burç Yorumu

Kabuğundan çıkıp biraz eğlenmenin zamanı geldi Kova. İyi haber şu ki, ay bugün aşk, tutku ve zevkle dolu beşinci eviniz aracılığıyla kız kardeşiniz İkizler burcunda aylık ilk çıkışını yapacak. Bu, şefkat, yaratıcı düşünceler ve cinsel içgüdüler için arzularınızı çevreleyen temalara vurgu yapıyor. Bununla birlikte, zorluk, konfor arayan ikinci istikrar, finans ve değer sistemleri eviniz aracılığıyla ayın karesinden Jüpiter’e gelebilir – ancak gücünüzde kalırsanız değil. Ayrıca, ilişki sektörünüzde Luna’nın Mars ve Venüs’e altmışlığı, sıcaklığı artırmaya ve size ihtiyacınız olan güveni vermeye devam edecek.

Kova Burcu 6 Temmuz 2021 Salı Günlük ilişki Burç Yorumu

Harika fikirleri olan yeni insanlara hazır olun – tam da aradığınız şey. Sizin dilinizde rahat olmayabilirler, bu yüzden kendi dillerini öğrenerek onları hoş karşılayın.

Bir yabancıyla sohbet etmeye başlayın – bilgelik genellikle beklenmedik kaynaklardan gelir.

Kova Burcu 6 Temmuz 2021 Salı Günlük Burç Yorumu

Bugün ortaklık hikayelerinize yakından bakın, Kova. Romantik Venüs, yönetici gezegeniniz, sınırlayıcı Satürn ile rahatsız edici bir karşıtlığa kilitleniyor. Bu gerçeklik kontrolü yönü, yakın taahhütlerinizde pratik düzeyde neyin değişmesi gerektiğini yeniden değerlendirmenizi ister. Karşılıklı olarak destekleyici işbirliklerinin tadını çıkarma yolunda duran tüm tıkanıklıkları yavaşlatmak ve açıkça ortadan kaldırmak için bu fırsatı kullanın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.