Kova Burç Yorumları 29 Temmuz 2021

Kova burcunun 29 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Kova burcunu 29 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Kova burcunu 29 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 29 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 29 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKova burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Aşk hayatınızdaki şeyler şehvetli ve ilgi çekici hissetmeye başlıyor, Kova. Bu, elbette, tüm bunlar, kozmosun sevgilileri olarak da bilinen Venüs ve Mars’ın, şehvetli sekizinci eviniz, paylaşılan kaynaklar, enerji alışverişi ve ruh eşi bağlantıları aracılığıyla dans etmesi sayesindedir. Ve Merkür, ayrıntı odaklı altıncı evinizi sarsarken, sevgilinizin zihnini incelemeye kapılmış olabilirsiniz. Akıl tenisi, kimse var mı? Bu, “The Office” ten Bay ve Bayan Smith ile Pam ve Jim’in bir karışımı gibi geliyor. Kimya inkar edilemez, ancak sizin için olup olmadığına karar vermek size kalmış.

Kova Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Siyah-beyaz düşünce sizi kalıcı bir retro durumda tutacaktır – ve bu giyim için ilginç olabilir, ancak kişiliğiniz için değil. Bulutlu merkezi keşfedin ve cesur bağımsızlığı benimseyin.

Kova Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

İş ortaklığı konusunda büyük bir atılım senin için burada olabilir, Kova. Mucizeler ve bolluk gezegeni Şanslı Jüpiter, kısa süre önce burcunuza yeniden girdi ve güneş yedinci evinizdeki ateşli Mars’a gökyüzüne bakacak. Müzakereler, anlaşmalar ve herhangi bir ortak girişim veya işbirliğinin oluşturulması için mükemmel bir gün. İkiniz çok büyük planlar yapabilecek, yolunuza çıkan her şeyin üstesinden gelebilecek ve muhtemelen bir ekip olarak başarılı olabileceksiniz. Halihazırda mevcut bir profesyonel sendikadaysanız, bugün önümüzdeki iki yıl içinde ele almak istediğiniz planları tartışmak için mükemmel bir fırsat.

Yaratıcılık sizi herhangi bir güç mücadelesinde taşıyacaktır. Etraflarında çalışmanın yollarını bulun.

Kova Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

İlişki gerilimleri bugün yüksek olabilir, Kova. Öfkeli Mars, bugün vizyon sahibi Jüpiter’e bakıyor ve ortaklıklarda özgürlük ve bağımsızlıkla ilgili her türlü konuyu aydınlatıyor. Havayı temizlemek için güzel bir gün ama aşırı alıngan olmaya dikkat edin. Daha sonra, Mars kendini eleştiren Başak burcuna doğru kayar. Mars’ın buradaki varlığı, ilişki alanında daha derine inmenizi ve 14 Eylül’e kadar neyin değişmesi gerektiğini keşfetmenizi istiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.