Kova Burç Yorumları 28 Temmuz 2021

Kova burcunun 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Kova burcunu 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Kova burcunu 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKova burcu 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 28 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Kova, perspektif her şeydir. Duygusal tepkilerinizin arkasındaki ilk tetikleyiciler, yetiştirilme tarzınızdan kaynaklanır ve bu, bugün çok iyi dikkatinize sunulabilir. Örneğin, iletişim, düşünce süreci ve yerel toplulukla ilgili merak uyandıran üçüncü evinizin üzerinde gezinen ayın yanı sıra, yaralı şifacı Chiron ile bağlantı kuracaktır. Bu, zihniyetinizi ve iletişim tarzınızı çevreleyen geçmiş yaraları yansıtmanız, gözden geçirmeniz ve tekrar gözden geçirmeniz için sizi zorluyor. Luna aynı anda hem güneşi hem de romantik beşinci evinizin hükümdarı Merkür’ü, önemli kişilerin bulunduğu yedinci eviniz aracılığıyla üçgen yapacak. Romantik bir birliktelik içinde kalbinizin arzularını ifade etme şeklinize ışık tutuyor.

Kova Burcu 28 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Yin ve yang pek iyi anlaşamıyor mu? Yeni bir şey deneyin (özellikle bir ilişkide) ve kesintilerden kaçının. Uyum sağlayamayacak kadar inatçıysanız, tamamen kendinize zaman ayırmanız gerekebilir. Bağımsızlığınızı yeniden keşfedin.

Kova Burcu 28 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

Son aylarda, dokunduğunuz hemen hemen her şey altına dönüştüğü için bolluk yağmurları yaşadınız, Kova. Bunun nedeni, Büyük Benefik olan kudretli Jüpiter’in güneş enerjisiyle ilgili ikinci mali evinizi kısaca ziyaret etmesiydi. 2022’de bolluğunuzu genişletmeye devam edecek. Ancak, bir kez daha burcunuzda ikamet ediyor ve bu yılın geri kalanında bunu yapmaya devam edecek. Bu, evrenden gelen çok özel bir lütuftur—sizi mümkün olduğunca çok sayıda yeni profesyonel girişim başlatmaya teşvik eder. Arkanızda Jüpiter’in şansı varken, önümüzdeki on yılda hayatınızı dönüştürmek için güçlü ve yeni bir döngüdesiniz.

İstediğinizden vazgeçmeyin – yerinizi alın ve sabırlı olun. Olacaktır.

Kova Burcu 28 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Bir süredir kozmik spot ışığının merkezindesin, Kova. Jüpiter Balık’tan geriye doğru hareket ederken ve burcunuza geri dönerken, Çarşamba günü gökyüzü gelgitleri çeviriyor ve sizi yeni bir genişleme aşamasına itiyor. Jüpiter’in burcunuzdaki genişleyen varlığı, yıl sonuna kadar güveninizi güçlendirmenize ve yeni kimlik, bağımsızlık ve kendini ifade etme biçimlerini benimsemenize yardımcı olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.