Kova Burç Yorumları 22 Temmuz 2021

Kova burcunun 22 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Kova burcunu 22 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Kova burcunu 22 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 22 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 22 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKova burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Romantizm için günler vardır ve dinlenmek için günler vardır, Kova. Kabul edelim, ay kapalı on ikinci gizli evinize, rüyalara ve perde arkasındaki her şeye dokunurken, geri çekilme ve yalnızlık içinde zaman geçirme ihtiyacıyla muhtemelen daha fazla meşgul oluyorsunuz. Luna aynı zamanda eviniz, aileniz ve duygusal temellerinizden oluşan dördüncü eviniz aracılığıyla modern yöneticiniz Uranüs ile uyum içinde olacaktır – bu nedenle içe dönüklüğünüz neredeyse kaçınılmazdır. Üstüne üstlük, Venüs’ün erotik sekizinci yakınlık evinize, paylaşılan kaynaklara ve ruhlar arası bağlantılara geçişi, romantik bağlantılarınıza bir yoğunluk katmanı ekler. Olduğun gibi Gel.

Kova Burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Kendiniz ve dışarıdaki o muhteşem dünya hakkında her türlü şeyi öğreniyorsunuz ve şu anda bu veriler beklediğinizden daha büyük bir şeye dönüşmeye başlıyor.

Kova Burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Çok uzun zamandır yoğun bir şekilde çalışıyorsun Kova. Bu yıl ulaşmak istediğiniz önemli kilometre taşlarına karar verdiniz ve oraya ulaşmak için bir plan yaptınız. Gözünüzü herhangi bir şeye diktiğinizde, her zaman başarma azmine sahipsiniz, çünkü bir kez karar verdikten sonra hiçbir şey fikrinizi değiştiremez. Bununla birlikte, bugünün astrolojisi, izin verilirse sizi rahatlamaya ve daha hafif bir iş yükü almaya teşvik edebilir. Venüs ve Jüpiter bir karşıt açıda bağlantı kurarken, sosyalleşme ya da yaratıcı yönünüzü benimseme dürtüsü hissedeceksiniz. Akşamı çıkarın ve keyfinize bakın. Bunun gibi zamanlar sizi şarj etmek içindir, masaya geri döndüğünüzde her zaman en iyi durumda olursunuz.

Geçmişten gelen hikayelere dikkat edin – geleceğiniz hakkında büyük ipuçları içerirler.

Kova Burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

İlişki cephesinde işler ısınmaya başlıyor, Kova. İş ve yatıştırıcı sağlık sorunları ile kendinizi yoran birkaç haftadan sonra, yeni arazileri keşfetmeye hazırsınız! Güneş, sulu Yengeç’ten ayrılıyor ve bugün büyük yürekli Aslan’a doğru sinsi sinsi ilerliyor ve önümüzdeki haftalarda ortak olmaya odaklanmanızı sağlıyor. Bu alandaki beklentilerinize, ihtiyaçlarınıza ve sorunlarınıza yakından bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.