Kova Burç Yorumları 16 Temmuz 2021

Kova burcunun 16 Temmuz 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Kova burcunu 16 Temmuz 2021 Cuma günü neler bekliyor? Kova burcunu 16 Temmuz 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 16 Temmuz 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 16 Temmuz 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKova burcu 16 Temmuz 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 16 Temmuz 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Sen sabit bir hava burcusun, Kova. Her zaman haklı olma ihtiyacı çimlerle birlikte gelir, ancak bu doğru olduğu anlamına gelmez. Aynı şey sizin ve sevgilinizin inanç sistemleri için de geçerlidir. Fikrinizi başkalarına dayatıyor musunuz? İster olaylara benzersiz bakış açınız, isterse de artık en yüksek iyiliğinize hizmet etmeyen derinlere kök salmış bir algı olsun, günümüz astrolojisi sizi özgürleşmeye zorluyor. Ay, inanç, bilgelik ve dünyevi arayışlarla ilgili geniş dokuzuncu evinizi sallayacak, ancak aynı zamanda, meraklı üçüncü iletişim eviniz aracılığıyla yaralı şifacı Chiron’a karşı çıkacak. Bugün yeniden ortaya çıkanları göz ardı etmeyin, özellikle de kendinizi savunmasız hissetmenize neden oluyorsa.

Kova Burcu 16 Temmuz 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

İnsanların size bu kadar hayranlık duyduğunu bilmiyordunuz ama onların yaptıklarını giderek daha fazla öğreniyorsunuz. Gurur verici, ama birdenbire biraz da öz-bilinçli hissetmenize neden oluyor.

Kova Burcu 16 Temmuz 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Ay bugün bir hava burcuna geçerken, kendinizi daha geniş ve canlı hissedeceksiniz, Kova. Ay Terazi’deyken, artık herhangi bir çatışmayı veya zor durumu yumuşatma yeteneğinizi etkinleştirecek. Profesyonel çıktınızı kendi kendinize incelemek için bir dakikanızı ayırın ve sizi daha fazla başarıya taşıyacak başka biriyle işbirliği yapıp yapamayacağınızı değerlendirin. Şimdi ulaşarak veya buluşarak, muhtemelen dizginleri ele alma ve bir ekip oluşturma şansınız olacak. Size iltifat eden, belki de farklı becerilere sahip veya benzersiz bir bakış açısına sahip birilerini bulun. Yaptığına sevineceksin.

Sonunda istediğini elde ettiğinde bugün heyecanını bastırmak zor olacak.

Kova Burcu 16 Temmuz 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Bu yıl seni gerçekten teste tabi tuttu, Kova. Yönetici gezegeniniz, sabit Satürn, sizi gerçekten göreve getiriyor. Sizden bu süreçte yeni bir ego inşa etmeniz ve uygun sınırlar koymanız isteniyor. Barış arayan Terazi ayı sabit Satürn ile hizalanırken Cuma günü gökyüzü bu hikayeye dokunuyor. Kendinizi genişletmeye nerede devam edebilirsiniz ve belirli sınırları nerede tutmalısınız?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.