Koç Burç Yorumları 29 Temmuz 2021

Koç burcunun 29 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Koç burcunu 29 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Koç burcunu 29 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 29 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 29 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKoç burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Savunmasızlığın senin süper gücün, Koç. Ay, duygusal olarak yönlendirilen dördüncü evinizi, ailenizi ve en içteki duygularınızı yönetir. Ama senin burcundaki yaralı şifacı Chiron’un yanında seyahat etmeye devam ediyor. Başka bir deyişle, kendinizi rahat hissetseniz de hissetmeseniz de, bugün duygularınızı kolunuzda taşıyorsunuz. Bu, elbette, ilişkinizde güvensizlik duygularını tetikleyebilir, ancak aynı nedenle, kendi içinizde nelerden kaçındığınızı düşünmek önemlidir. Luna’nın için için yanan Plüton’un karesi, güçlü bir kontrol arzusunu tetikler ve bu da sizi güç mücadelelerine karşı daha duyarlı hale getirir. Buna değer mi?

Koç Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Sen gerçek bir heveslisin, öyleyse neden şimdi gitmeyi bırakıyorsun? Hangi oyunu oynarsan oyna, kazanma şansın yüksek. Bazı şımarık yeni tatlıları kazanmak için canlılığınızı ve çekiciliğinizi kullanmayı düşünün.

Koç Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Bugün büyük bir kazanç getirebilir, Koç. Hükümdarınız, kırmızı gezegen Mars, yaratıcılık ve ifadenin beşinci güneş evinizde cızırdayarak, güneş onbirinci zafer evinizde şanslı Jüpiter ile bir muhalefete kilitlenecek. En büyük profesyonel dönüm noktalarınıza ulaştıkça ve onların elinizin altında olduğunu bildikçe özgüveniniz artacak. İstediğinizi elde etmek için risk almaya ve onu elde etme cesaretini göstermeye teşvik edileceksiniz. Doğru zamanda doğru yerde olabilirsiniz, bu yüzden dünyaya neye sahip olduğunuzu gösterin. Vardın!

İşler çığırından çıkabilir. Cesur ol, cesur ol ve her şeyle yüzleşebilirsin.

Koç Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

İşleri yüksek vitese atmaya hazır ol, Koç. Yönetici gezegeniniz, kendine güvenen Mars, bugün kendisini büyüme getiren Jüpiter ile gergin bir karşıtlık içinde buluyor. Bu enerji verici yön, mevcut uzun vadeli hedeflerinize bağlı çeşitli stresleri vurgular ve stresi orantısız hale getirebilir. Mars daha sonra, 14 Eylül’e kadar iş akışınıza ve egzersiz rutininize üretken bir enerji patlaması sağlayarak, saygılı Başak’a doğru ilerliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.