Koç Burç Yorumları 24 Temmuz 2021

Koç burcunun 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Koç burcunu 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Koç burcunu 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKoç burcu 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 24 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

İhtiyacınız olan destek için ruh kabilenize yaslanın, Koç. Ay bugün özgürlük seven Kova burcuna giriyor, platonik onbirinci evinizi çağrışımlar, topluluk ve dünyaya ait olma duygunuzu harekete geçiriyor. Luna, burcunuzdaki retrograd yolculuğunun ortasında yaralı şifacı Chiron ile uyum içinde olacak. Sevgilinle daha çok vakit geçirip arkadaşlarını ihmal mi ediyorsun? Luna’nın Uranüs ile karesi, kişisel yaşamınız ve sosyal yaşamınız arasında sağlıklı bir denge kurmanız için size meydan okuyor. Ay’ın Satürn’e yakınlığı, kısıtlama ve/veya sınırlama duygularını tetikleyebilir, ancak buna yardımcı olamazsanız değil.

Koç Burcu 24 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Telefon bugün çalmaya başlayacak ve bir süredir konuşmadığınız arkadaşlarınızla görüşme fırsatı için minnettar olacaksınız. Onlara söyleyeceğiniz çok şey var.

Koç Burcu 24 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Yaratıcı indirmeler ve fikirlerle dolu bir güne hazırlanın Koç. Sanat gezegeni Neptün ile üçgen açı oluşturan iletişim gezegeni Merkür ile, iş planlarınıza entegre etmek için olağanüstü vizyonlar hayal edebilirsiniz. Hatta hayal kurarken benzersiz düşüncelere daldığınızı hissedebilir, hatta sabahları uykunuzdan yeni bir bakış açısıyla uyanabilirsiniz. Ayrıca, tüm iş ortaklarınızla yumuşak ve sevecen bir şekilde bağlantı kurabileceksiniz, bu da fikirlerinizi kolayca kabul etmelerini sağlayacaktır.

Bugün bir otomatik pilot günü. İşler kendi kendine hallolur ve sen bunu kolayca alabilirsin.

Koç Burcu 24 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Cumartesi gökyüzü tuhaf bir sihir ve gerçeklik dozu sunuyor, Koç. Oluşan Kova ayı sorumlu Satürn ile birleşerek enerji seviyelerini düşürür ve hedefe ulaşma konusundaki ciddiyeti artırır. Sürücüyü kullanabiliyorsanız, hedeflerinizi kırmak için ideal bir gün. Messenger Mercury, ruhani Neptün ile bağlantı kurarak, ev cephesinde duygusal sohbetler için rahatlatıcı bir ortam yaratır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.