Koç Burç Yorumları 20 Temmuz 2021

Koç burcunun 20 Temmuz 2021 Salı günü için burç yorumları neler? Koç burcunu 20 Temmuz 2021 Salı günü neler bekliyor? Koç burcunu 20 Temmuz 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 20 Temmuz 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 20 Temmuz 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKoç burcu 20 Temmuz 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 20 Temmuz 2021 Salı Günlük Aşk Burç Yorumu

Neden korkuyorsun, Koç? Luna, egzotik dokuzuncu macera, genişleme ve dünyevi arayışlar evinizden geçmeye devam ediyor – bilinmeyene girme arzusundan almak istediğiniz veya almak istemediğiniz risklere kadar her şeyi vurguluyor. Sizden uzakta olan biriyle bağlantı kurmak mı? Luna, burcunuzdaki yolculuğunun ortasında yaralı şifacı Chiron ile uyum içinde olacak, bu da bir süredir bastırmakta olduğunuz bir yarayı tekrar ziyaret etmeniz gerektiği anlamına geliyor. Bu özellikle kendinizi ve bir sonraki hamlenizi ikinci kez tahmin edenler için geçerlidir. Bu arada, Luna’nın Satürn’e altmışlığı, destek için akranlarınıza yaslanmanız gerektiğini hatırlatır.

Koç Burcu 20 Temmuz 2021 Salı Günlük ilişki Burç Yorumu

Enerjik hissediyorsun ve sevimli biriyle gürlemeye hazırsın. Zaten dahilseniz, hızlandırın; değilse, gidip birini arayın ve onu öpmenin uygun olup olmadığını sorun.

Koç Burcu 20 Temmuz 2021 Salı Günlük İş Burç Yorumu

Bugün aniden ortaya çıkan harika bir para kazanma fırsatınız olabilir, Koç. İş gezegeni Merkür, güneş enerjisi ikinci finans evinizde elektrikli Uranüs ile altmışlık açıyla bağlantı kurarken, doğru zamanda doğru yerde olabilirsiniz! Bu, bunun yerine, bir içgörü flaşı, vizyoner bir indirme veya zihninizi ateşe veren parlak bir konuşma şeklinde gelebilir. Uranüs’ün son yıllarda mali durumunuza çok fazla aktivite eklemesiyle, kutunun dışında düşünmek ve size zenginlik getirmek için altın dokunuşa sahip olabilirsiniz.

Çoğu zaman, eylemle dolu insanlar düşünceden yoksundur. Gözdağı vermeyin.

Koç Burcu 20 Temmuz 2021 Salı Günlük Burç Yorumu

İlham veren vizyonunuzu bugün gerçeğe dönüştürebilirsiniz, Koç. İyimser Yay ayı, yetenekli Satürn ile tatlı bir uyum oluşturarak, arkadaşlarınız ve topluluk ağınız arasında yere inmenize ve sağlam planlar yapmanıza yardımcı olur. Bu enerjiyi, sözleşmeleri imzalamak veya taahhüt gerektiren katılımlara girmek için kullanın. Başka yerlerde, etkileyici Merkür, yenilikçi Uranüs ile birleşerek aile meselelerine destekleyici, çığır açan konuşmalar getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.