İkizler Burç Yorumları 31 Temmuz 2021

İkizler burcunun 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? İkizler burcunu 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? İkizler burcunu 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıİkizler burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Kabul etmekten daha fazla içe dönük hissediyor olabilirsiniz. Küçük şeyleri dert etme İkizler. Aslında, ay, yalnızlık arayan onikinci evinizin, rüyaların ve perde arkasındaki her şeyin üzerinde gezinirken, bu, eziyetten bir adım geri adım atmanız ve bir gün olarak adlandırmanız için işarettir. Eminim tatlınız anlayacaktır. Ayrıca, her zaman FaceTime vardır. Neyse ki, güneşin meraklı gezegen hükümdarınız Merkür ile kavuşumu, kamerayı çalıştırmanız için size karizma, cesaret ve pizzazz veriyor. Başka bir deyişle, sosyalleşme havasında değilseniz, “Beni özledin mi?” yazan bir başlıkla havalı bir özçekim yayınlayın.

İkizler Burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

O seksi kafanda delikler açıyor olabilir, ama yine de aklını okuyamıyorlar. Nasıl hissettiğinizi açıkça belirtin ve onları paketleyin veya sarın.

İkizler Burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Ateşli Mars, zodyak işaretlerini değiştirerek enerjisini ve yoğunluğunu hayatınızın başka bir yerine, İkizler’e taşıdı. Güneş enerjisi dördüncü evinize yakıt doldururken, şimdi şirketinizin ofisini tamir etmeye, yenilemeye veya taşımaya ihtiyacınız olduğunu fark edebilirsiniz. Bu, şu andan itibaren 14 Eylül’e kadar ana tema olacak. Bunun yerine evden çalışabiliyorsanız, yaşam alanınızda çok daha fazla raket ve aktivite olduğunu fark edebilirsiniz. Bu da sizi işinizden uzaklaştırır. Ev ofisiniz ve ikamet ettiğiniz yerin geri kalanı arasında net sınırlar çizdiğinizden emin olun, böylece aile üyeleri içeri girip akışınızı bozmaz.

Çok şey oluyor ama doğru hesaplarsanız, hepsi gününüze sığar.

İkizler Burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

İkizler olarak, gerçekleri toplama ve sorular sorma konusunda başarılı olursunuz. Tüm bu veriler önemlidir ve yaşam anlayışınızı besler, ancak sonunda zihninizi karıştırır ve gerçek görüşünüzü gizler. Bugünün Boğa burcundaki üçüncü dördün ayı, sizden kendini yenilgiye uğratan zihinsel kalıpların temizlenmesi gereken şeyleri incelemenizi istiyor. Ayarlamalar yapmayı benimsemek ve serbest bırakma ve yenilemeye odaklanmak için ideal bir gün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.