İkizler Burç Yorumları 3 Temmuz 2021

İkizler burcunun 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? İkizler burcunu 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? İkizler burcunu 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıİkizler burcu 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 3 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

İkizler, kontrolü ele alma ve mevcut durumunuzda gerekli sınırları belirleme zamanı. Ay, güvenlik bilincine sahip Boğa’ya ve uykulu on ikinci kapanış evinize, rüyalara ve perde arkasındaki her şeye kayar. Bu, bilinçaltınızın derinliklerine gömülü kalıpları aydınlatırken dikkatinizi içe çekiyor. Karanlık tarafta, meraklı üçüncü iletişim eviniz aracılığıyla Luna’nın Venüs’ü cilveli hale getirmesi, sizi romantik bir fantezi türüne aşırı düşkünlük için tetikleyebilir – özellikle de işleri düşük seviyede tutuyorsanız. Bazılarınız için bu, kendinize sakladığınız zehirli bir ilişki olabilir. Ama Mars’ın Uranüs ile karesi, kendinizi özgür bırakma zamanının geldiğini söylüyor.

İkizler Burcu 3 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Yakın arkadaşlarınızla ve sevgilinizle açık olun. Şu anda insanları yanlış okumak çok kolay ve ne olduğunu söylemezseniz tahminleri çok ters gidecek.

İkizler Burcu 3 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

İşinizde bir atılım bugün gelebilir, İkizler. Bir durgunluk ve gecikme döneminden sonra, yeni bir müşteri sözleşmesinin haberini veya mevcut kariyer yolunuzu yükseltme fırsatını duyabilirsiniz. İletişim gezegeni Merkür, ikinci para evinizde ve kariyer sektörünüzde Kova gerisindeki Satürn ile pozitif bir üçgen oluşturuyor. Müzakereler güvertede, ayrıntılara bakmayı ve hak ettiğinizi sormayı unutmayın.

Zor bir aile üyesiyle bağlantı kurmaya çalışın. Ekstra çaba buna değer.

İkizler Burcu 3 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Cumartesi gökyüzünün altındaki sözlerine dikkat et İkizler. Sıcak başlı Mars, bugün özgürlük arayan Uranüs’ten, zihinsel ortamınızın yoğunluğunu artıran patlayıcı bir ziyaret alıyor. Bu yön, eylem ve hareket için güçlü bir istek uyandırır, bu nedenle istemeden köprüleri yakmadan gerçeğinizi paylaşmanın bir yolunu bulun. Bu bağlantı bir çıkış gerektirir – bu nedenle kendinizi fiziksel egzersize dahil etmeyi hedefleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.