İkizler Burç Yorumları 24 Temmuz 2021

İkizler burcunun 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? İkizler burcunu 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? İkizler burcunu 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıİkizler burcu 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 24 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Seçeneklerini değerlendir ve bu kadar inatçı olma İkizler. Bugün Ay, macera, bilgelik ve bilinmeyen topraklardan oluşan geniş dokuzuncu eviniz aracılığıyla özgürlüğü seven Kova’ya kayacak ve uzun mesafeli bir romantizmi veya bilinmeyene doğru yola çıkma arzunuzu çevreleyen temalara duygusal vurgu ve sezgisel netlik getirecek. Luna’nın özgürlüğü seven onbirinci eviniz, dernekler, topluluk ve dünyadaki aidiyet duygusu aracılığıyla yaralı şifacı Chiron ile uyum içinde olacağını unutmayın. Bu, sosyal duruşunuzun etrafında dönen bastırılmış yaraları vurguluyor. Bu, size sunulan romantik fırsatların önüne geçiyor olabilir mi? Onaylaması gereken tek kişi sensin.

İkizler Burcu 24 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün yeni, heyecan verici insanlarla tanışmaya devam edeceksiniz. Sanki hayatınız bir havaalanı, tanımadığınız insanlarla dolu, hepsi başka bir yere giderken geçiyor.

İkizler Burcu 24 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Bugün profesyonel hedeflerinizi önemli ölçüde destekliyor, İkizler. Merkür, mali durumunuzun güneş saniyesinde sorunsuz bir şekilde hareket ederken, Neptün ile üçgen açıda bağlantı kurar, güneş başarılarınızın onuncu evinde şarkı söylerken, hem unvan hem de maaş artışı olan bir pozisyonu öğrenebilirsiniz. Bu bir “hayalin gerçekleşmesi” pozisyonu bile olabilir. Ayrıca yaratıcı fikirleri proje ve planlarınıza dahil eden bir meslekte iseniz, bugün zihninizi büyük ölçüde harekete geçirecektir. Aç ve içinden ne çıkacağını gör.

Cevaplar için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Yeni insanlarla tanışarak dikkatinizi dağıtın.

İkizler Burcu 24 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Bugün ethere çevrildin, İkizler. Yönetici gezegeniniz, veri toplayan Merkür, bugün hayal kuran Neptün’e ulaşıyor. Bu destekleyici eşleştirme, şiirsel bir şekilde iletişim kurmayı ve diğer dünyaya ait, yaratıcı vizyonlarla bağlantı kurmayı kolaylaştırır. Aynı zamanda, kendinizi zihinsel olarak sisli bulabilir ve kariyer cephesinde gerçekçi olmayan beklentilere girebilirsiniz. Luna’nın aşırı ciddi Satürn ile birleşmesi, herhangi bir görkemli bakış açısını sabitlemeye yardımcı olmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.