İkizler Burç Yorumları 22 Temmuz 2021

İkizler burcunun 22 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? İkizler burcunu 22 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? İkizler burcunu 22 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 22 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 22 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıİkizler burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Uzun mesafe için mi işin içindesin, İkizler? Luna, ilişkinizin temelinden sevgilinizin zihni, bedeni ve ruhuyla tam olarak birleşmek için gerekenlere kadar her şeyi vurgulayarak, şehvetli sekizinci yakınlık, enerji alışverişi ve ruh eşi bağlantılarınızın üzerinde geziniyor. Bu arada Luna, bilinçsiz kalıplardan oluşan gizli on ikinci eviniz ve sahne arkasındaki her şey aracılığıyla asi Uranüs ile bağlantı kuracak ve bir dizi eureka anı ortaya çıkaracak, bu yüzden dikkatli olun. Venüs’ün Jüpiter’e karşı muhalefeti – önemli diğerlerinin yedinci evinin yöneticisi – temel değerleriniz ve size sunulan fırsatlar arasında bir denge yaratmanıza meydan okuyor.

İkizler Burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Sır tutabilir misin? Belki, belki değil — ama iyi bir arkadaş şimdi size hassas veriler emanet ediyorsa, sessiz kalmak için ne gerekiyorsa yapın. Güvenilir itibarınızı sarsacak hiçbir şey yapmayın.

İkizler Burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Bugün bütün gün saati izliyor olabilirsin, İkizler. İki faydalı gezegenimiz -Venüs ve Jüpiter- karşıt açıda dönmek için ellerini uzatırken, kendinizi neşeli, hoşgörülü ve tatlı hissedeceksiniz. Bu, işe odaklanmanızı ve basit görevleri tamamlamanızı zorlaştırabilir. İş gününüzü kısa kesebilir veya bugünü tamamen çıkarabilirseniz, kozmik enerjiyle daha uyumlu hissedeceksiniz. Bununla birlikte, bunun yerine “çalışmaya” ayarlanmışsanız, iş arkadaşlarınızla birlikte derinden zevk aldığınız görevlere odaklanıp odaklanamayacağınıza veya sıradan, monoton olanlar yerine yaratıcı çabalara odaklanıp odaklanamayacağınıza bakın.

Hayata odaklanmanızı keskinleştirin. Olayları daha net görmek için yüzeyin altına bakın.

İkizler Burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Ameliyat olmanız için yılın en doğal zamanlarından birine giriyorsunuz, İkizler. Güneş, derin hisleri olan Yengeç’ten ayrılıyor ve coşkulu Aslan’a doğru ilerliyor, önümüzdeki haftalarda odağınızı sesinizle yeniden bağlantı kurmaya yönlendiriyor. Bu geçiş, sizi yeni eğitim girişimleriyle meşgul etmek, kardeşlerle ilişkilerinizi düzeltmek için çalışır ve kendini ifade etme için yeni fırsatlar geliştirmeyi amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.