İkizler Burç Yorumları 14 Temmuz 2021

İkizler burcunun 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? İkizler burcunu 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? İkizler burcunu 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıİkizler burcu 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 14 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Romantizm fikrine karşı olduğun için değil, İkizler. Aksine, profesyonel itibarınız ve finansal istikrarınız gibi şeylerle meşgulsünüz. Bu, elbette, sadece çok uzun sürecek – özellikle Mars ve Venüs, meraklı üçüncü iletişim eviniz, düşünce süreci ve yakın çevrenizde parıldadığında. Kimi kandırıyoruz? Uykunda flört ediyorsun ama aynı zamanda hak ettiğinden daha azına razı olmayacaksın. Luna ayrıca, bilinçsiz kalıplardan oluşan gizli onikinci eviniz aracılığıyla Uranüs ile hizalanacak ve bu da, modası geçmiş bir zihniyet veya değer sisteminden kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

İkizler Burcu 14 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Olaylara tamamen farklı bir bakış açısıyla bakmaya hazır olun. Muhtemelen hoşunuza gidecektir – ve işinizle ilgili yolunuzu değiştirebilir.

İkizler Burcu 14 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

Merkür, İkizler burcundaki en hızlı hareket eden gezegendir ve bu, sizin en aktif burçlardan biri olduğunuz anlamına gelir. Şu anda, ikinci güneş mali evinizi gezerken, bütçenizi ve nasıl daha fazla para kazanabileceğinizi değerlendirmek için nadir bir anınız var. İçgüdünüze güvenin – sezginiz size ne söylüyor? İş planlarınızda ters giden bir şeyler varsa, şimdi bu karışıklıkları çözmenin zamanı geldi. Gelir ve giderlerinizi düzene sokmanın veya karınızı en üst düzeye çıkarmanın yolları var mı? Merkür’ün buradan geçişi yılda bir kez olur, bu yüzden enerjiyi ona odaklanırken kullanın.

Bugün bir aile etkinliğindeki gergin alt akıntılar nihayet ele alınacak ve çözülecek.

İkizler Burcu 14 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Kariyerin gelişen bir geçiş aşamasındaydı, İkizler. Gerçekliği büken Neptün, bırakılması gerekenleri aşındırıyor ve yerine yavaş yavaş yeni bir odağın ortaya çıkmasına izin veriyor. Güneş ve ay, bugün kendilerini mistik Neptün ile sıkı bir şekilde iç içe buluyor ve Çarşamba günü gökyüzüne sisli bir pus getiriyor. İlerlemek için uygulamak üzere yeni vizyonlar hayal etmek için bu enerjiyi kullanın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.