İkizler Burç Yorumları 13 Temmuz 2021

İkizler burcunun 13 Temmuz 2021 Salı günü için burç yorumları neler? İkizler burcunu 13 Temmuz 2021 Salı günü neler bekliyor? İkizler burcunu 13 Temmuz 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 13 Temmuz 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 13 Temmuz 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıİkizler burcu 13 Temmuz 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 13 Temmuz 2021 Salı Günlük Aşk Burç Yorumu

İkizler, bir ilişkide neye değer verirsin? Bilgili gezegen yöneticiniz Merkür, duygusal bağlantılarınızdan kutsal yadigârlarınıza kadar her şeye öncelik vermeniz için sezgisel olarak yönlendirildiğiniz, istikrar arayan ikinci konfor, finans, mülk ve değer sistemleriniz aracılığıyla duygusal Yengeç’ten resmen geçiyor. Ve bekar ya da halihazırda kararlı bir ilişki içinde olmanıza rağmen, bugünün astrolojisi bir istisna olmayacaktır. İddialı Mars, meraklı üçüncü iletişim eviniz, düşünce süreciniz ve yakın çevreniz aracılığıyla bir kez daha Venüs ile güçlerini birleştirecek. Bu nedenle, bilinçsizce tezahür ettirdiğiniz insanlara, yerlere ve durumlara dikkat edin. Tetikleyicilerinizi düşünün ve arzularınızı keşfedin.

İkizler Burcu 13 Temmuz 2021 Salı Günlük ilişki Burç Yorumu

Arkadaşlara ve sevgililere karşı dikkatli olun – şu anda sizin için ebeveyn figürlerine dönüşmeleri çok kolay ve içgüdüsel olarak başa çıkmak yerine kaçmayı deneyebilirsiniz.

İkizler Burcu 13 Temmuz 2021 Salı Günlük İş Burç Yorumu

Fikirlerin şu anda altın değerinde, İkizler. Bugün, cazibe gezegeni Venüs, güneş enerjisi üçüncü evinizde, güç gezegeni Mars ile kavuşumda buluşurken, tüm iletişiminiz aşkın olacak. Yazma, konuşma, reklamcılık veya markalaşma çabalarınızı bir sonraki seviyeye taşımanın yollarını beyin fırtınası yapın. Yeni bir teklif üzerinde çalışmaya başlayın veya birine vizyonunuzu gösterin. İletişimle ilgili bir proje başlatmak, bağlantı kurmaya çalıştığınız hedef kitle üzerinde harika bir etki yaratacağınız için oldukça hayırlı olacaktır. Ne olursa olsun, bu kozmik enerjinin zihninizi doldurmasına ve sizi yeni ufuklara yönlendirmesine izin verin.

Patronla arkadaş olabilirsin ama arkadaşının patron olmasıyla başa çıkabilir misin?

İkizler Burcu 13 Temmuz 2021 Salı Günlük Burç Yorumu

İkizler olarak, genellikle zihinsel dünyanızda yaşarsınız. Ay dünyevi Başak’a doğru sürüklenirken Salı günü gökyüzü sizi tekrar yere indirir ve köklerinizle yeniden tanıştırır. Luna’nın buradaki varlığı, aile bağlantılarına ve yaşam alanınızın durumuna odaklanmanızı sağlar. Ayın keskin fikirli Merkür ile enerji verici buluşması, onu becerileri geliştirmek veya mali durumu düzeltmek için ideal bir gün haline getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.