Günlük İş Burç Yorumları 8 Temmuz 2021

8 Temmuz Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 8 Temmuz Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Koç Burcu Yorumları

Koç, bugün işte kendini hırçın hissediyor olabilirsin. Enerji oldukça çalkantılı ve otorite figürleriyle çatıştığınız bir olay ortaya çıkabilir. Yengeç güneşi, benliğinizin ilk evinde Koç burcundaki yaralı Chiron ile duyguları harekete geçiriyor ve sert bir görünüm oluşturuyor. Birlikte, bu eski sorunları geri getirebilir – özellikle kariyer sektörünüzün karışımında Oğlak burcunda geri giden Plüton ile. Acele etmeyin ve nefes alın, ancak yine de kendinizi savunmayı unutmayın.


Boğa Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Boğa Burcu Yorumları

Bu, sizin için uzun vadeli bir büyümenin başlangıcıdır, Boğa. İkizler ayı ikinci para evinizde ve profesyonel sektörünüzde Kova’daki istikrarlı Satürn ile destekleyici bir bağlantı kuruyor. Bu yön, kariyer hayatınıza çok fazla netlik getirebilir. Bu süre zarfında sizin için yeni fırsatlar, yeni anlaşmalar ve yeni bir gelir akışı ortaya çıkabilir. Değerinizi onurlandırmayı unutmayın.


İkizler Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe İkizler Burcu Yorumları

İkizler, kariyerinizde değişim zamanı ve dünyaya getirdiğiniz hediyeler. Doğal bir iletişimci olarak, bu alanda tamamen yeni bir şey üzerinde çalışmaya başlayabileceğiniz bir zamandır. Bu bir pazarlama projesi, iletişim veya kendi yaratıcı fikrinizi yapıyor olabilir. Bunun nasıl tezahür ettiğine bakılmaksızın, büyük bir değişim zamanı. Kariyerinizle ilgili daha önce görmediğiniz bilgileri de keşfedebilirsiniz. Kendiniz için doğru kararı verin.


Yengeç Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Yengeç Burcu Yorumları

Sevgili Yengeç, iş ve kariyerin açısından bu senin için gergin bir dönem gibi gelebilir. Yengeç güneşi benliğinizin ilk evinde ve kariyer sektörünüzde Chiron Koç’ta zorlu bir yön oluşturuyor. Kendinizi öz bakımınızı savunurken ve kariyerinizle ilgili bazı önemli kararlar alırken bulabilirsiniz. Yaşamak için çalışıyorsun, tersi değil. Bazen kendini korumak daha önemlidir. Kendiniz için doğru kararı verin.


Aslan Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Aslan Burcu Yorumları

Leo, iletişim atılımlara yol açabilir, bu yüzden iş yerinde yürekten konuş. Topluluk önünde konuşma, fikrinizi paylaşma ve profesyonel platformunuzu yükseltme fırsatı elde edebilirsiniz. Bu, akranlarınızın onbirinci evinizdeki İkizler ayının ve işbirliği sektörünüzde Kova’daki geri giden Satürn ile uyumlu bir bağlantı oluşturması nedeniyle tezahür etti. Parlama vaktiniz geldi, özellikle de kimin izlediğini asla bilemezsiniz.


Başak Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Başak Burcu Yorumları

Bugün iş yerinde sizin için uygun bir gün Başak. İkizler ayı kariyer sektörünüzde ve altıncı iş evinizde geri giden Kova’daki Satürn ile dönüştürücü bir bağlantı kuruyor. Yaşamak için yaptığınız işte olumlu konuşmalar ve ilerleme bekleyin. Kalbinizi ve ruhunuzu koyduğunuz projeler artık meyvelerini vermeye başlayabilir. Bu süre zarfında gelişen değişim uzun vadeli olabilir.


Terazi Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Terazi Burcu Yorumları

İş ilişkilerinde dikkatli ol Terazi. Mücadeleci olma eğilimi ortaya çıkabilir ve sizi sönük hissetmenize neden olabilir. Bunun yerine çözüm odaklı olun ve iş arkadaşlarınızın ihtiyaçlarından yararlanın. Bu aynı zamanda kendinize zaman ayırmanız tavsiye edilen bir zamandır. Duygusal Yengeç ayı profesyonel evinizde ve yaralı savaşçı Chiron ile Koç’ta zor bir bağlantı kuruyor. Çatışmalardan kaçınmak için başkalarına açık olurken fikirlerinizi savunmayı unutmayın.


Akrep Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Akrep Burcu Yorumları

Akrep, günlük iş hayatınız size zorlu gelebilir. Belki bir meslektaşla olan gerginlik, işin yapılmasında gecikmelere ve zorluklara neden olabilir. Bu, durumdaki gücünüzü geri almanız için iyileştirici bir an olabilir. Dokuzuncu inanç evinizdeki Yengeç güneşi, iş sektörünüzde Koç’taki Chiron ile sert bir bağlantı kuruyor. Asla aynı fikirde olmayabilirsiniz, ancak profesyonel anlamda doğru olduğuna inandığınız strateji veya fikrin savunucusu olun.


Yay Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Yay Burcu Yorumları

Bu, önemli toplantıları planlamak için olumlu bir gün, Yay. İkizler ayı, ilişkilerle ilgili yedinci evinizde ve Aslan burcundaki faydalı Venüs ile üçgen bağlantı kuruyor. Bu, özellikle yaratıcılarsa, şu anda yeni iş anlaşmalarına şans ve bolluk getirebilir. Dikkatlice okumak ve ayrıntılara baktığınızdan emin olmak önemlidir. İletişim gezegeni Merkür, İkizler’de, Balık retrosunda gerçekçi Neptün ile bir açı oluşturuyor. Ayrıca, bu bağlantı nedeniyle sizin için neyin işe yaramadığını da açıkça görebileceksiniz.


Oğlak Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Oğlak Burcu Yorumları

Liderlik becerileriniz bu zamanlarda öne çıkıyor, Oğlak. Size daha uygun olan ve şimdi bir entegrasyon dönemi olan daha yüksek bir pozisyon veya iş almış olabilirsiniz. Başkalarını yönetirken işbirliği sektörünüzde Yengeç güneşi ile empatinin gücünden yararlanın. Uzun bir yol kat edecek, insanlar sizin için çalışmak isteyecek ve yeni çalışma toplumuna abone olmuyor.


Kova Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Kova Burcu Yorumları

Kova, başkalarıyla çalışmak bugün sizin için önemli. Başkalarının fikirlerine açık olduğunuzda, kariyerinizde çok fazla şans, büyüme ve refah getirebilir. Belki de size yardım etmesi için birini işe almaya karar verdiniz? Bu sizin için en ideal senaryo olacaktır. Bolluk ve ilişkiler gezegeni Venüs, işbirliği sektörünüzde Aslan’da. Bu, hayatınızın bu alanına olumlu bir büyüme getiriyor. Başkalarının desteğinde yanlış bir şey yok!


Balık Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Balık Burcu Yorumları

Balık, bugünü olumlu bir büyüme anı olarak kullanın. Gezegensel yöneticiniz Jüpiter’in dahil olduğu ve aynı zamanda Balık burcunda gerilemesi ile, bu bir içsel genişleme zamanıdır. Kendinizi yakın gelecekte nereye gittiğini gördüğünüzü düşünün. En ideal çalışma senaryonuz hakkında hayal kurun. Jüpiter şans gezegenidir ve bu faydalı geçiş sadece 12 yılda bir gerçekleşir! Bu zamanın gücüne yaslanın ve gelecekteki hedeflerinizi planlayın.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.