Günlük İş Burç Yorumları 4 Temmuz 2021

4 Temmuz Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 4 Temmuz Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
4 Temmuz 2021 Pazar Koç Burcu Yorumları

Koç, duygusal olarak tepkisel hissedebilirsiniz, bu nedenle işinizde kendinizi çok fazla zorlamamak akıllıca olacaktır. Bunun yerine, belki bir gün izin veya kişisel zaman gereklidir? Yaşamak için çalışmak önemlidir, tersi değil. Yengeç güneşi duygusal dünyanızda ve yaralı Chiron ile Koç burcunda sert bir görünüm oluşturuyor. İş yerinde görüşlerinizi nerede yeniden öne sürmediniz? Şu anda boğulmuş hissedebilirsiniz, ancak tepki vermek için bu geçene kadar bekleyin.


Boğa Burcu
4 Temmuz 2021 Pazar Boğa Burcu Yorumları

Sevgili Boğa, bugün toplantılar yapmak, önemli iş görüşmeleri planlamak ve sözleşme imzalamak için ideal bir gün. Bunun nedeni, ilk evinizdeki uğurlu Boğa ayı ile iletişim sektörünüzdeki Yengeç güneşi arasındaki destekleyici bağlantıdır. Değerinizi veya çalışmanızın genel yönünü çevreleyen konuşmalar idealdir. Bundan en iyi şekilde yararlanın ve gerçeğinizi söyleyin. Bu günden itibaren olumlu değişikliklerin gelmesini bekleyin.


İkizler Burcu
4 Temmuz 2021 Pazar İkizler Burcu Yorumları

İkizler, online bir işiniz varsa veya yenilikçi bir alanda çalışıyorsanız, bugün hareket yaşamaya başlayabilirsiniz. Yengeç güneşi ikinci para evinizde ve ağ sektörünüzde Chiron Koç’ta dönüştürücü bir yön oluşturuyor. Belki de mesajınızla başkalarına yardım ediyorsunuz? Tutkunuza bağlı kalın ve bu, şu anda sizi besleyebilir. Olumlu sonuçlar, başkalarına değer kattığınızda gelir.


Yengeç Burcu
4 Temmuz 2021 Pazar Yengeç Burcu Yorumları

Kanser, önce sen gel! Yengeç güneşi, ihtiyaçlarınızı karşılama ve aynı zamanda iş açısından arzu ettiğiniz şeyle gerçek bir uyum içinde hissetme ihtiyacınızı harekete geçiriyor. Kariyerinizin herhangi bir parçası uyumsuz hissediyorsa, kozmos sizi gelişmeye zorluyor. Güneş, kariyerle ilgili onuncu evinizde Koç burcundaki Chiron ile kare bir açı oluşturuyor. Bu bağlantı, bir iş ilişkisinin zor bir şekilde sona erdiğini gösterir, ancak sonuçta bu sizin kendi iyiliğiniz içindir. Seni seç Yengeç!


Aslan Burcu
4 Temmuz 2021 Pazar Aslan Burcu Yorumları

Leo, evren büyük kariyer değişiklikleri getiriyor. Hazır mısın? Elbette öylesin Aslan! Boğa burcu, kariyer sektörünüzde Boğa burcundaki Uranüs ile tam bir bağlantı kuruyor ve büyümeyi başlatıyor. Uranüs, ani şokların gezegenidir, bu yüzden bu beklemediğiniz bir şey olabilir, ancak nihayetinde yeniliğe yol açar. İşinize değer verilmediği veya sizin için uygun olmadığı bir yerde bulunduysanız, bu sizi özgürleştirici bir duygu gibi hissettirebilir. Doğru hamleyi ileriye doğru yapın.


Başak Burcu
4 Temmuz 2021 Pazar Başak Burcu Yorumları

Bugünü say, Başak. Yaptığınız yoğun iş yavaşladığı ve daha kolay yönetilebilir olduğu için bu sefer iyileşme hissedebilirsiniz. Bunun nedeni, kişisel güçle ilgili sekizinci evinizde Koç’taki Chiron ile uyumlu bir bağlantı oluşturan, iş sektörünüzde Kova’da geri giden Satürn’dür. Belki de sonunda birlikte çalıştığınız otorite figürlerinden sözlü ve finansal olarak hak ettiğiniz takdiri aldınız. Bu güçlü bir yön ve ihtiyaç duyduğunuz kozmik destek. Bakire git!


Terazi Burcu
4 Temmuz 2021 Pazar Terazi Burcu Yorumları

Terazi, bugün işinizde mali ve bütçe konularına odaklanın. Yatırımcılar ve iş yaptığınız kişilerle ilgili değişiklikler olabilir. Boğa ayı diğer insanların parasıyla sekizinci evinizdeyken ve Uranüs ile düzensiz bir bağlantı kurarken kendilerini ani hissedebilirler. Belki de kariyerinizi artırmanıza yardımcı olabilecek yenilikçi ve geleceğe yönelik bir proje için finansman alabilirsiniz. Bu güçlü yön, profesyonel sektörünüzde Kanser güneşinin lider enerjisini de etkiliyor.


Akrep Burcu
4 Temmuz 2021 Pazar Akrep Burcu Yorumları

Akrep, Boğa burcu şu anda bütünleyici bir çalışma ilişkisinde değişim başlatıyor. Kişisel hedeflerinizin, birlikte çalıştığınız hedeflerden farklı olduğunu fark ediyorsunuz. Ay ayrıca işbirliği sektörünüzde düzensiz Uranüs ile güçlü bir bağlantı kuruyor. Bu enerji, önemli bir sözleşme ilişkisini değiştiriyor, ancak bu aynı zamanda geleceğiniz için doğru hareket. Ani hissedebilse de, en iyisi bu.


Yay Burcu
4 Temmuz 2021 Pazar Yay Burcu Yorumları

Sevgili Yay, bugünü an be an al ve fazla sabırsızlanma. Günlük koşuşturmadaki darbeler sizi gergin hissetmenize neden olabilir, ancak sakinliğinizi korumak ve profesyonel kalmak en iyisidir. Boğa ayı, altıncı iş evinizde şok edici Uranüs ile kavuşum kuruyor. Birlikte, bu, ani vardiyalar ve değişikliklerle çalışma programınızı etkileyebilir. Bunun sizi strese sokmasına izin vermeyin. Bunu yapabilirsin, Okçu.


Oğlak Burcu
4 Temmuz 2021 Pazar Oğlak Burcu Yorumları

Bugün günü yakala, Oğlak. Yaratıcı projeleriniz yanıyor! Otantik fikirlerinizi nerede tutuyorsunuz? Artık kendi adına konuşma cesaretini hissedebilirsin. Bu, yaratıcı projenizin beşinci evinde yenilikçi Uranüs ile sıkı bir bağlantı oluşturan duygusal olarak değerli Boğa ayı tarafından itiliyor. Bu, kutunun dışında düşünmek ve kendinize meydan okumak için bir gün. Üstelik ay, Aslan’da yaratıcı Mars’ı da harekete geçiriyor, işinizle kendinizi gerçekten ifade etmenin zamanı geldi.


Kova Burcu
4 Temmuz 2021 Pazar Kova Burcu Yorumları

Kova, iş arkadaşlarıyla ve önemli müşterilerle sohbet ederken de inceliği kullanmak önemlidir çünkü ayrıntıları kaçırma eğilimi vardır. Bunun nedeni, yedinci iş ortaklıkları evinizde Aslan’da motive olmuş Mars ile kare bir açı oluşturan altıncı iş evinizdeki duygusal Yengeç güneşi ile titrek bağlantıdır. Bu, ilerlemek için başkalarının desteğine güvenerek sizin için son derece güçlü ve yaratıcı bir zamandır. Hata yaparsanız, sadece onunla yuvarlayın.


Balık Burcu
4 Temmuz 2021 Pazar Balık Burcu Yorumları

Sevgili Balıklar, özdeğeriniz, paranız ve dünyaya kattığınız yaratıcı işler açısından bu sizin için bir şifa zamanı. Belki az maaş alıyorsunuz ya da enerjiniz karşılığında almak istediğiniz bazı avantajlar olduğunu fark ediyorsunuz. İş sektörünüzde Leo’daki para odaklı Venüs ile ikinci kazanılan gelir evinizdeki Koç’taki yaralı Chiron arasındaki bağlantı bu konuşmayı destekliyor. Yöneticinize veya müşterilerinize incelikle yaklaşın ve alacaksınız! Herkes yarattıkları için doğru tazminatı hak eder.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.