Günlük İş Burç Yorumları 25 Temmuz 2021

İçerikler

25 Temmuz Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 25 Temmuz Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
25 Temmuz 2021 Pazar Koç Burcu Yorumları

Koç, bugün yine engellerle karşılaşabilirsin. Gökyüzünde ileri doğru hızla ilerleyen Hızlı Merkür, başarılardan oluşan onuncu güneş evinizde konuşlanmış dramatik Pluto’nun kuşatması altında olacak. Bu, bir fikir savaşı yaratacak ve muhtemelen sizi bir patron, VIP veya rakiple karşı karşıya bırakacaktır. Ateşli tartışmalarda veya tartışmalarda patlayan bir zihinsel enerji birikimi olabilir. Bununla birlikte, bu enerjinin olumlu bir şekilde kullanılması, iş araştırmalarına odaklanmanızı ve planlarınızdaki çatlakları ortaya çıkarmanızı sağlayabilir. Uygulamada istediğiniz kadar başarılı olmayan stratejileri düzeltebilecek diğer yaklaşımları araştırın.


Boğa Burcu
25 Temmuz 2021 Pazar Boğa Burcu Yorumları

Bugün mümkünse alçakta yat, Boğa. Güneş enerjisiyle ilgili üçüncü evinizdeki Merkür, güneş enerjisiyle ilgili dokuzuncu evinizde bulunan Plüton ile şiddetli bir muhalefette çatışacak. Bugün birisiyle, hatta belki de güçlü bir VIP veya otorite figürüyle zarar verici bir çatışmaya, tartışmaya veya tartışmaya karışabilirsiniz. Tekneyi sallamayın, aksi takdirde ciddi sonuçlar doğabilir. Fikir savaşı, özellikle konu hakkında oldukça tutkulu hissediyorsanız, oldukça yoğun hissedilebilir. Ayrıca, sosyal medyada, e-postalarda veya haberlerde olsun, bugün yayınladığınız mesajlara dikkat edin. Yanıt özellikle olumsuz olabilir.


İkizler Burcu
25 Temmuz 2021 Pazar İkizler Burcu Yorumları

Gezegensel yöneticiniz Merkür, bugün şiddetli bir kozmik savaşın tuzağına düşecek, İkizler. Kozmik habercimiz hızla ilerlerken, sahadaki patlayıcı mayınların üzerinden kayacak! Güneş sekizinci evinizde gökyüzünde konuşlanmış Vahşi Plüton, şimdi güneş ikinci evinizde ikamet eden Merkür’e hükmetmeye çalışacak. Bu, özellikle parayla ilgili kötü haberleri önceden bildirir, bu nedenle her şeyden önce sözleşme imzalamayın, ürünleri piyasaya sürmeyin veya bir sonraki iş planlarınızı piyasaya sürmeyin. Bunun yerine, fikirleri sıralayabilir ve daha iyi astrolojik havayı bekleyebilirseniz, bunu yaptığınıza özellikle memnun olacaksınız. Hedeflerinize karşı muhalefetin ortaya çıkması muhtemeldir, bu nedenle olumsuz senaryolardan kaçınmak için programınızı hafif tutun.


Yengeç Burcu
25 Temmuz 2021 Pazar Yengeç Burcu Yorumları

Bugün cesaret kırıcı olabilir, Yengeç. Zihnin hızlı gezegenimiz Merkür, güneş iş ilişkilerine ilişkin yedinci evinizde gökyüzünde şiddetli Plüton’un öfkesiyle karşılaşana kadar mutlu bir şekilde ilerleyecektir. Bu muhalefet, genellikle kendi zihninizde veya sizinle başka bir taraf arasında bir fikir savaşını tetikler. Siz veya diğer taraf, belirli bir olumsuz soruna veya konsepte takıntılı hale gelebilir ve tam ölçekli bir saldırı başlatabilirsiniz. Bir arada tutmak için elinizden gelenin en iyisini yapın, aksi takdirde etkileşim bağlantıya ve itibarınıza zarar verebilir. Önümüzdeki daha iyi günler için müzakerelerden, anlaşmalardan veya sunumlardan kaçının.


Aslan Burcu
25 Temmuz 2021 Pazar Aslan Burcu Yorumları

Bugün çatışmaya girme, Leo. Ateşli Mars hala burcunuzdayken, muhtemelen dolusunuz ve özellikle agresif hissediyorsunuz! Kayalık dolunay bu hafta hala yankılanıyorken, gerilimler yükselebilir. Negatiflik bugün, güneşin on ikinci sırlar evinizin içinde yörüngede dönen Merkür, güneş enerjisi altıncı istihdam evinizde kötü niyetli Plüton ile şiddetli bir muhalefette çatışırken, bugün yüksek ateş seviyesine ulaşıyor olabilir. Birisi işte gizlice aleyhinize çalışıyor olabilir, belki de güvendiğiniz bir iş arkadaşınız bile. Veba gibi çatışmalardan kaçının, çünkü bu öfkenin alevlenmesine ve nihayetinde profesyonel imajınıza zarar vermesine neden olabilir.


Başak Burcu
25 Temmuz 2021 Pazar Başak Burcu Yorumları

Gökler bugün SOS’u haykırıyor Başak. Müzakerelerin, sunumların veya konuşmaların ortasındaysanız, mümkünse yeniden planlamanın tam zamanı. Planlarınız ve fikirleriniz iyi karşılanmayacak ve onlara karşı büyük bir direnç gösterebilecektir. Gezegensel yöneticiniz Merkür, güneş enerjisi on birinci evinizde yörüngede dönüyor ve güneş enerjisi beşinci evinizde inatçı bir Plüton ile kafa kafaya çarpışıyor. Bu, yaratıcı fikirleriniz için büyük bir geri dönüşün olabileceğini gösteriyor. Bol miktarda öfke varken, hayal kırıklığını solumak ve önemli kararlar almak için beklemek en iyisidir. Biri size hükmetmeye veya sizi zorlamaya çalışıyorsa, çatışmayı önleyin ve kafanız rahatken başka bir zaman için masaya yatırın.


Terazi Burcu
25 Temmuz 2021 Pazar Terazi Burcu Yorumları

Bugün ne dediğine dikkat et Terazi, çünkü profesyonel itibarın buna bağlı olabilir! Güneş onuncu tanıma evinizi turlayan Merkür, gökyüzünde kötü niyetli Pluto ile korkunç bir karşıtlık içinde çatışıyor. Bu, şiddetli bir fikir savaşını gösterebilir. Şişirilmiş egolar ve herkesin zihnini dolduran bir üstünlük duygusuyla, insanlar fikirlerinin en önemli olduğunu düşünecekler! Şiddetli tartışmalar ve tartışmalar ortaya çıkarsa, gerilimi dağıtmak için ünlü cazibenizi kullanın ve konuşmayı başka bir gün için masaya yatırın. Öfkenizi duvara fırlatmaktansa, profesyonel bir küçümseme veya trajediyi nezaketle önlemek daha iyidir.


Akrep Burcu
25 Temmuz 2021 Pazar Akrep Burcu Yorumları

Tüm burçlar arasında çatışmadan korkmuyorsun Akrep. Aslında kendini gösterdiğinde, ne olursa olsun kazanmak için içinde olduğunuzu bildiğiniz için enerjinizin kabardığını hissedersiniz. Ancak günümüz astrolojisi, üstesinden gelemeyeceğiniz ve aslında tamamen kaçınmayı tercih edebileceğiniz muazzam bir mücadele getirebilir. İletişim gezegeni Merkür, yıkım gezegeni Plüton ile şiddetli bir şekilde çatıştığından, bir fikir savaşı garanti edilir. Her şeyden önce, markanıza ve işinize zarar verebileceklerinden bugün herhangi bir tanıtım, reklam, sosyal medya veya marka bilinci oluşturma kampanyası başlatmayın. Karşılama olumlu olmayacak ve insanlar planlarınıza karşı çıkabilir.


Yay Burcu
25 Temmuz 2021 Pazar Yay Burcu Yorumları

Yine bir kozmik savaş üzerinizde, Yay! Kayalık dolunay bu hafta boyunca hala gürleyerek, güneş enerjisi üçüncü evinizi vurgularken, bir zihin savaşı üzerinizde. Merkür, zalim Pluto’ya karşı bir nükleer bomba fırlatırken, hiçbir kazanan bu çarpışmadan sağ çıkamaz. Bu, finansal potansiyelinize veya profesyonel itibarınıza zarar veren şiddetli bir entelektüel tartışmaya bulaşabileceğinizi gösterir. Biriyle, hatta belki bir patronla veya yöneticiyle düşüncelerinizi tartışmanın ortasındaysanız ve sizinle aynı fikirde değillerse, konuyu daha iyi günlere kadar bir kenara bırakmak daha iyidir.


Oğlak Burcu
25 Temmuz 2021 Pazar Oğlak Burcu Yorumları

Fırtınalı bulutlar gökyüzünde toplanır, Oğlak. Güneş iş ortaklıklarıyla ilgili yedinci evinizdeki Merkür, artık burcunuzda konuşlanmış olan kötü niyetli Plüton ile bir düelloya girerken, kafanızda bir savaş olabilir. Şimdi anlaşmalar için bir gün değil – bu nedenle, önemli bir iş veya finansal müzakerenin ortasındaysanız, işleri daha sonraya ertelemek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Böyle kötü ve talihsiz bir enerjiyle herhangi bir anlaşmayı imzalamak, birliğe uzun vadeli zararlı bir enerji getirecektir. Argümanlar, tartışmalar ve çatışmalar şişirilmiş egolar ve bencil, yanlış yönlendirilmiş duygular nedeniyle alevlenebilir.


Kova Burcu
25 Temmuz 2021 Pazar Kova Burcu Yorumları

Evren bugün öfkeli, Kova. Güneş enerjisiyle çalıştığınız altıncı evinizde aktif olarak dönen Merkür, güneş enerjisiyle ilgili on ikinci evinizde öfkeli bir Plüton ile kafa kafaya giderken, iş arkadaşlarınızdan veya müşterilerinizden biriyle hararetli bir tartışmaya girebilirsiniz. Gerginlikler alevlenecek ve kimse göz göze gelmeyecek. Taraflardan biri, kartopu gibi çok zarar verici bir senaryoya dönüşebilecek olumsuz senaryolara veya görüşlere takıntılı hale gelebilir. Birinin gerçek ve kutsal olmayan niyetleri aniden ortaya çıkarsa, şimdi bölgeyi değerlendirme ve fırtınanın geçmesine izin verme zamanı.


Balık Burcu
25 Temmuz 2021 Pazar Balık Burcu Yorumları

Bugün ne pahasına olursa olsun dramadan kaçınmak için elinizden gelenin en iyisini yapın, Balık. Merkür ve Pluto, son derece zorlu bir muhalefetle karşılaşarak birbirlerine karşı şiddetli bir saldırı başlatacaklar. Bu, bir başkasıyla – belki de profesyonel bir tanıdık veya ağınızdaki kişiyle – şiddetli bir fikir savaşına karışabileceğinizi gösterir. Her iki taraf da göz göze gelemeyeceğinden öfke ve düşmanlık hızla tırmanabilir. Yapılacak en iyi şey, ateşe benzin beslemek yerine bir adım geri atıp pozitiflere odaklanmak için elinizden gelenin en iyisini yapmaktır. Başkalarıyla nasıl iletişim kuracağınız ve etkileşim kuracağınız konusunda bir seçeneğiniz var.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.