Günlük İş Burç Yorumları 23 Temmuz 2021

23 Temmuz Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Cuma günü için 23 Temmuz Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
23 Temmuz 2021 Cuma Koç Burcu Yorumları

Bugün, güneş on birinci evinizde bir dolunay gelecek, Koç. Bu, profesyonel ağınızı ve ait olduğunuz dernekleri vurgulayan, arka arkaya iki aydan ilkidir. Bu ilk dolunay biraz kayalık olsa da sizin için bazı engeller, çatışmalar veya güç mücadeleleri getirebilir. Bir iş kontağı ile anlaşmak yakın olabilir. Bir sorun çıkarsa, durumu düzeltmek için ünlü çekiciliğinizi ve keskin zekanızı kullanın. İtibarınıza kalıcı bir zarar gelmediğinden emin olmak için bağlantılarınızla aranızı düzeltin.


Boğa Burcu
23 Temmuz 2021 Cuma Boğa Burcu Yorumları

Bugün, profesyonel yaşamınızda büyük bir doruk noktası, dönüm noktası veya değişim getirebilir, Boğa! Güneş başarılarınızın onuncu evindeki dolunay bir kreşendoya yaklaşırken, büyük bir zafer, ödül, terfi veya parlama fırsatı görünebilir. Bu, arka arkaya iki ay tutulmasının ilki. Bu dolunay, bundan bir ay sonra ikinci perdeyle birlikte ilk perdeyi getirecek. Yine de, gezegenler şu anda huysuz bir ruh hali içinde olduğundan, bu ay tutulması bunun yerine profesyonel bir hayal kırıklığı getirebilir. Bu gerçekleşirse, daha iyi şeylerin beklediğini bilin; sadece biraz zaman alabilir.


İkizler Burcu
23 Temmuz 2021 Cuma İkizler Burcu Yorumları

Dolunay bugün geliyor, İkizler. Güneş dokuzuncu genişleme evinizde parlarken, büyük bir akademik, medya, yayıncılık veya uluslararası projenin ortasında olabilirsiniz. Okula geri dönmeye odaklandıysanız, şimdi kabulü getirebilir. Bazı Geminiler bir tanıtım planına odaklanacak, belki bir dergide çıkış yapacak veya bir haber bölümünde yer alacak. Son olarak, işletmeniz uluslararası kitlelerle veya şirketlerle etkileşime giriyorsa, şu anda durumla ilgili önemli bir dönüm noktası bulacaksınız.


Yengeç Burcu
23 Temmuz 2021 Cuma Yengeç Burcu Yorumları

Bugün dolunay geliyor, Yengeç. Bu ay tutulması, ticari varlıklarla ilgili güneş enerjisi sekizinci evinizin içine girecek. Dolunaylar bir dönüm noktası, doruk noktası veya işlerin etrafında kayma getirir. Böylece, büyük bir borç veya geç ödeme öğrenebilirsiniz. Veya bir telif hakkı kontrolünün geldiğini veya risk sermayesi veya melek yatırımının onaylandığını gösterebilir. İşvereninizle sosyal yardım paketinizi yeniden müzakere etmek istiyorsanız, fırsat bu noktada kendini gösterebilir. Bu sektördeki arka arkaya iki ay tutulmasından ilki, bu yüzden bundan bir ay sonra daha fazla haberin çıkacağından emin olabilirsiniz.


Aslan Burcu
23 Temmuz 2021 Cuma Aslan Burcu Yorumları

Yoğun bir dolunaya hazır ol Leo. Luna bugün en büyük ışığına ulaşırken, güneş iş ortaklıklarıyla ilgili yedinci evinizi vurgulayacak. Bu, bu arenadaki arka arkaya iki aydan ilki olacak. İkincisi daha coşkulu haberler getirebilirken, bu haftaki biraz hayal kırıklığı yaratabilir – belki bir partnerin aniden ayrılması veya bir birliğin sona ermesi bile. Şans eseri, mevcut ortaklarınızla işler yolunda gidiyorsa, bu, uzun vadeli planlar yapmak ve büyük bir anlaşmaya varmak için harika bir fırsat getirebilir.


Başak Burcu
23 Temmuz 2021 Cuma Başak Burcu Yorumları

Ay bugün dolgunluğa ulaşıyor, Başak, hayatınıza bir doruk noktası getiriyor. Güneş enerjisi altıncı istihdam evinizin içinde yer aldığından, işinizle ilgili bir değişim veya dönüm noktası olabilir. Patronunuz için özellikle yoğun ve zor bir projeyi bitiriyor olabilirsiniz. Ancak özgeçmişiniz için muhtemelen bir kilometre taşı olacağını unutmayın. Ayrıca daha fazla sorumluluk alma sürecinde olabilirsiniz ve bunları değerlendirirken son teslim tarihleri sık olabilir ve kendinizi biraz bunalmış hissedebilirsiniz. İşsiz kalırsa, bu dolunay yeni bir iş uyarısı getirebilir – ancak muhtemelen biraz yüksek olabilecek bazı beklentileri de beraberinde getirecektir. Paraya ihtiyacın varsa, yine de devam et.


Terazi Burcu
23 Temmuz 2021 Cuma Terazi Burcu Yorumları

Terazi, bugün akşama kadar dolunay yükselecek. Bu ay, yaratıcılığın güneş beşinci evinizi vurgulayacak ve size sanatsal yönünüzle temasa geçme fırsatı verecek. Bu, profesyonel yaşamınıza uygulanabilir ve hatta ileriye dönük iş planlarınıza dahil etmek için yeni fikirler üretmenize yardımcı olabilir. Sonunda yaratıcı bir ürün, sunum veya performans sergileme sürecindeyseniz, bu noktada ilgi odağı olacaksınız. Yine de, gezegenler arka planda biraz dramaya neden olduğu için hafifçe yürüyün.


Akrep Burcu
23 Temmuz 2021 Cuma Akrep Burcu Yorumları

Şu anda ofisleri veya iş yerlerini taşıma sürecinde olabilirsiniz, Akrep. Bu haftaki dolunay, güneş enerjisiyle ilgili dördüncü evinizi vurgularken, kendi dükkânınızı açma sürecinde bile olabilirsiniz! Bununla birlikte, bu ay tutulması, sinir bozucu gezegensel muhalefetle ağır bir şekilde gelirken, zorluklar, engeller ve hatta bazı talihsiz haberler olacağından emin olabilirsiniz. Planlarınızda gezinmek için elinizden gelenin en iyisini yapın, ancak hafifçe yürüyün. Neyse ki, bundan bir ay sonra aynı kürede ikinci bir dolunay görünecek ve daha mutlu bir ilerleme ile gelecek.


Yay Burcu
23 Temmuz 2021 Cuma Yay Burcu Yorumları

Aktif ve yoğun bir dolunaya hazır olun Yay! Bugün, solar üçüncü iletişim evinizin içine düşen bir dolunay geliyor. Artık reklam veya sosyal medya aracılığıyla bir tanıtım kampanyası yayınlama sürecinde olabilirsiniz, ancak aniden bir şeyin tıkandığını fark edeceksiniz. Gezegenler şu anda çatıştığından, ileriye doğru özellikle dikkatli olun. Bunun yerine yeni bir yazma, konuşma veya markalaşma çabası içindeyseniz, bu zamanda hafife almak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Aynı küredeki dolunay gelecek ay gelecek ve sizin için daha iyi bir karşılama sunacak.


Oğlak Burcu
23 Temmuz 2021 Cuma Oğlak Burcu Yorumları

Bugün gece dolunay yükselecek, Oğlak. Bu ay tutulması, güneş enerjisiyle ilgili ikinci evinizin içine girecek ve bu arenadaki arka arkaya iki dolunaydan ilki olacak. Bu ilk dolunay bir maaş artışı, yeni bir iş fırsatı veya kazançlı bir müşteri getirebilir, ancak yüksek beklentilerle ve başlangıçta umduğunuzdan daha az parayla. Eğer işsizseniz ve paraya ihtiyacınız varsa, başlangıçta bazı hayal kırıklıkları olsa da devam etmelisiniz. Bununla birlikte, bu, sol alandan gelen ve yuva yumurtanıza ciddi şekilde giren büyük bir masraf olarak ortaya çıkabilir. Yine de endişelenme; gelecek ay para artmalı.


Kova Burcu
23 Temmuz 2021 Cuma Kova Burcu Yorumları

Burcunuzda dolunay geldi, Kova. Bu, güneşe ait ilk kimlik evinizin içine düşen arka arkaya iki ay tutulmasının ilkidir. Sahnenin ortasında olacaksınız – herkesten önce önde ve merkezde. Siz ve önemli bir iş ilişkisi, şu anda kendinizi öne çıkarma ihtiyacı hissederek karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu ilk dolunay biraz sinir bozucu, gerilim veya güç mücadeleleriyle dolu olsa da önümüzdeki aydan itibaren daha kolay ilerleyebileceksiniz. Bu ay aynı zamanda büyük bir profesyonel fırsatın önünüzde gerçekleşmesini sağlayabilir, bu yüzden gücünüze adım atın.


Balık Burcu
23 Temmuz 2021 Cuma Balık Burcu Yorumları

Bugün gece dolunay gök gürleyecek, Balık. Bu ay tutulması, gelişme aşamasındaki projelerinizi ve perde arkasındaki çalışmalarınızı vurgulayarak, solar on ikinci mahremiyet evinizin içinde yer alır. Bu, bu sektörü ateşleyen arka arkaya iki dolunaydan ilki, ikincisi bundan bir ay sonra geliyor ve muhtemelen daha hafif bir hava getiriyor. Bugünün dolunayı, yayınlamayı umduğunuz, ancak henüz başlamaya hazır olmadığını fark ettiğiniz bir proje hakkında biraz endişeli hissetmenize neden olabilir. Zaman ayırmak ve projeyi gözden geçirirken ve uçmaya hazır olmayan her şeyi düzeltirken sabırlı olmak için bu haftanın daha yavaş temposunu kullanın.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.