Günlük İş Burç Yorumları 2 Temmuz 2021

2 Temmuz Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Cuma günü için 2 Temmuz Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Koç Burcu Yorumları

Sevgili Koç, bu bir çözüm zamanı ve aradığınız kariyeri tezahür ettirme zamanı. Kariyer yolunuzda önemli kararlar almak için motive hissediyorsunuz. Koç burcu, benliğinizin ilk evinde ve kariyerinizin onuncu evinizde geri giden Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı yapıyor. Bu, sizi başka hiç kimse için değil, önce sizin için doğru olan değişiklikleri yapmaya yönlendirebilecek motive edici bir özelliktir. Sevmediğiniz profesyonel bir noktadaysanız, bir değişiklik yapacaksınız.


Boğa Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Boğa Burcu Yorumları

Boğa, kariyer yolunuzla ilgili olarak sizin için konuşmaya zorlanmış hissedebilirsiniz. Belki de liderlik becerilerinizi geliştirmeye odaklandınız ve şimdi ilerleme hakkında önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Bu bir zam, terfi veya daha fazla sorumluluk olabilir. Bunun nedeni, ikinci öz-değer evinizde İkizler’de iletişimsel Merkür ile destekleyici bir açı oluşturan gizli Koç ayıdır. Tazminat açısından gerçekten neye ihtiyacınız olduğunu isteyin, bu zamanda alacaksınız!  


İkizler Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma İkizler Burcu Yorumları

Sevgili İkizler, bugün iletişim çalışmalarını çevrimiçi yayınlamak ve hatta meslektaşlarınızla önemli toplantılar yapmak için netlik günü. Ateşli Koç ayı, ağ oluşturmayla ilgili onbirinci evinizde size enerji veriyor ve daha geniş mesajların bulunduğu dokuzuncu evinizde Kova’da geri giden Satürn ile destekleyici bir görünüm oluşturuyor. Bu süre zarfında verdiğiniz yeni kararlar uzun vadede somutlaştırılabilir ve yeni proje lansmanları konusunda şansınızı hissedebilirsiniz. İlerlemek için bu motivasyon dönemini kullanın.


Yengeç Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Yengeç Burcu Yorumları

Yengeç, önemli iş ilişkisi kararları veriyorsun. Belki belirli bir durum artık sizin için uygun değildir ve bir yol ayrımındasınız. Kariyer evinizdeki Koç ayı, aynı zamanda gezegen yöneticiniz, iş işbirliği sektörünüzde dönüştürücü Oğlak burcundaki Plüton ile olumlu bir yön oluşturuyor. Belki belirli bir unvan veya kariyer artışı istiyorsunuz, ancak iş yerindeki VIP’lerin aklında bu yoktu. Kendiniz ve kariyeriniz için doğru kararı verin, buna değersiniz Yengeç!


Aslan Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Aslan Burcu Yorumları

Aslan, bu senin şanslı tatilin! Şimdiye kadar yaptığınız tüm çalışmalar şimdi realitenizde tezahür etmeye başlayabilir. Uzun vadeli bir proje üzerinde çalıştıysanız veya bir kariyer değişikliği yaptıysanız, bu, ileriye doğru hareket etmeye başlayabileceğiniz bir zamandır. Bunun nedeni, hareket gezegeni, Mars’ın Aslan’daki ilk benliğinizde olması ve kariyer sektörünüzde Boğa’da Uranüs’e kare oluşturmasıdır. Bu değişiklik can sıkıcı gelse de, sizin için neyin işe yaradığına doğru ilerlemek gerekir.


Başak Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Başak Burcu Yorumları

Ayrıntılara bakmanın zamanı geldi Başak. İşinizde zaten son derece isabetlisiniz ve geçişler bu süper gücü güçlendiriyor. İletişim gezegeni Merkür, kariyerle ilgili onuncu evinizde İkizler’de ve yaptığınız her şeye büyük bir doğruluk dozu ekliyor. Yapabiliyorsanız, sıkıcı görevlere veya odaklanmanız gereken şeylere odaklanın. Bu açık zihinsel berraklık portalı sırasında çok şey başarabilirsiniz.


Terazi Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Terazi Burcu Yorumları

Terazi, kendini yakmak yerine öz bakımına öncelik ver. Mumu iki taraftan da yakıyor olabilirsiniz ve enerjinizi kariyeriniz için korumanız önemlidir. Yengeç güneşi, kariyerinizin onuncu evinde sizi buna bir göz atmaya zorluyor. İlerlemenin en iyi yolu, yapmanız gerekenlerin envanterini çıkarmaktır. Hafta boyunca projelerinizi daha gerçekçi bir şekilde düzenlerken nerede dinlenebilir, gençleşebilirsiniz?


Akrep Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Akrep Burcu Yorumları

Sevgili Akrep, işe koyulma zamanı! Belki de yeni bir ürün lansmanı veya çalışma girişimi serbest bırakılıyor ve günlük dirsek yağı gerektiriyor. Koç ayı, işinizle ilgili altıncı evinizde ve kariyer sektörünüzde Mars’ın Aslan burcunda olmasıyla destekleyici bir açı oluşturuyor. Tüm çabalarınız için aldığınız övgüleri hak ediyorsunuz! Bir lider ve gösterinin yıldızı olarak bu yeni rolü benimseyin.


Yay Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Yay Burcu Yorumları

Yay, yenilikçi bir bireyle işbirliği yapmak için yeni bir fırsat bugün karşınıza çıkabilir. Fikirlerinizde kendinizi nerede sınırlandırdınız? Artık istikrarlı bir sözleşmeye dayalı anlaşmaya yol açabilecek doğrudan iletişimi deneyimleyebilirsiniz. Ayrıntılara dikkat ettiğinizden emin olun. Koç ayı, beşinci yaratıcı evinizi motive ediyor ve İkizler’de Merkür ile olumlu bir yön oluşturuyor. Fikirlerinizi açıkça ifade ettiğinizden emin olun, ancak aynı zamanda yeni fikirlere açık olun.


Oğlak Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak, şu anda meşgul olmak senin için yanlış bir ifade. İş sözleşmelerinizde ve ilişkilerinizde deneyimlediğiniz değişiklikleri ve büyümeyi entegre ediyorsunuz. Belki bir hamle yaptınız ve şimdi bu yeni ortama alışıyorsunuz. Bunu halletmenin en iyi yolu, net bir görev listesi ve her biri için zaman çizelgesi oluşturmaktır. İletişim gezegeni, İkizler’deki Merkür, altıncı iş evinizde bunu yapmanız için size netlik sağlıyor.


Kova Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Kova Burcu Yorumları

Kova, bu başkalarıyla işbirliği yapmak için ideal bir zaman. İlişkiler gezegeni Venüs, iş ilişkileri evinizde Aslan burcundaki Mars ile bağlantı kuruyor. Yeni fikirler, bakış açıları kazanma ve nihayetinde işinizi büyütme konusunda çok fazla şans bulabilirsiniz. Eğlence dolu ve yaratıcı yönünüze dokunun, Su Taşıyıcı. Bu aynı zamanda, Yengeç güneşi haritanızın bu bölümünü aydınlatırken iş gününüze son derece odaklanacağınız bir zamandır.  


Balık Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Balık Burcu Yorumları

Sevgili Balık, kazanılan gelir ve paradan oluşan ikinci eviniz büyük ölçüde aktif hale geldi. Kendini nerede kısa sattın? Koç ayı hayatınızın bu alanında ve altıncı iş evinizde Aslan burcundaki Mars ile aktive edici bir bağlantı kuruyor. Bu, işlerinizi halletmeniz ve iş yerinizde lider olmanız için sizi motive ediyor. Bir ekibiniz varsa, herkesi ileriye taşıyan yaratıcı fikirler geliştirebilirler. Bugün iş hayatınızdaki enerjiler iyileşirken iyi tarafından bakın.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.