Günlük İş Burç Yorumları 18 Temmuz 2021

18 Temmuz Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 18 Temmuz Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
18 Temmuz 2021 Pazar Koç Burcu Yorumları

Ay bugün Akrep burcuna geçiyor, Koç. Yaptığı gibi, paylaşılan varlıklardan oluşan güneş sekizinci evinizi vurgulayacaktır. Bu, ticari ilişkinizin finansmanını ve ayrıca ticari kredileri, borçları, kredi kartları veya hesapları nasıl ele aldığına dikkat çekebilir. Bu enerjiyi bir sıfırlama yapmak ve işletmenizin adının ne olduğunu analiz etmek için kullanın. İşvereninizle birlikte bir sosyal yardım paketiniz varsa, size ne teklif edildiğini gözden geçirin ve gelecek ay daha fazla tahakkuk edecek şekilde nasıl oluşturacağınızı düşünün. Bu yenileme, uzun vadede nereye gittiğinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır.


Boğa Burcu
18 Temmuz 2021 Pazar Boğa Burcu Yorumları

Ay bugün burçlarla ticaret yapıyor ve gökyüzünde karşınızda duracak, Boğa. Güneş yedinci eviniz olan Akrep’te, iş ilişkilerinizi, ilişkilerinizi ve anlaşmalarınızı değerlendirmek için bir aciliyet hissedeceksiniz. Ay, her burcu yaklaşık olarak ayda bir kez ziyaret ettiğinden, önümüzdeki haftalar için satıcılar, ortaklar ve müşterilerle nasıl bağlantı kuracağınız konusunda yeni modeller oluşturabilirsiniz. Güvendiğiniz, değer verdiğiniz, anladığınız ve bunun tamamen karşılıklı olduğunu hissettiğiniz insanlarla çalışmanız özellikle önemlidir. Bugün, aranızdaki çatlakları konuşmak için kullanın ve ileriye dönük iyileştirmeler gerekir.


İkizler Burcu
18 Temmuz 2021 Pazar İkizler Burcu Yorumları

Tatlı ay bugün profesyonel sektörlerinizden birine kayıyor olacak, İkizler. O sizin güneş enerjisiyle çalışan altıncı evinize girerken, işinizde kendinizi daha çok evinizde hissedebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla veya size rapor veren kişilerle bağlantı kurmak, birbirinizin ihtiyaçlarını neredeyse tahmin edebileceğiniz için bu zamanda daha kolay olacaktır. Bu enerji, özellikle kişisel olarak gücendiyseniz, hissettiğiniz hayal kırıklıklarını gidermek için sizi motive edebilir. Daha önce olmuş bir şeye tutunmak yerine, bugün adalet ve güven havasıyla yaklaşın. Bir zeytin dalı, bir iltifat veya bir gülümseme uzun bir yol kat edebilir.


Yengeç Burcu
18 Temmuz 2021 Pazar Yengeç Burcu Yorumları

Cetveliniz olan ay, bugün bir su burcu olan Yengeç’te dans ediyor. Bu çok özel bir nimet, çünkü armatürünüz burada kendini çok iyi hissediyor. Akrep’te, gerçekten hissedebileceğiniz ve rezonansa girebileceğiniz güçlü iş ilişkilerinin özlemini çeker. İşyerinizde başkalarıyla nasıl etkileşim kurduğunuzu ve nasıl daha açık ve duygusal olarak güçlendirici bir ortam oluşturabileceğinizi inceleyin. Bir şeyler yanlış görünüyorsa satır aralarını okuyun, ancak her şeye iyi kalpli ve açık fikirli bir şekilde yaklaşın. Bu, profesyonel yerinizde daha merkezli ve canlı hissetmenize ve yaşıtlarınıza bağlı hissetmenize yardımcı olacaktır.


Aslan Burcu
18 Temmuz 2021 Pazar Aslan Burcu Yorumları

Ay bugün burcunun karesini alıyor, Leo. Bu, ele alınması gereken daha keskin bir enerji olabilir, muhtemelen biraz daha duygusal hissetmenize ve önceki hislerinize bağlı kalmanıza neden olabilir. Mesleğiniz veya çalışma ortamınızla ilgili içinizde bir şeyler oluşuyorsa, ilerlemenin daha sağlıklı bir yolunu nasıl bulabileceğinizi anlamak için bugün kendi kendine muayeneyi kullanmak ideal olabilir. Profesyonel yükselişinizde hiçbir yeri olmadığı için eski korkulardan ve sınırlayıcı alışkanlıklardan kurtulun. Önünüzde harika şeyler var, bu yüzden geçmişte yaşamayın veya tamamen hatalara odaklanmayın. Olan her şey öğrenilen bir derstir.


Başak Burcu
18 Temmuz 2021 Pazar Başak Burcu Yorumları

Ay, bugün solar üçüncü iletişim evinize giriyor, Başak. Bu, hem işyerinizde hem de harici olarak başkalarıyla nasıl bağlantı kurduğunuza biraz dikkat çekmenize yardımcı olacaktır. Personel, iş arkadaşları, patronlar veya müşterilerle son etkileşimleri incelemek için bir adım geri atın ve bir şeylerin yolunda gitmediğini hissedin. Eğer öyleyse, bu, çok takdir ettiğiniz başka birine tatlı bir iltifat ya da biraz övgü için harika bir gün olacaktır. İleriye ödeyin ve kesinlikle size yardım etmek için geri gelebilir. Sağlıklı ve mutlu bir çalışma ortamına odaklanın çünkü toksisitenin geleceğinizde yeri yoktur.


Terazi Burcu
18 Temmuz 2021 Pazar Terazi Burcu Yorumları

Ay, finansla ilgili ikinci eviniz Terazi’ye girmek için bugün burcunuzdan ayrılacak. Bu, parasal meselelerinize ve gelirinize kısa bir ışık tutmak için harika bir an. Bütçenizi, nasıl para kazandığınızı ve servetinizi geliştirmek için neler yapabileceğinizi anlayarak, önümüzdeki aya nasıl yaklaşmak istediğinizi belirleyebilirsiniz. Paraya karşı kötü bir takıntınız varsa veya nasıl bolluk yarattığınızla ilgili korkularınız varsa, size dışarıdan bir bakış açısı kazandırabilecek güvendiğiniz birine danışın. Dahili olarak pişirmek yerine, deneyimden tazelenmiş ve topraklanmış hissedeceksiniz.


Akrep Burcu
18 Temmuz 2021 Pazar Akrep Burcu Yorumları

Parıldayan ay bugün burcunuza giriyor, Akrep. Bu, hayatınızı nasıl inşa ettiğinizi değerlendirirken sizi biraz daha duygularınıza sokacaktır. Mesleki ilerlemeniz söz konusu olduğunda, kalbinizin nerede olduğunu ve ilerlemenizde nasıl daha özgün olabileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Önümüzdeki ay, profesyonel alanınıza tanıtmak istediğiniz önemli kalıpları belirleyebilirsiniz… azar azar değişiklikler yaparak. Eski korkulardan veya alışkanlıklardan kurtulun, çünkü bunlar sizi sınırlandırır. Başarı için doğdun. Tek yapmanız gereken bunun için çalışmaya devam etmek.


Yay Burcu
18 Temmuz 2021 Pazar Yay Burcu Yorumları

Ay bugün solar on ikinci evinize derin bir dalış yapıyor, Yay! Projeler, iş veya profesyonel çabalar söz konusu olduğunda, muhtemelen biraz “kontrol edilmiş” gibi hissedeceksiniz. Her zamanki fetihlerinize dalmaktan daha yavaş bir tempoda ilerlemeyi tercih ediyormuşsunuz gibi, biraz uykulu bile hissedebilirsiniz. Programınız izin veriyorsa, biraz kestirin ve zihninizin akmasına izin verin. Bir sonraki büyük önceliğinizin üstesinden gelmek için gençleşmiş ve enerjik olarak geri döneceksiniz. Ayrıca, hayal kurmak, beyin fırtınası yapmak ve kutunun dışında düşünmek için biraz zaman ayırın; çizgide uygulamak için bazı mükemmel yeni fikirleri filizlendirebilirsiniz.


Oğlak Burcu
18 Temmuz 2021 Pazar Oğlak Burcu Yorumları

Ay bugün Akrep burcunda dans edecek, Oğlak. Bu burç, profesyonel dernekler, topluluklar ve ağlardan oluşan güneş onbirinci evinizi yönetir. Şimdi, iş bağlantılarınıza ve tanıdıklarınıza ulaşmak ve önceki ayda nasıl ilerleme kaydedildiğiyle ilgili temas kurmak için harika bir zaman olabilir. Kendi güncellemelerinizi yapın, ancak dünyanın sonunda neler olup bittiğini kesinlikle dinleyin. Bunu yaparsanız, yalnızca her biriyle bağlantınızı beslemekle kalmayacak, aynı zamanda bir sonraki büyük dönüm noktalarınıza yükselişinizde sizi desteklemeleri için onları teşvik edeceksiniz.


Kova Burcu
18 Temmuz 2021 Pazar Kova Burcu Yorumları

Ay bugün Akrep burcuna geçiyor, Kova. Gökyüzünün bu sektörü, güneş başarılarınızın onuncu evini yönetir. Önümüzdeki iki gün boyunca, ayın ışığı bir önceki aydaki kariyerinize nasıl yaklaştığınızı gösteriyor. Önümüzdeki haftalarda planlarınızı düzene sokabileceğiniz için, zaferlerinizi değerlendirmek ve ders almak için harika bir zaman. Profesyonel hayatınızda sizi yavaşlatan veya enerjinizi boşa harcayan her şeyden kurtulun. Sağlıklı alışkanlıkları ve iş ilişkilerini güçlendirirken, şimdi eliminasyon için harika bir zaman. Bir VIP ile bağlantı kurmak istiyorsanız, şimdi de harika bir zaman.


Balık Burcu
18 Temmuz 2021 Pazar Balık Burcu Yorumları

Bugün öğrenmek için harika bir gün olmalı, Balık. Yeni beceriler, sertifikalar veya profesyonel akreditasyonları tazeleme sürecindeyseniz, mükemmel ilerleme kaydettiğinizi görebilirsiniz. Ay, bilgelik ve akademisyenlerle ilgili solar dokuzuncu evinize girerek karmaşık kavramları neredeyse sezgisel bir düzeyde indirmenize izin verecek. Aşina olmadığınız tekniklere kendinizi kaptırmak için biraz zaman ayırın, çünkü bunları ileriye dönük iş planınıza uygulayabilirsiniz. Dış bakış açılarının farkında olmak ve sizin için en iyi olanı seçmek daha iyidir.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.