Günlük İş Burç Yorumları 17 Temmuz 2021

17 Temmuz Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 17 Temmuz Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
17 Temmuz 2021 Cumartesi Koç Burcu Yorumları

Bugün başarı günü değil, Koç. Evle ilgili dördüncü evinizdeki güneş, güneş başarılarıyla ilgili onuncu evinizdeki yıkıcı Pluto ile çatışırken, şimdi iş toplantıları, sözleşmeler veya anlaşmalar için ideal değil. Bunun yerine, kariyerinizle ev ve aile arasında büyük bir çatışma hissedebilirsiniz. Ayrıca, sürekli yükselişinizi görmekle ilgisi olmayan bir VIP veya düşman tarafından yönetildiğinizi de hissedebilirsiniz. Krizler, dram ve kayıp bugün büyük olasılıkla, bu yüzden ateş hattından uzak durmak için elinizden geleni yapın. Kışkırtılmış hissetseniz bile, savaşmamak en iyisidir.


Boğa Burcu
17 Temmuz 2021 Cumartesi Boğa Burcu Yorumları

Bugünün astrolojisinden sakının, Boğa. Güneş enerjisi üçüncü iletişim evinizdeki güneş, güneş dokuzuncu genişleme evinizdeki zalim Pluto ile şiddetli bir şekilde çarpışacak. Bu, anlaşmalar, müzakereler veya sözleşmeler için bir gün değil. İş toplantılarından kaçınmak veya daha sonraki bir zamana ertelemek için elinizden gelenin en iyisini yapın, çünkü bugünün enerjisi sonsuza kadar herhangi bir iş ilişkisine girmek isteyeceğiniz bir enerji değildir. İstemediğiniz bir şeyin size dayatıldığını hissedebilirsiniz ve değişim için çok az hareket alanınız var. Benlik saygınız zarar görebilir ve yapışkan bir profesyonel durumda sıkışıp kaldığınızı görebilirsiniz.


İkizler Burcu
17 Temmuz 2021 Cumartesi İkizler Burcu Yorumları

Bugün gezegen savaşları yaşanıyor, İkizler. Elbette önemli kararları, iş toplantılarını ve planları daha sonraya ertelemek en iyisidir. Kesinlikle sözleşme imzalamayın veya herhangi bir profesyonel girişimde bulunmayın, yaptığınıza pişman olacaksınız. Güneş enerjisi ikinci evinizdeki güneş, güneş enerjisi sekizinci evinizdeki gökyüzünde Plüton ile korkunç bir boğa güreşindeyken, finansal konuların uyumlu olmadığını hissedebilirsiniz. Bunun yerine, bir zam, ikramiye, burs veya risk sermayesi konusunda şans bekliyorsanız, ne yazık ki artık reddedildiğini görebilirsiniz.


Yengeç Burcu
17 Temmuz 2021 Cumartesi Yengeç Burcu Yorumları

Uzun yıllar boyunca, karanlık Pluto’nun gökyüzünün karşısında durduğunu izlediniz, Yengeç. Bu kolay bir geçiş değil ve iş ilişkileriniz, işbirlikleriniz ve takım arkadaşlarınız aracılığıyla dönüşüm yapmanıza yardımcı oluyor. Ancak, bu değişiklikler her zaman kolay değildir ve bunun yerine yıkıcı, kıskanç, baskın veya manipülatif iş ortaklarını kendinize çektiğinizi görebilirsiniz. Bugün burcunuzda güneş Plüton ile kesiştiği için, şimdi birlik veya anlaşma dönemi değil. Havalar size daha parlak bir şekilde gülene kadar toplantıları, lansmanları ve müzakereleri erteleyin.


Aslan Burcu
17 Temmuz 2021 Cumartesi Aslan Burcu Yorumları

Bugün tüm ticari ilişkiler söz konusu olduğunda sessiz ol, Leo. Güneşin on ikinci gizlilik evinde parlayan güneş, güneş altıncı iş evinizde kötü niyetli Pluto’ya karşı torpido yapacak. Aniden, gizli bir düşmanın veya rakibin, bilginiz olmadan, ancak düştüğünüzü görünce ortaya çıktığını anlayabilirsiniz. Anteninizi yukarıda tutmak için elinizden geleni yapın. Bir şeylerin ters gittiğini hissediyorsanız, muhtemelen haklısınız. Ayrıca, yakın zamanda aranızda olan bir iş arkadaşınız bir patrona veya yöneticiye sizin hakkınızda şikayet ediyor olabilir, bu nedenle yangına ateşle karşılık vermek yerine biraz hasar kontrolü yapmak ve masumiyetinizi kanıtlamaya hazırlanmak en iyisidir.


Başak Burcu
17 Temmuz 2021 Cumartesi Başak Burcu Yorumları

Mesleki gelişiminiz için diğer günlerin daha iyi olmasını bekleyin, Başak. Bugün kazanan bir gün değil. Güneş, şiddetli bir savaşta kilitlenirken Plüton’da el bombaları fırlatacak. Profesyonel dönüm noktalarınızdan veya özlemlerinizden biriyle ilgili drama, kayıp veya başarısızlığın geldiğini hissedebilirsiniz. Bunun nedeni, iş için hazır olduğunuza ikna olmayan eli sıkı bir VIP, patron veya yönetici olabilir. Çatışmalar tırmanabilir ve özgüveniniz ve becerileriniz saldırıya uğramış gibi hissetmenize neden olabilir. Endişelerinizi dile getirmek ve savaşmak isteyebilirsiniz, ancak daha iyi fikir sahibi olmak için fırtına geçene kadar beklemek daha iyidir.


Terazi Burcu
17 Temmuz 2021 Cumartesi Terazi Burcu Yorumları

Evet! Bugüne yüksek beklentilerle girme, Terazi. Başarılarla dolu onuncu güneş evinizdeki güneş, evle ilgili dördüncü evinizde Plüton ile savaşa girerken, bugün yılın en kasvetli günlerinden biri. Evinizin veya ailenizin sizi kariyerinizden uzaklaştırdığını veya tam tersini hissedebilirsiniz. Kaos ve çatışma özellikle yoğun hissedilecek. Bunun yerine, bir VIP’nin veya patronun, verdiğinizden çok daha fazlasını beklediğini ve itibarınızı eleştirdiğini fark edebilirsiniz. Soğukkanlılığınızı korumak için elinizden gelenin en iyisini yapın ve çürütmenizi başlatmak için daha net gökyüzü bekleyin.


Akrep Burcu
17 Temmuz 2021 Cumartesi Akrep Burcu Yorumları

Benlik saygınız bugün büyük bir darbe alabilir, Akrep. Güneş ve Plüton savaştayken, bir başarısızlığın, profesyonel bir felaketin veya intikamcı bir rakibin üzerinize çöktüğünü görebilirsiniz. Kıskançlık ve manipülasyon, özellikle sosyal medyanıza karşı halka açık bir şekilde başlatıldığında size karşı körüklenebilir. Kontrole hızlı bir şekilde zarar vermek en iyisidir, böylece kontrol edemediğiniz bir yöne dönmezsiniz. Bununla birlikte, genellikle savaşmak için hızlı biri olsanız da, planınızı bir araya getirene ve soğukkanlılığa sahip olana kadar beklemek daha iyi olabilir. Nefes almak. Bırak fırtına geçsin. O zaman kendinizi tüm gerçeklerle sunabileceğinizi bilin.


Yay Burcu
17 Temmuz 2021 Cumartesi Yay Burcu Yorumları

Mali konular bugün kontrolden çıkabilir, Yay. Güneş borçları ve varlıklarıyla dolu sekizinci evinizdeki güneş, güneş enerjisiyle ilgili ikinci para evinizdeki şiddetli Plüton ile çatışırken, bir şeylerin yanlış olduğunu garanti edebilirsiniz. Plüton uzun yıllardır bu sektördeyken (ki bu parayla olan ilişkinizi değiştirdi), beklemediğiniz büyük bir işletme masrafı karşınıza çıkabilir. Bunun yerine, bir kredi limitinin reddedildiğini veya hesaplarınızdan birinde aniden dolandırıcılık olabileceğini görebilirsiniz. Aklını başına topla ve biraz hasar kontrolü yap.


Oğlak Burcu
17 Temmuz 2021 Cumartesi Oğlak Burcu Yorumları

Dönüşüm ve yıkım gezegeni Plüton’u yıllardır burcunuzda barındırıyorsunuz, Oğlak. 2008’den beri onun vesayetine alıştınız ve burcunuzdaki geçişinin sonuna yaklaştınız. Bununla birlikte, bugün Pluto arbaletini hizalarken ve güneş enerjisi yedinci iş ilişkileri evinizde güneşe karşı bir saldırı başlatırken, güç mücadeleleri bugün garantilidir. Göz göze gelmeyeceksiniz, bu nedenle masa tartışmaları son derece önemlidir; daha sonra buluşmayı kabul et. Bunu yaparsanız, birleşik bir vizyon ve başarı olasılığı daha yüksek olacaktır.


Kova Burcu
17 Temmuz 2021 Cumartesi Kova Burcu Yorumları

Dikkat, Kova. Bugün profesyonel ilerleme ve başarı için bir gün değil. Bunun yerine, hasar kontrolü için kullanılması daha iyidir! Güneş enerjisi altıncı istihdam evinizdeki güneş, güneş on ikinci evinizde gizlenen yıkım gezegeni Pluto ile savaşa girerken, bir iş arkadaşınızın, düşmanınızın veya rakibinizin ilerlemenizi kesmek için dışarıda olduğunu garanti edebilirsiniz. Herhangi bir dramayı tahmin edebilmeniz için aklınızı kendinizde tutmak en iyisidir. Bu sırada bir sır ortaya çıkarsa, kendinizi yeniden yaratmak ve her zaman her şeye hazır olduğunuzu göstermek için bunu kendi yararınıza kullanın. Baştan sona dayanıklısın.


Balık Burcu
17 Temmuz 2021 Cumartesi Balık Burcu Yorumları

Bugün tepelere koşun Balık! Güneş ve Pluto kılıçları çaprazlayıp birbirlerine nükleer savaş başlatırken, bugün en iyi yerin hiçbir yerde görülmediğini garanti edebilirsiniz. Bugün çok fazla yıkıcı potansiyel patlarken, hastayı çağırmanın veya evde saklanmanın daha iyi olabileceğini bilin! Başkaları birbiriyle çatışırken ve hararetli bakış açılarını açığa çıkarırken, alçakgönüllü olmak size fayda sağlayacaktır. Bu transit bazen zorlukları veya başarısızlıkları ortaya çıkarabileceğinden, şu anda yolunda gitmeyen her şeyin nihayetinde yolunuzdan kaldırıldığını ve böylece ileride daha tatmin edici bir başarı bulabileceğinizi unutmayın.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.