Günlük Burç Yorumları 8 Temmuz 2021

8 Temmuz Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 8 Temmuz Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Koç Burcu Yorumları

Bugün ev cephesinde biraz sessiz zaman geçirin, Koç. Ay bugün duygusal Yengeç burcuna doğru kayıyor ve dikkatinizi aile bağlantılarına ve yaşam alanınızın durumuna yönlendiriyor. Luna’nın canlı Jüpiter ile iyileştirici bağlantısı, canlanmış, ancak derinden içe dönük bir ruh hali yaratır. Başka bir yerde, sevgili Venüs’ün düzensiz Uranüs ile karesi, ilişkilerin yenilenmesi için güçlü bir ihtiyaç yaratır.


Boğa Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Boğa Burcu Yorumları

Bir Boğa olarak, rutinde kolayca çıkmaza girersiniz. Elektrikli Uranüs, yönetici gezegeniniz, bağ oluşturan Venüs ile kareler halinde kesişirken Perşembe günü gökyüzü sizi bu uykudan uyandırmaya çalışıyor. Bu rahatsız edici temas, normalden daha kararsız davranmanıza neden olabilir ve muhtemelen alan ve bağımsızlık ihtiyacınızı artıracaktır. Patlamak yerine, arzu ettiğiniz değişime davet etmenin yeni yollarını bulmayı hedefleyin.


İkizler Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe İkizler Burcu Yorumları

Perşembe günkü kozmik manzara ilişki ifşaları için olgunlaştı, İkizler. Sevgili Venüs, bugün özgürlük arayan Uranüs ile heyecan verici bir kareye kilitleniyor. Bu yön, durgun ortaklık modellerine taze bir soluk getirir ve herkesin döngüde kalmasına yardımcı olan dürüst konuşmalara izin verir. Nazik Yengeç ayının büyük kalpli Jüpiter ile bağlantısı, iş cephesinde de büyüme ve üretkenlik için yer sunuyor.


Yengeç Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Yengeç Burcu Yorumları

Kendini daha önce hiç olmadığı kadar esnetiyorsun, Yengeç. Kendini geliştirmenin bu yeni aşamasına girmeye hazır olun! Luna bu sabah burcunuza giriyor ve iyimser Jüpiter ile anında bağlantı kuruyor. Bu canlandırıcı yön, tüm gözleri üzerinize çeker ve kendinizi ifade etmenizi sağlar. Başka bir yerde, sevgili Venüs, değişim talep eden Uranüs’le, elektrik ilişkisi ifşaatları sunarak, onu dışarı çıkarır.


Aslan Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Aslan Burcu Yorumları

Bugün yalnızlık ihtiyacını onurlandır, Leo. Ay, bu sabah rahat Yengeç burcuna giriyor ve sizi sosyal medyadan kopmaya ve ruhsal merkezinizle yeniden bağlantı kurmaya teşvik ediyor. Luna’nın büyük kalpli Jüpiter ile iyileştirici bağlantısı, yakınlık cephesinde bağları tatlandırmak için yer sunuyor. Başka bir yerde, manyetik Venüs, değişim getiren Uranüs ile gürleyerek kariyer talepleri etrafında yoğun bir özgürlüğe ihtiyaç duyuyor.


Başak Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Başak Burcu Yorumları

İlerleme ihtiyacından geri çekil Başak. Ay, bu sabah uysal Yengeç burcunda yüzerek, odak noktanızı arkadaşlıklar arasındaki aidiyet duygunuza yönlendiriyor. Luna’nın iyi zaman getiren Jüpiter ile olan tatlı bağı, sevgili arkadaşlarınızla yeniden bağlantı kurmak için ideal bir gün sunuyor. Başka yerlerde, sevgili Venüs düzensiz Uranüs ile meydan okurken, ortaklık hakkındaki romantik ifşaatlar ve inançlar değişime tabidir.


Terazi Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Terazi Burcu Yorumları

Terazi, bugün yakaladığın vahşi enerjiyi kucakla. Yönetici gezegeniniz, barış arayan Venüs, değişim talep eden Uranüs ile heyecan verici bir kareye kilitleniyor. Bu rahatsız edici yön, hareket halindeyken alan, özgürlük ve özgünlük ihtiyacınızı ortaya çıkarır. Samimi taahhütlerinizle ilgili tamamen raydan çıkmak yerine, neyin değişmesi gerektiğini görmeyi hedefleyin ve canlandırıcı bir kendiliğindenlik duygusu geliştirmeye çalışın.


Akrep Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Akrep Burcu Yorumları

Perşembe gününün kozmik manzarası, dünyanızla ilgili yorgun, yıpranmış algıları kırmanıza yardımcı olur, Akrep. Ay, derin duygulara sahip Yengeç burcuna girer ve hemen büyük kalpli Jüpiter ile bağlantı kurarak yaratıcı gücünüzü ve zevk özleminizi artırır. Başka bir yerde, manyetik Venüs, özgünlük gerektiren Uranüs ile onu dışarı atar. Bu rahatsız edici yön, güçlü ilişki açıklamalarını yüzeye çıkarabilir.


Yay Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Yay Burcu Yorumları

Bir Yay burcu olarak, duygularınızla birlikte olmak her zaman kolay değildir. Uzak bir ufku kovalamak yerine, içe doğru ilerlemeyi hedefleyin ve bugün – ay hassas Yengeç burcuna girerken duygularınızı inceleyin. Luna’nın yönetici gezegeniniz olan iyimser Jüpiter ile olan tatlı bağı, şifalı aile bağlarından yararlanmanıza yardımcı olur. Başka yerlerde, ilişki odaklı Venüs ve düzensiz Uranüs, günlük işiniz ile hayalinizdeki iş arasında gerilim yaratır.


Oğlak Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak, bugün yakın ilişkilerine odaklan. Ay, duygusal Yengeç’ten geçer ve hemen büyük yürekli Jüpiter ile buluşur. Bu bağlantı, gelecek planları etrafında şifa ve umut verici konuşmalar için geniş bir alan sunuyor. Romantik Venüs’ün çığır açan Uranüs ile karesinin de gerilime yol açabileceğini unutmayın, çünkü bu enerji değişim, canlanma ve samimiyette kendiliğindenlik ihtiyacını teşvik eder.


Kova Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Kova Burcu Yorumları

Kova, bugün iyi hissetmek için bir düzen duygusuna ve iş akışı verimliliğine ihtiyacınız var. Azalan ayın inisiyatif aç Yengeç’e girişi, enerjinizi projeleri tamamlamaya ve yapılacaklar listenizden bir şeyleri silmeye yönlendirmenize yardımcı olur. Luna’nın ilham verici Jüpiter ile olan tatlı bağı, iş cephesinde büyüme için yer sunuyor. Başka bir yerde, sevgili Venüs değişim talep eden Uranüs ile meydan okurken romantik gerilimler ve artan bağımsızlık ihtiyacı ortaya çıkıyor.


Balık Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Balık Burcu Yorumları

Perşembe göğü altında zevkten başka bir şeye odaklanmak zor, Balık. Ay, duygu yüklü Yengeç burcuna girer ve yönetici gezegeniniz, büyük yürekli Jüpiter ile ani, tatlı bir bağlantı kurar. Bu, yaratıcı cephede büyüme için alan sunar, kendini ifade etme gücünü artırır ve sizi herkesin önünde gözden kaçırmanızı zorlaştırır. Başka bir yerde, değer belirleyen Venüs ve değişime can atan Uranüs, iş akışınızda yoğun bir değişim ihtiyacına yol açarak onu bastırır.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.