Günlük Burç Yorumları 3 Temmuz 2021

3 Temmuz Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 3 Temmuz Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
3 Temmuz 2021 Cumartesi Koç Burcu Yorumları

Bugün yakılmayı bekleyen bir kibrit gibisin, Koç. Yönetici gezegeniniz, kendi kendini yöneten Mars, kendisini değişim talep eden Uranüs ile birlikte ısıtılmış bir meydanda bulur. Bu patlayıcı yön, sizi eski davranış biçimlerinden kurtulmanın yollarını bulmaya teşvik ettiği için bazı gerilimleri tetikleyebilir. Bu hayal kırıklığı, becerilerinizi herkese açık olarak paylaşma yeteneğinize karşı geçerlilik duygularınız etrafında ortaya çıkması muhtemeldir.


Boğa Burcu
3 Temmuz 2021 Cumartesi Boğa Burcu Yorumları

Cumartesi günü gökyüzü çekişmeli geçecek gibi görünüyor, Boğa. Öfkeli Mars, özgürlük arayan Uranüs’ün bulunduğu kareye kilitleniyor, bu da artan öfkelere ve yoğun bir alana ihtiyaç duymaya neden oluyor. Kendinizin geçmiş ve şimdiki versiyonlarıyla boğuşurken, bu gerilimin ev/aile talepleri ile kendi bağımsızlık duygunuz arasında ortaya çıkması muhtemeldir. Her şeyi ateşe vermek yerine, büyümüş kalıpların serbest bırakılması gerektiğini kabul edin!


İkizler Burcu
3 Temmuz 2021 Cumartesi İkizler Burcu Yorumları

Cumartesi gökyüzünün altındaki sözlerine dikkat et İkizler. Sıcak başlı Mars, bugün özgürlük arayan Uranüs’ten, zihinsel ortamınızın yoğunluğunu artıran patlayıcı bir ziyaret alıyor. Bu yön, eylem ve hareket için güçlü bir istek uyandırır, bu nedenle istemeden köprüleri yakmadan gerçeğinizi paylaşmanın bir yolunu bulun. Bu bağlantı bir çıkış gerektirir – bu nedenle kendinizi fiziksel egzersize dahil etmeyi hedefleyin.


Yengeç Burcu
3 Temmuz 2021 Cumartesi Yengeç Burcu Yorumları

Cumartesi gökyüzü hiç şüphesiz ısıtılır, Yengeç. Agresif Mars, bugün kalıpları kıran Uranüs ile çekişmeli bir kareye kilitleniyor ve değişen hedefleriniz ile ham, rafine edilmemiş yetenekleriniz arasında yoğun bir çatışmaya yol açıyor. Bu iki ayrı dünya arasında büyümenin nerede sağlanabileceğini araştırın. Neyse ki, Ay’ın topraklanmış Boğa’daki varlığı, herhangi bir aşırı tepkisel yoğunlukla mücadeleye yardımcı olur.


Aslan Burcu
3 Temmuz 2021 Cumartesi Aslan Burcu Yorumları

Bugünün kozmik manzarası sabır ve istikrar gerektiriyor, Leo. Öfkeli Mars bugün düzensiz Uranüs ile yoğun bir kare oluşturuyor ve bağımsızlık duygunuz ile kariyerinizin talepleri arasındaki temel gerilimleri vurguluyor. Her şeyi ateşe vermek yerine, nerede alan yaratabileceğinizi görmeyi hedefleyin. Vücudunuza özellikle dikkat edin, riskli aktivitelerden kaçının ve aklı başında kalmak için fiziksel bir çıkış bulmaya çalışın!


Başak Burcu
3 Temmuz 2021 Cumartesi Başak Burcu Yorumları

Cumartesi gökyüzünün altında işler yoğunlaşıyor Başak. Kendine güvenen Mars, zihinsel atmosferinizi yoğunlaştıran asi Uranüs ile kareye kilitlenir. Bu yön, sizi kısıtlayıcı koşullardan, özellikle de eğitim planları veya büyük resim perspektifinizle ilgili olanlardan kurtulmaya teşvik eder. Zihinsel dünyanızda ve fiziksel rutininizde yer açmayı hedefleyin. Aksi takdirde, bu yön sinir bozucu stres yaratabilir.


Terazi Burcu
3 Temmuz 2021 Cumartesi Terazi Burcu Yorumları

Bir Terazi olarak, gittiğiniz her yerde doğal olarak huzuru korumaya çalışırsınız. Agresif Mars düzensiz Uranüs ile kareye kilitlendiğinden, bu özellikle bugün zor olabilir. Bu rahatsız edici yön, yakın ilişkilerinizde artan öfke ve artan özgürlük ihtiyacı getirebilir. Bu yönün, öncelikle ortaklık hikayenizde neyin daha fazla geliştirilmesi gerektiğini aydınlatmaya yardımcı olurken, genel olarak sosyal senaryoları yoğunlaştırması muhtemeldir.


Akrep Burcu
3 Temmuz 2021 Cumartesi Akrep Burcu Yorumları

Bir Akrep olarak, yönetici gezegeniniz, go-getter Mars’tan kozmik rehberlik arıyorsunuz. Cumartesi günkü gökyüzü, Mars’ı asi Uranüs ile bir kareye kilitlendiğinden gergin bir konumda buluyor. Bu rahatsız edici kombinasyon, sizi boğucu koşullardan kurtulmaya teşvik eder, ancak özellikle ilişki cephesinde ajitasyonu da artırabilir. Bu yoğun enerji sizi patlayıcı hissettirebileceğinden, fiziksel bir çıkış aramak için ideal bir gün!


Yay Burcu
3 Temmuz 2021 Cumartesi Yay Burcu Yorumları

Yay burcu insanları her şeyden önce özgürlüğü ister. Kendi kendini motive eden Mars, düzensiz Uranüs ile meydan okurken, bugün bu ihtiyacı karşılamanız önemlidir. Bu yoğun eşleşme, mevcut işinizle hayalinizdeki iş arasındaki temel stresleri veya hayal kırıklıklarını vurgular. Bu yönün, iş cephesinde alan ihtiyacınızı büyük ölçüde tetiklemesi muhtemeldir, bu nedenle, köprüleri tamamen yakmadan yeni bir yaklaşım geliştirmenin bir yolunu bulun.


Oğlak Burcu
3 Temmuz 2021 Cumartesi Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak, bugün sahnede ilişki yoğunluklarının ortaya çıkması muhtemel. Öfkeli Mars, özgürlük arayan Uranüs ile patlayıcı bir kareye kilitlenirken, romantizm bölümünde ortaya çıkan değişken araziye yaslanın. Bu rahatsız edici yön, bağların oluşturulması ve sürdürülmesi etrafında benimsenecek değişiklikleri gerektirir. Sinirlenmek yerine, dürüst olmayı ve havayı temizlemeyi hedefleyin.


Kova Burcu
3 Temmuz 2021 Cumartesi Kova Burcu Yorumları

Cumartesi gökyüzü hiç şüphesiz ısıtılır, Kova. Agresif Mars, bugün düzensiz Uranüs ile bir kareye kilitleniyor, sinirleri yükseltiyor ve ilişki konularını yoğunlaştırıyor. Bu yön, ailenizin geçmişi ile mevcut ilişkiniz arasında var olan temel gerilimleri vurgular. Erken yetiştirilmenizden kalan hangi eski hikayeler burada ve şimdi büyümenizi engelliyor? Bu yön, özgürlüğün onurlandırılmasını ve fiziksel bir çıkışın teşvik edilmesini gerektirir.


Balık Burcu
3 Temmuz 2021 Cumartesi Balık Burcu Yorumları

Balık, iş hayatınız bugün sizin için bir gerilim noktası olabilir. Öfkeli Mars, asi Uranüs ile çekişmeli bir kareye kilitlenir ve çalışma cephesinde uykuda olan tüm hayal kırıklıklarını vurgular. Bu temas, sizi büyümüş koşullardan alan ve özgürlük aramaya teşvik eder. Bu gezegenler ayrıca, öfkenizin artmasına izin verirseniz sağlığınıza zarar verebilir, bu nedenle serbest kalmanıza yardımcı olacak fiziksel bir çıkışa yönelmeyi hedefleyin.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.