Günlük Burç Yorumları 20 Temmuz 2021

20 Temmuz Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 20 Temmuz Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
20 Temmuz 2021 Salı Koç Burcu Yorumları

İlham veren vizyonunuzu bugün gerçeğe dönüştürebilirsiniz, Koç. İyimser Yay ayı, yetenekli Satürn ile tatlı bir uyum oluşturarak, arkadaşlarınız ve topluluk ağınız arasında yere inmenize ve sağlam planlar yapmanıza yardımcı olur. Bu enerjiyi, sözleşmeleri imzalamak veya taahhüt gerektiren katılımlara girmek için kullanın. Başka yerlerde, etkileyici Merkür, yenilikçi Uranüs ile birleşerek aile meselelerine destekleyici, çığır açan konuşmalar getiriyor.


Boğa Burcu
20 Temmuz 2021 Salı Boğa Burcu Yorumları

Salı günü Boğa burcunda sosyal profilinizi düşük tutmayı hedefleyin. Yansıtıcı Yay, sizi yakınlık konularını keşfetmeye ve yakın sırdaşlar aramaya iter. Luna’nın sorumlu Satürn ile destekleyici bağlantısı, ortaklıklarda gelecek planlarını tartışmak için ideal bir gün olmasını sağlıyor. Başka bir yerde, haberci Merkür’ün orijinal Uranüs ile enerji verici bağlantısı, kendinizi ifade etmenize elektriksel bir karizma kıvılcımı verir.


İkizler Burcu
20 Temmuz 2021 Salı İkizler Burcu Yorumları

Hissettiğiniz heyecan uğultusuna yaslanın İkizler. Yönetici gezegeniniz, iletişimsel Merkür, bugün yenilikçi Uranüs ile güçlerini birleştiriyor. Bu eşleştirme, size yetenekleriniz ve mali durumunuzla ilgili atılımlar bulma fırsatları sunar. Ayrıca, sorumluluklardan kurtulma ihtiyacı ve yeni bir şey için özlem duyabilirsiniz. İş akışınıza yeni bir eylem planı ekleme ihtiyacınızı onurlandırın.


Yengeç Burcu
20 Temmuz 2021 Salı Yengeç Burcu Yorumları

Bir Yengeç olarak, insanlar sizin doğal iş zekanızı gözden kaçırma eğilimindedir. Vizyon sahibi Yay burcu, yetenekli Satürn ile aynı hizadayken, onlara bugün patronun kim olduğunu hatırlatın. Bu topraklanmış eşleştirme, iş cephesindeki başarılar için geniş bir alan sunarak, iş odaklı anlaşmalara girmek veya sadece ilerlemek için ideal bir gün olmasını sağlar. İletişimci Merkür’ün kendiliğindenlik arayan Uranüs ile enerji verici bağlantısı, sosyal ağınız aracılığıyla kendinizi benzersiz bir şekilde ifade etme fırsatları sunar.


Aslan Burcu
20 Temmuz 2021 Salı Aslan Burcu Yorumları

Bugün kimsenin parlaklığını karartmasına izin verme, Leo. Ay, heyecan verici Yay burcunda dolanırken, ilgi odağı olmaya ve yaratıcı hünerinizi çevrenizdeki dünyayla paylaşmaya çalışıyorsunuz. Luna’nın istikrarlı Satürn ile olan tatlı bağı, ortaklıkların geleceğini tartışmak veya karşılıklı olarak destekleyici taahhütlere girmek için ideal bir gün olmasını sağlıyor. Başka yerlerde, Merkür, çığır açan Uranüs ile aynı hizadadır ve değişen kariyer yolunuz için yeni bilgiler sunar.


Başak Burcu
20 Temmuz 2021 Salı Başak Burcu Yorumları

Hayatınızın bir sonraki bölümüne ilerlemeye hazırsınız, Başak. İhtiyacınız olan ilhamdan yararlanmak için Salı gökyüzünü kullanın. Yönetici gezegeniniz, haberci Merkür, değişim getiren Uranüs ile destekleyici bir bağlantı kurar. Bu elektrikli eşleştirme, seyahat planları ve eğitim girişimleri şeklinde yeni fırsatlar getiriyor. Bu fikir için arkadaşlarınıza ve sosyal ağınıza bakın.


Terazi Burcu
20 Temmuz 2021 Salı Terazi Burcu Yorumları

Salı günü gökyüzü, çeşitli aydınlatıcı değişiklikleri benimsemenize yardımcı olur, Terazi. Messenger Mercury, sürpriz getiren Uranüs ile hizalanarak mevcut kariyer yolunuza yeni bilgiler getiriyor. Yakın işbirlikleri şeklinde ortaya çıkan mavi fırsatlara açık olun. Vizyon sahibi Yay burcu, günü Satürn ile destekleyici bir uyum içinde geçirerek görevde kalmanızı ve kendinizi istikrarlı, yaratıcı bir şekilde uygulamanızı kolaylaştırır.


Akrep Burcu
20 Temmuz 2021 Salı Akrep Burcu Yorumları

Dikkatinizi kaynaklarınıza yönlendirin Akrep. Gelir elde etmeye yönelik mevcut yaklaşımınızda neyin değişmesi gerekiyor? İstekli Yay burcu, bugün yetenekli Satürn ile eşleşerek, mali durumunuzun geleceği için kendinden emin ve yapıcı planlar yapmayı kolaylaştırıyor. Başka yerlerde, iletişimci Mercury yenilikçi Uranüs ile uyum içindedir ve işbirliğine dayalı her türlü çabaya yeni anlayışlar ve fırsatlar getirir.


Yay Burcu
20 Temmuz 2021 Salı Yay Burcu Yorumları

Bugün vücuduna uyum sağla, Yay. Ay’ın burcunuzdaki varlığı size her seviyede kendinizi senkronize etmeniz için alan sunar. Bağımsızlığınızı onurlandırın ve her şeyden önce şımartmaya öncelik verin. Luna’nın kararlı Satürn ile topraklanmış bağlantısı, kendinizi sakin ve yetenekli bir şekilde ifade etmeyi kolaylaştırır. Bu arada, Merkür’ün elektrikli Uranüs ile bağlantısı, mevcut iş ortamınıza yeni anlayışlar veya fırsatlar getiriyor.


Oğlak Burcu
20 Temmuz 2021 Salı Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak, bugün enerjini onarıcı eyleme ada. Frenleri ne zaman pompalayacağınızı ve yeniden şarj etme ihtiyacınıza öncelik vereceğinizi her zaman bilemezsiniz. Yansıtıcı Yay uydusunun kararlı Satürn ile tatlı hizalaması size “münzevi moduna” girme ve sahne arkasından projelerle uğraşma fırsatı sunuyor. Başka bir yerde, etkileyici Merkür, yenilikçi Uranüs ile senkronize olur ve dünyanızdaki romantik ilişkilere heyecan verici haberler veya fırsatlar sunar.


Kova Burcu
20 Temmuz 2021 Salı Kova Burcu Yorumları

Bir Kova olarak, grup dinamiklerinden yararlanırsınız. Ay, eğlenceli Yay burcunda yüzerken, bugün doğal sosyal isteklerinizle yeniden bağlantı kurmanıza izin verin. Luna’nın yetenekli Satürn ile topraklanmış bağlantısı, gelecek planları ve toplum temelli çabalar oluşturmak için ideal bir gün olmasını sağlıyor. Bu arada, etkileyici Merkür, elektrikli Uranüs ile hizalanır ve iş cephesinde yeni içgörüler ve çığır açan konuşmalar sunar.


Balık Burcu
20 Temmuz 2021 Salı Balık Burcu Yorumları

Şimdi defne üzerinde dinlenme, Balık! Ay’ın vizyon sahibi Yay’daki varlığı, sizi bugün halkın görünürlüğüne fırlatır, yere inmek ve planlarınız hakkında ciddileşmek için ideal bir zaman yaratır. Luna’nın yetenekli Satürn ile dengeleyici bağlantısı, görevde kalmanızı ve kararlılığınızı sürdürmenizi kolaylaştırır. Başka bir yerde, haberci Mercury, elektrikli Uranüs ile senkronize olur ve aşk hayatınıza oyunun kurallarını değiştiren konuşmalar getirir.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.