Günlük Burç Yorumları 2 Temmuz 2021

2 Temmuz Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cuma günü için 2 Temmuz Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Koç Burcu Yorumları

Bugün kendinize besleyici enerji gönderin, Koç. Bu hafta boğuştuğunuz ifşaatlar muhtemelen size zarar verdi ve besleyici ayın burcunuzdaki varlığı, biraz şefkatli, sevgi dolu bakıma ihtiyacınız olduğunu gösteriyor. Luna, günü Merkür ile tatlı bir bağ içinde geçirerek sohbet ortamlarında bir şeyleri göğsünüzden çıkarmayı ve duygusal dengeyi yeniden kazanmayı kolaylaştırır.


Boğa Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Boğa Burcu Yorumları

Bugün kendinizi dünyadan çıkarın, Boğa. Son günlerde ortaya çıkan hayal kırıklıklarını işlemek için bolca zamana ihtiyacınız var. Kendinizi en sevdiğiniz doğa parçasına gizlice bırakın ve solo bir aktivitede kaybolun. Ben-ilk Koç ayı da etkileyici Merkür ile bağlantı kurar, yeteneklerinizden yararlanmayı ve onlar aracılığıyla bir denge hissi kazanmayı kolaylaştırır.


İkizler Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma İkizler Burcu Yorumları

Bugün sosyal ağınıza dönün İkizler. Yoğun bir haftanın ardından, değer verdiğiniz insanlarla baş başa kalmanız gerekiyor. Ay, günü hevesli Koç burcunda geçit yaparak, odak noktanızı arkadaş gruplarınıza ve topluluk duygusuna yönlendirerek geçirir. Luna’nın yönetici gezegeniniz olan konuşkan Merkür ile tatlı bağlantısı, karizmatik iletişim becerilerinizi canlandırır ve kafa ile kalp arasında bir denge duygusu geliştirmenize yardımcı olur.


Yengeç Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Yengeç Burcu Yorumları

Bugün bir çıkışa ihtiyacın var, Yengeç. Ay, inisiyatife aç Koç’tan geçerken, kozmos, enerjinizi kişisel kariyer hedeflerinizle ilerlemeye göndermenizi önerir. Luna’nın etkileyici Merkür ile destekleyici bağlantısı, şifa konuşmalarına katılma şansı sunar. Bu özellik aynı zamanda herhangi bir yazma veya iletişim tabanlı çabayı destekleyerek daha sorunsuz çalışmasını sağlar.


Aslan Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Aslan Burcu Yorumları

Bugün rutininden çık Aslan. Son günlerde ortaya çıkan gerilimleri ele aldıktan sonra yeni bir bakış açısı için can atıyorsunuz. Öncü Koç ayı, sizi konfor alanınızdan çıkmaya, yeni şeyler keşfetmeye veya sizi zihinsel olarak sıfırlayan iyi bir kitap ya da filmde kaybolmaya teşvik ediyor. Luna’nın etkileyici Merkür ile olan tatlı bağı, arkadaşlarla ağ kurmak ve hava almak için mükemmel bir fırsat sunuyor.


Başak Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Başak Burcu Yorumları

Bugün iyileşmeye ihtiyacın var, Başak. Üretken eylem bir ışık anahtarı gibi “tıklamıyorsa” kendinize karşı kolay olun. Kendini ilgilendiren Koç ayı, odak noktanızı ilişkide takılmalara ve onurlandırılması gereken ifade edilmemiş duygulara yönlendirir. Terapötik bir çıkış aramak için ideal bir gün. Luna’nın yönetici gezegeniniz zihinsel Merkür ile pürüzsüz bağlantısı, size kafa ve kalp arasındaki dengeyi yeniden kazanma şansı sunuyor.


Terazi Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Terazi Burcu Yorumları

Odağınızı bugün dünyanızdaki yakın ilişkilere yönlendirin, Terazi. Dünün gökyüzü bu arenada tüyleri kabartmış olabilir. Ay, kendi kendini motive eden Koç burcunuzda süzülerek dikkatinizi romantik ortaklarla ilgili beklentilere, projeksiyonlara ve ihtiyaçlara çeker. Ay, etkileyici Merkür ile bağlantı kurduğundan, bugün bu cephede pürüzsüz, iyileştirici konuşmalar çok önemlidir.


Akrep Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Akrep Burcu Yorumları

Bu haftanın yoğunluğunu üzerinizden atmak için zamana ihtiyacınız var Akrep. Evren, kendinizi en iyi şekilde hissetmeniz için dikkatinizi iş/yaşam dengenize ayırmaya teşvik eder. Hiperaktif Koç ayı, zamanınızı egzersize ve doğru beslenmeye ayırarak bir çıkış noktası sunar. Hareket çekici gelmiyorsa, odağınızı bunun yerine ayak işlerini ve iş yüklerini fethetmeye yönlendirin. Luna’nın Merkür ile bağlantısı, samimiyet bölümünde rahatlatıcı bir sohbet için yer sunuyor.


Yay Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Yay Burcu Yorumları

Bugün iyi vakit geçirmene izin ver, Yay. Bu hafta yeterince zihinsel ıstırapla uğraştın, neden acı çekmeye devam ediyorsun? Ayın kendi kendini motive eden Koç burcundaki varlığı, sizi yaratıcı tutku projelerine ve romantik ilişkilere enerji ayırmaya teşvik eder. Üretken eylemi başka bir güne saklayın. Luna’nın etkileyici Merkür ile tatlı bağlantısı, ortaklık cephesinde sorunsuz konuşmalar sunuyor.


Oğlak Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Oğlak Burcu Yorumları

Bugün dünyadan uzaklaşın ve şifalı bir tepe boşluğuna çekilin, Oğlak. Kozmik manzara bu hafta dolup taştı ve herhangi bir kabarık tüyden iyileşmek ve iyileşmek için biraz zamanı hak ediyorsunuz. Luna’nın go-getter Aries’deki varlığı, ev ortamınıza fazla enerji göndermenizi teşvik eder – düşünün: dekorasyon, yenileme veya sadece temizlik. Luna’nın Mercury ile buluşması, iş cephesinde netlik sağlıyor.


Kova Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Kova Burcu Yorumları

Bugün içinden çıkman gereken şeyler var Kova. Onları şişeleyip rasyonel bir şekilde çiğnemek yerine, savunmasız bir yerden paylaşmayı hedefleyin. Ayın yetenekli Koç burcundaki varlığı, zihninizi de iyi kullanmaya teşvik ederek, zihinsel olarak yorucu faaliyetlerde bulunmak için iyi bir gün olmasını sağlar. Luna’nın Merkür ile bağlantısı, romantik cephede iyileştirici konuşmalar sunuyor.


Balık Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Balık Burcu Yorumları

Karşılaştığınız hayal kırıklıklarını aşmanıza yardımcı olacak üretken eylemlere ihtiyacınız var, Balık. Kendi kendini motive eden Koç ayı, unutulmuş becerilerin veya yeteneklerin tozunu almanı ve onları bugün ışığa getirmeni istiyor. İlerlemek ve yeteneklerinizi daha da geliştirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Luna’nın zihinsel olarak keskin Merkür ile destekleyici bağlantısı, ev ve aile cephesinde iyileştirici konuşmalar sunar.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.