Günlük Burç Yorumları 14 Temmuz 2021

14 Temmuz Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 14 Temmuz Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Koç Burcu Yorumları

Koç, bugün gerçeklikten uzaklaşmana izin ver. Çarşamba gününün kozmik manzarası, yoğun bir siste kaybolmaya benzer. Güneş ve ay, aralıklı Neptün ile aynı hizaya gelir ve hayal gücünü gerçekçilikten üstün tutan puslu bir atmosfer yaratır. Netlik için savaşmak yerine, duyularınıza kulak verin ve hayaller ve rastgele karşılaşmalar yoluyla ortaya çıkan ince mesajlara yakından bakın.


Boğa Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Boğa Burcu Yorumları

Çarşamba günü gökyüzü kesinlikle rüya gibi, Boğa. Güneş ve ay, bugün sınırları belirsiz Neptün ile eşzamanlı olarak senkronize oluyor, enerji seviyelerini düşürüyor ve hayal gücünü artırıyor. Eterden ilham almak ve onu vizyonunuza uygulamak kolay olduğundan, yaratıcı arayışlara enerji yatırmak için ideal bir gün. Pratik işleri, işlerin daha az sisli olduğu başka bir güne saklamayı hedefleyin.


İkizler Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba İkizler Burcu Yorumları

Kariyerin gelişen bir geçiş aşamasındaydı, İkizler. Gerçekliği büken Neptün, bırakılması gerekenleri aşındırıyor ve yerine yavaş yavaş yeni bir odağın ortaya çıkmasına izin veriyor. Güneş ve ay, bugün kendilerini mistik Neptün ile sıkı bir şekilde iç içe buluyor ve Çarşamba günü gökyüzüne sisli bir pus getiriyor. İlerlemek için uygulamak üzere yeni vizyonlar hayal etmek için bu enerjiyi kullanın.


Yengeç Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Yengeç Burcu Yorumları

Bugün kendinizi akıntıya karşı yüzmeye zorlamaktan daha kolay süzülmek, Yengeç. Güneş ve ay, bugün ilham verici Neptün’e uzanıyor ve lezzetli bir gündüz rüyası atmosferi yaratıyor. Çarşamba gökyüzü, yaratıcı projeler veya dinlenmeye yetişmek için ideal zeminler sunar, çünkü gerçeklikle boğuşmak zor görünüyor. Şarkı söylemek, şiir yazmak veya güzel bir kitabın içinde kaybolmak için ideal bir gün.


Aslan Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Aslan Burcu Yorumları

Çarşamba gökyüzünün gelişiyle temponu yavaşlat Leo. Yönetici gezegeniniz, hayat veren güneş, mistik Neptün ile tatlı ve destekleyici bir uyum içinde kilitleniyor. Bu kozmik toplantı, içine çekilmek ve eğlenmek için zengin yaratıcı, iyileştirici bir enerji sunar – ancak bunun aynı zamanda enerji seviyelerini düşürebileceğini ve ortak, pratik işleri olması gerekenden daha kafa karıştırıcı hale getirebileceğini unutmayın. Zorlu netlik üzerinde barışçıl bir şekilde sürüklenmeyi hedefleyin.


Başak Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Başak Burcu Yorumları

Başak, enerji seviyeleriniz bugün özellikle düşük olabilir. Çarşamba günü gökyüzü, havada puslu bir kafa karışıklığı ve idealizm sisi bırakırken, hızınızı artırın ve üretken olma arzunuzu artırın. Güneş ve ay, bugün gerçekliği çözen Neptün ile birleşerek “ilham verici ama yorgun” bir atmosfer yaratıyor. Vücudunuza uyum sağlamak, meditatif bir uygulamaya girmek ve ihtiyaçlarınızı ilk sıraya koymak için ideal bir gün.


Terazi Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Terazi Burcu Yorumları

Bugün kendi en iyi şirketini yapıyorsun, Terazi. Güneş ve ay aynı anda gerçekliği bulanıklaştıran Neptün ile eş zamanlı olarak eşleştiğinden Çarşamba günü gökyüzü derinden rüya gibi ve gerçekçi değil. Bu kozmik uyum, zengin vizyoner enerjinin kariyer çabalarına uygulanmasını sağlar, ancak aynı zamanda enerji seviyelerini düşürebilir ve pasifliği artırabilir. Hayallerinizi kağıda barışçıl bir şekilde yazabileceğiniz, ilgi odağı olmayan bir gün geçirmekten daha iyisiniz.


Akrep Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Akrep Burcu Yorumları

Çarşamba gününün kozmik manzarası sezgiyi zekaya tercih ediyor, Akrep. Güneş ve ay kendilerini eterik Neptün ile derinden iç içe bulurlar – güne derinden mistik, uhrevi bir his getiren bir eşleşme. Kendinizi bir hayal dünyasına sürükleyin ve sunulan zengin yaratıcı enerjiden yararlanın. Daha az puslu bir gün için gerçekçi bir görünüm gerektiren pratik işleri kaydedin.


Yay Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Yay Burcu Yorumları

Çarşamba gününün kozmik manzarası Yay burcunun altında güçlü güçler iş başında. Güneş ve ay aynı anda hayali Neptün ile buluşuyor, bu da güne hayali ama gerçekçi olmayan bir atmosfer getiriyor. Zihin netliği gerektiren büyük kararları başka bir zamana saklayın, çünkü bu rüya gibi enerji, rasyonel seçimler yerine ilhamı ve idealizmi teşvik eder. Bu yön, yakınlık cephesinde derin iyileşmeye izin verir.


Oğlak Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Oğlak Burcu Yorumları

Evren son yıllarda zihinsel atmosferinizi yeniden düzenliyor, Oğlak. Ruhsal Neptün’ün etkisi sayesinde, yeni kendini ifade etme biçimlerine açılıyor ve zihinsel dağınıklığı temizlemeyi öğreniyorsunuz. Güneş ve ay, gerçekliği büken Neptün ile aynı hizada olduğundan, bu anlatıya bugün daha fazla değiniliyor. Artan ilhamın yanı sıra zihinsel bulanıklık bekleyin.


Kova Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Kova Burcu Yorumları

Çarşamba günü gökyüzü yaratıcı enerjiyle dolu, Kova. Güneş ve ay, bugün hayali Neptün ile eşzamanlı bir hizaya kenetleniyor ve iş akışınıza ilham verici bir enerji getiriyor. Bir vizyon panosu oluşturmak veya işinizin yaratıcı yönlerine enerji harcamak için ideal bir gün. Bu eşleşmenin enerji seviyelerini düşürme ve idealizmi artırma eğilimi vardır, bu nedenle mantık gerektiren önemli kararları almaktan kaçının.


Balık Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Balık Burcu Yorumları

Bugün bir hayal dünyasına dalmak çok kolay, Balık. Güneş ve ay, kendilerini gerçekliği büken Neptün ile iç içe buluyor ve ilham verici ama düşük enerjili bir gün yaratıyor. Bu kozmik hizalanma, gerçekçi meselelerin üzerine hatırı sayılır bir sis koyar, bu yüzden dikkati zeka yerine sezgiye vermek en iyisidir. Önemli ilişki gerçeklerine gül rengi gözlükler koymaya özellikle dikkat edin.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.