Günlük Aşk Burç Yorumları 8 Temmuz 2021

8 Temmuz Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 8 Temmuz Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Koç Burcu Aşk Yorumları

Üçüncü boyutta bir şeyler mantıklı gelmediğinde, bunun nedeni, öyle olmaması gerektiğidir, Koç. Aslında, bugünün kozmosunun yardımıyla, duygusal dünyanıza ve sizi çevreleyen evrensel frekanslara uyum sağlamak için içeriye girebileceksiniz. Kulağa romantik olmaktan çok karmaşık geliyor, ancak bugünün ay-Jüpiter üçgeni işi halledecek. Duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aileniz ve en içteki duygularınızın üzerinde gezinen Luna, duygusal refahınıza öncelik verdiğinizden emin olmak için burada ve Jüpiter ile olan bağlantısı size sürece güvenmenizi hatırlatıyor. Kendini sevmek önce gelir.


Boğa Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Boğa Burcu Aşk Yorumları

Bugünün ayının meraklı üçüncü iletişim, düşünce süreci ve yakın çevrenizden geçişine ek olarak, özgürlüğü seven on birinci toplum eviniz aracılığıyla, ateşli sekizinci yakınlık evinizin hükümdarı Jüpiter ile uyumlu bir şekilde hizalanacak. Kendini ortaya koyuyorsun, ha, Boğa? Cilveli gezegen hükümdarınız Venüs’ün burcunuzdaki yolculuğunun ortasında asi Uranüs ile karşı karşıya geleceğini unutmayın. Kuralları çiğneme havasında mısınız? Belki ama daha da önemlisi, alışılmamış zevklerinizden ve özgürlük arzunuzdan ilham alıyorsunuz. Hatta ilgilendiğiniz biriyle suları test edebilirsiniz; heyecan sizi cezbeder.


İkizler Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe İkizler Burcu Aşk Yorumları

İkizler, kişisel hayatında bir şeyleri değiştirme gücüne sahipsin. Ve bekar ya da çoktan sarhoş olsanız da, aşk hayatınızda aradığınız uyumu geliştirmeniz için bugünün astro havası ihtiyaçlarınızı aydınlatmak için burada. Örneğin, Luna, mali, mülk ve değer sistemlerinden oluşan, konfor arayan ikinci evinizin üzerinde geziniyor, duygusal arzularınızı çevreleyen temalara vurgu ve sezgisel netlik getiriyor ve evimdeki tatlı yuva tanımınıza vurgu yapıyor. Ayrıca Luna, prestij ve otorite ile ilgili onuncu eviniz aracılığıyla şanslı Jüpiter ile bağlantı kuracak, bu yüzden durumun sorumluluğunu almaktan çekinmeyin. İçgüdülerini dinle.


Yengeç Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Gücüne adım at, Yengeç. Göksel mevsiminizde size enerji veren ve canlandıran güneşe ek olarak, yarınki yeni ay için güneşle güçlerini birleştirmeden önce ay burcunuza kayacak. Bugünkü meydan okuma? İstikrar arayan ikinci değer sistemleri eviniz aracılığıyla cilveli Venüs ile özgürlüğü seven onbirinci topluluk eviniz aracılığıyla Uranüs arasındaki zorlu bir kare, bir ilişkide güvenlik arzunuz ile romantizm söz konusu olduğunda ufkunuzu keşfetme özleminiz arasında sürtünme yaratır , ister geniş ağlarınızda, isterse sosyal medyada olsun. Bu arada, Luna’nın Jüpiter ile üçgen açısı size sürece güvenmenizi hatırlatır.


Aslan Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Aslan Burcu Aşk Yorumları

Leo, bugün aşk hayatında işler zorlaşabilir, o yüzden hafif hareket et. Örneğin, ayın karmik onikinci kapanış evinizi, rüyalarınızı, gizli gündemlerinizi ve perde arkasındaki her şeyi tutuşturmasına ek olarak, sekizinci seks, samimiyet ve ruhsal ilişkiler eviniz aracılığıyla şanslı Jüpiter ile hizalanacak. Ölümcül çekicilik ya da belki bu kişi aslında bir ruh eşidir? Kabul etmeyi seçerseniz, meydan okuma, burcunuzdaki cilveli Venüs ile maceracı dokuzuncu genişleme evinizdeki isyankar Uranüs arasındaki cızırtılı bir kareden kaynaklanabilir. Değişime hazır olduğunuzu kabul edemeyecek kadar gururlu musunuz?


Başak Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Başak Burcu Aşk Yorumları

Bir karar verirsen çok daha mutlu olursun Başak. Ay, dünyadaki deneysel onbirinci evinizi, topluluğunuzu ve aidiyet duygunuzu harekete geçirirken, muhtemelen bireysel özgürlüğünüzü çevreleyen durumlarla ve bekar olmanıza rağmen seçeneklerinizi keşfetme ihtiyacıyla meşgul oluyorsunuz. zaten bağlı. Bu arada, Luna’nın önemli diğerlerinden oluşan yedinci eviniz aracılığıyla Jüpiter’e üçgen açı yapması şans ve fırsat getirir – ancak yalnızca konfor alanınızın dışına çıkmaya istekliyseniz. Venüs ayrıca asi Uranüs’le kare açı yapacak ve bu da meydana gelen değişiklikler ile şeyleri gizli tutma arzunuz arasında sürtüşme yaratacaktır.


Terazi Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Terazi Burcu Aşk Yorumları

Arkadaş grubunuzdan birine aşık olmak, Terazi? Bu, bir arkadaşınızın arkadaşı olabilir veya olmayabilir veya belki de sosyal medyada gözünüze çarpan biri olabilir. Her iki durumda da, uyum arayan gezegen yöneticiniz Venüs, bugün asi Uranüs ile çelişecek, bu nedenle aşk hayatınızda gerçekleşecek olan devrimden kaçış yok. Kaotik mi? Belki. Ama kalbini takip edersen değil. Bu, özellikle Venüs’ün, samimi sekizinci ruh bağları eviniz aracılığıyla Uranüs ile çatışırken, özgürlüğü seven onbirinci dernekler, topluluk ve toplum evinizi tutuşturması için geçerlidir. Kurtulmaya hazırsın… çünkü zamanı geldi.


Akrep Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Akrep Burcu Aşk Yorumları

Akrep, olması gerektiği gibi ufka umut ve coşkuyla bakıyorsunuz. Ve bekar veya zaten bağlı olsanız da, ayın macera, şans, bilgelik ve bilinmeyen topraklardan oluşan geniş dokuzuncu evinizdeki yolculuğuna rağmen, aşk hayatınızda heyecan ve heyecan arıyorsunuz. Bu özellikle Luna’nın aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla Jüpiter’le yaptığı tatlı üçgen açı için geçerlidir. Ancak buna bağlı bir risk olabilir veya olmayabilir. Ancak daha da önemlisi, uyum arayan Venüs, ilişki sektörünüzde asi Uranüs ile karşı karşıya gelecek ve bu da size vahşi tarafta bir yürüyüşe çıkma konusunda ilham verecek.


Yay Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Yay Burcu Aşk Yorumları

Duygular senin yeteneğin olabilir ya da olmayabilir, ama yine de gerekliler, Yay. Ve ay, yakınlık, ölüm, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci evinizin üzerinde gezinirken, muhtemelen önemli bir birlikteliği ve belki de cinsel kimyayı – veya eksikliğini – “ver ve al” ile ilgili temalarla meşgul olursunuz ilişki(ler)inizde. Dönüşüm gerçekleşiyor ve Luna’nın gezegen yöneticiniz Jüpiter ile üçgen açısı bu dinamiğin enerjisini yoğunlaştırabilir veya her şeyi olduğundan çok daha büyük gösterebilir. Bu arada, Venüs ile asi Uranüs arasındaki kare, inanç sistemlerine ve/veya bu süreçte mevcut ilişkinizin lojistiğine meydan okuyabilir.


Oğlak Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Oğlak Burcu Aşk Yorumları

“Eylemler kelimelerden daha yüksek sesle konuşur” ifadesine kesinlikle inanıyorsun. Ancak bu, eşinize nasıl hissettiğinizi her söylediğinizde bayılması için daha fazla neden verir, Oğlak. İlahi zamanlamanın gücü her zaman oyundadır ve Yengeç burcundaki sevgili ay, taahhüt ettiğiniz anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli yedinci evinizin üzerinde gezinirken, ilişkinizi ve sevgilinizin duygusal ihtiyaçlarını beslemek için bundan daha iyi bir zaman olamaz. Bu, özellikle iletişim sektörünüzde ayın Jüpiter ile uyumlu üçgen açısı için geçerlidir. Bu nedenle, şefkat duygularınıza aldanmayın. Onlar gerçek.


Kova Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Kova Burcu Aşk Yorumları

Davranıyor musun, Kova? Hem Mars hem de Venüs, taahhüt ettiğiniz yedinci ev anlaşmalarınız, uzlaşmanız, bire bir bağlantılarınız ve diğer önemli eviniz boyunca cızırdayarak, ilişki sektörünüzden kaynaklanan tutkulu enerji (ve hatta belki de romantizm) var… ama bunu zaten biliyordunuz. Bu arada, genişleme, bilgelik ve bilinmeyen topraklardan oluşan dokuzuncu evinizin göksel hükümdarı olan cilveli Venüs ile asi gezegen hükümdarınız Uranüs arasındaki günümüzün zorlu karesi, özel birine bağlanma arzunuz ile alışılmadık zevkleriniz arasında sürtüşme yaratıyor. Şeytanın avukatlığını yapmakta uzmansın ama burada tam olarak neyi başarmaya çalışıyorsun?


Balık Burcu
8 Temmuz 2021 Perşembe Balık Burcu Aşk Yorumları

Kendini hissediyorsun ve diğer herkes de öyle, Balık. Aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci evinizde parıldayan Ay’a ek olarak – cinsel içgüdülerinize ve şefkat arzularınıza vurgu ve sezgisel netlik getirir – Luna, burcunuzda şanslı Jüpiter ile uyumlu bir üçgen oluşturacaktır. Kalbini koluna mı takıyorsun? Kesinlikle. Hayranlarınız başka türlü olmazdı. Bu arada meraklı iletişim sektörünüzde Venüs’ün özgürlüğü seven Uranüs’le karesi sadece romantizme bakış açınızı zorlamakla kalmayacak, aynı zamanda aşk hayatınızı durgun tutan modası geçmiş zihniyetlerden kurtulmanıza da yardımcı olacak.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.