Günlük Aşk Burç Yorumları 6 Temmuz 2021

6 Temmuz Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 6 Temmuz Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
6 Temmuz 2021 Salı Koç Burcu Aşk Yorumları

Aklınız yarışıyor ama hayalleriniz o kadar da kötü olmayabilir Koç. Kızgın gezegen yöneticiniz Mars, aşk, tutku ve zevkten oluşan gösterişli beşinci evinizde cızırdamaya devam ediyor, özellikle cilveli Venüs’ün yardımıyla aşk hayatınızdaki ısıyı artırıyor. Venüs, haritanızın bu alanından geçiş yapıyor ve bir yandan da cinsel arzularınızın çoğunu tetikliyor. Bu arada, ay, meraklı üçüncü iletişim eviniz aracılığıyla yaramaz İkizler’e girdikten sonra, gösterişli beşinci aşk evinizde hem Mars hem de Venüs ile büyüleyici bir uyum oluşturacaktır. Flörtöz mü hissediyorsun? Gab yeteneğin var ve bu kesin.


Boğa Burcu
6 Temmuz 2021 Salı Boğa Burcu Aşk Yorumları

Tatlınızı lezzetli bir yemek yemeye davet etmeye karar verdiyseniz, en sevdiğiniz suşi noktasından sipariş vermeden önce gerekli özeni gösterdiğinizden emin olun. (Ay bugün Jüpiter ile çatışacak ve iyi… onlar yengeç alerjisi olabilir veya olabilir.) Ay, meraklı İkizler’e ve sizin konfor arayan ikinci finans, güvenlik ve değer sistemlerine dönüştüğünde, ancak temalar para kazanma yeteneklerinizden duygusal istikrarınıza kadar her şeyi çevreleyen vurgulanacak, ancak dahası var. Luna, mercurial üçüncü iletişim eviniz aracılığıyla Mars-Venüs ile uyum içinde olacak, bu yüzden kelimelerinizi kullanmaktan korkmayın. Sadece istediğini alabilirsin, Boğa.


İkizler Burcu
6 Temmuz 2021 Salı İkizler Burcu Aşk Yorumları

Ay, bugün burcunuzda aylık ilk çıkışını yaparak, en içteki hislerinize ve duygusal istikrarınızı çevreleyen temalara dikkatinizi çekiyor. Kendi başına kalbini takacak biri değilsin, ama muhtemelen bugün normalden çok daha fazla konuşkan olacaksın, İkizler. Örneğin, birisiyle ilgileniyorsanız, bugün kesinlikle daha sesli ve etkileyici olabilirsiniz, ancak aynı zamanda bir çekicilik de var. Luna’nın Jüpiter’le kare açı yapması – önemli kişilerden oluşan yedinci evinizin hükümdarı – güç mücadelelerini ve kontrol sorunlarını tetikleyebilir, bu nedenle bu süre zarfında anlamsız çekişmelerden kaçınmaya çalışın.


Yengeç Burcu
6 Temmuz 2021 Salı Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Dinlenin, yansıtın ve pillerinizi şarj edin, Yengeç. Ay, uykulu on ikinci kapanış, rüyalar, gizli gündemler ve perde arkasındaki her şeyle dolu evinize kayacak ve bu da sizi içe dönmeye, biraz kapalı kalmaya ve belki de bir süreliğine kaostan uzaklaşmaya teşvik ediyor. bit. Bir durum hakkında belirsiz mi hissediyorsunuz? Luna’nın Jüpiter ile karesi, kafa karışıklığını tetiklemeye eğilimlidir, bu yüzden bugün topraklanmış olduğunuzdan emin olun. Bununla birlikte, başka bir notta, gönder tuşuna basmaya karar verebilir ve tatlı bir selfie ile tatlınızı şaşırtabilirsiniz. Ay’ın Mars-Venüs’e altmışlık konumu, kapalı kapılar ardında olsa bile kendinizi hissettiğiniz anlamına gelir.


Aslan Burcu
6 Temmuz 2021 Salı Aslan Burcu Aşk Yorumları

Her şey başarısız olduğunda, destek için ruh kabilesine yaslan, Leo. Bugünün toplulukla ilgili on birinci evinizdeki ay ile bire bir ilişkilerden oluşan kararlı yedinci eviniz aracılığıyla Satürn arasındaki üçgen açı, seçeneklerinizi keşfetmeniz ve açık fikirli olmanız için sizi cesaretlendiriyor. Bu, elbette, sabit bir ateş burcu olduğunuzda yapmaktan daha kolaydır, ancak şu anki ilişkiniz hakkında görmediğiniz bir şey olabilir. Bu özellikle, sekizinci yakınlık eviniz aracılığıyla Luna’nın Jüpiter’e karesi (aşkın beşinci evinin hükümdarı) için geçerlidir – bu nedenle, dalmaya başlamadan önce daha yakından baktığınızdan emin olun.


Başak Burcu
6 Temmuz 2021 Salı Başak Burcu Aşk Yorumları

Kafan paranda ve kendi işine bakıyorsun Başak. Bekar veya bağlı olun, muhtemelen profesyonel konularla daha fazla meşgulsünüz, bu nedenle kalpten kalp kararları vermeye hazırsınız. Bu biraz soğuk kalpli görünebilir, ancak her şeyin bir yeri ve zamanı olduğunu bilirsiniz. Bu özellikle, dünyadaki prestij, kariyer ve mirasla ilgili hırslı onuncu evinizin üzerinde gezinen ay için geçerlidir – çünkü dikkatinizi kamusal imajınızı ve otorite duygunuzu çevreleyen temalara çekiyor. Bununla birlikte, Luna’nın Jüpiter’e olan karesi – kararlı yedinci ilişki eviniz aracılığıyla – sorumluluklarınız ve sevgilinizin duygusal ihtiyaçları arasında sürtüşme yaratır.


Terazi Burcu
6 Temmuz 2021 Salı Terazi Burcu Aşk Yorumları

Sürece güven, Terazi. Olması gerekiyorsa, ne olursa olsun işe yarayacaktır. Bu arada ay, heyecan arayan dokuzuncu macera, genişleme, bilgelik ve bilinmeyen bölge eviniz aracılığıyla meraklı İkizler’de ilk çıkışını yapacak ve kendinizi biraz huzursuz hissedebilirsiniz. Bu, özellikle bir şeyleri fazla düşünüyor ve düşüncenin tavşan deliğinden aşağı iniyorsanız. Luna’nın Jüpiter’e karesi size lojistiği zorlamamanızı ve akışa devam etmenizi hatırlatır. Daha parlak bir notta, ayın Mars’a altmışlığı ve gezegen yöneticiniz Venüs, size ihtiyacınız olan cesaret, güven ve tutkuyu verir.


Akrep Burcu
6 Temmuz 2021 Salı Akrep Burcu Aşk Yorumları

Her şeye sahip olamayacağını kim söyledi, Akrep? Tutku, kimya ve duygusal bağlantı kesinlikle bir olasılık, ancak aradığınız aşkı talep etmek size kalmış. Ve seksin sekizinci eviniz, samimi birliktelikleriniz ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla Ay’ın İkizler’e kaymasıyla birlikte, sevgilinizin zihni, bedeni ve ruhuyla birleşmek için daha iyi bir zaman olamaz. Yakalayış? Luna, Jüpiter ile çatışacak ve dünyevi arzularınız ve önceki taahhütleriniz arasında sürtüşme yaratacaktır. Neyse ki, ay aynı zamanda Mars ve Venüs ile de uyum içinde olacak ve bu da size ihtiyacınız olan güveni ve cesareti verecektir.


Yay Burcu
6 Temmuz 2021 Salı Yay Burcu Aşk Yorumları

Paylaşmak önemsemektir ama bunu zaten biliyordun Yay. Anlaşmalar, uzlaşma, müzakereler ve bire bir ilişkilerden oluşan yedinci eviniz aracılığıyla meraklı İkizler’de parıldayan ay ile, önünüzde doğru olandan gerçekten kaçış yok. Örneğin, şu anki ilişkinizde eşit bir karşılıklı alışveriş var mı? Önemli olanınızla iletişim kurmakta rahat hissediyor musunuz? Luna’nın duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aileniz ve en içteki duygularınız aracılığıyla Jüpiter’e karesi, sevgilinizle olan duygusal bağınızı (veya eksikliğinizi) potansiyel olarak zorlayabilir. Bu nedenle, anahtar kendinize ve birbirinize karşı dürüst olmaktır.


Oğlak Burcu
6 Temmuz 2021 Salı Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Daha çok çalışabilmek için çok çalış, Oğlak. Bu, özellikle duygusal sağlığınızı çevreleyen temalarla, sıkıcı yapılacaklar listenizden bahsetmiyorum bile, her zamankinden daha fazla meşgul olduğunuz için, bugünün ayı günlük ritüeller, çalışma rutini ve durum tespiti ile ilgili sorumlu altıncı evinizin üzerinde gezinirken geçerlidir. Bununla birlikte, telefonunuz sessizse, işiniz bittiğinde kişinize kısa mesaj göndermeyi unutmayın. Bahsetmişken… Luna, sekizinci yakınlık eviniz, paylaşılan kaynaklarınız ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla Mars ve Venüs ile uyum içinde olacak – yani, ne demek istediğimi anlıyorsan, başka bir yerde çalışmak isteyebilirsin.


Kova Burcu
6 Temmuz 2021 Salı Kova Burcu Aşk Yorumları

Kabuğundan çıkıp biraz eğlenmenin zamanı geldi Kova. İyi haber şu ki, ay bugün aşk, tutku ve zevkle dolu beşinci eviniz aracılığıyla kız kardeşiniz İkizler burcunda aylık ilk çıkışını yapacak. Bu, şefkat, yaratıcı düşünceler ve cinsel içgüdüler için arzularınızı çevreleyen temalara vurgu yapıyor. Bununla birlikte, zorluk, konfor arayan ikinci istikrar, finans ve değer sistemleri eviniz aracılığıyla ayın karesinden Jüpiter’e gelebilir – ancak gücünüzde kalırsanız değil. Ayrıca, ilişki sektörünüzde Luna’nın Mars ve Venüs’e altmışlığı, sıcaklığı artırmaya ve size ihtiyacınız olan güveni vermeye devam edecek.


Balık Burcu
6 Temmuz 2021 Salı Balık Burcu Aşk Yorumları

Karamsarsın, Balık. Biraz sinirli olduğunuz için, en iyi seçeneğiniz, pillerinizi şarj etmek için biraz yalnız zaman ayırmaktır. Yani, hayal kırıklıklarını sevgilinden çıkarma havasında değilsen ama ikimiz de bunun asla iyi bir fikir olmadığını biliyoruz. Ayın, duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aileniz ve en içteki duygularınız üzerinden geçişi sayesinde, aile meseleleri söz konusu olduğunda – ya da belki de kendinize sakladığınız bir şey olduğunda – önemli miktarda netlik kazanıyor olabilirsiniz. Ancak burcunuzda Luna’nın Jüpiter ile karesi bu sorunları yaşamdan daha büyük hissettirebilir; kendi şeridinde kal.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.