Günlük Aşk Burç Yorumları 29 Temmuz 2021

İçerikler

29 Temmuz Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 29 Temmuz Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
29 Temmuz 2021 Perşembe Koç Burcu Aşk Yorumları

Savunmasızlığın senin süper gücün, Koç. Ay, duygusal olarak yönlendirilen dördüncü evinizi, ailenizi ve en içteki duygularınızı yönetir. Ama senin burcundaki yaralı şifacı Chiron’un yanında seyahat etmeye devam ediyor. Başka bir deyişle, kendinizi rahat hissetseniz de hissetmeseniz de, bugün duygularınızı kolunuzda taşıyorsunuz. Bu, elbette, ilişkinizde güvensizlik duygularını tetikleyebilir, ancak aynı nedenle, kendi içinizde nelerden kaçındığınızı düşünmek önemlidir. Luna’nın için için yanan Plüton’un karesi, güçlü bir kontrol arzusunu tetikler ve bu da sizi güç mücadelelerine karşı daha duyarlı hale getirir. Buna değer mi?


Boğa Burcu
29 Temmuz 2021 Perşembe Boğa Burcu Aşk Yorumları

Gezegensel yöneticiniz Venüs, aşk, tutku ve kendini ifade etme ile ilgili romantik beşinci evinizin gözlerini kamaştırmaya devam ediyor. Demek küçük kalbini dışarı atıyorsun, Boğa. Bununla birlikte, ikna etme güçlerinizin ve ışıltılı karizmanızın tadını çıkarmanın ortasında, Luna, on ikinci kapanış, rüyalar, karma ve bilinçsiz kalıplarınız aracılığıyla yaralı şifacı Chiron’a yakın olacak. Bu, elbette, güveninizi, yaratıcılığınızı ve romantik arzularınızı engelleyen artık enerjilere ışık tutabilir. Bu nedenle, inceleme için gelenleri göz ardı etmeyin. Unutmayın: Luna, Pluto ile yüzleşecek ve bire bir bağlantılarınız söz konusu olduğunda için için için için yanan bir yoğunluğu tetikleyecek. Hafifçe yürü.


İkizler Burcu
29 Temmuz 2021 Perşembe İkizler Burcu Aşk Yorumları

İşleri rahat mı tutuyorsun, İkizler? Luna, istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değerler evinizi yönetir, ancak özgürlüğü seven on birinci dernekler, dostluklar, toplum ve dünyadaki aidiyet duygunuzu sarsmaya devam eder. Kimi kandırıyoruz? İkizler olmanın getirdiği çelişkili paradokslar var, ama aynı zamanda gerçek bir şey arzusu ve romantik ufkunuzu keşfetme arasında da kalıyorsunuz. Bazılarınız, pastanızı yiyip onu da yiyebileceğiniz “bağlı olmayan” havayı bile tercih edebilir. Bununla birlikte, Luna’nın samimi birlikteliklerden oluşan boğucu sekizinci evinizden Pluto’ya karesi, bu kadar kolay kaçmanıza izin vermeyecek.


Yengeç Burcu
29 Temmuz 2021 Perşembe Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Fazla düşünmeyi bırak, Kanser. Aşk, güzellik, çekicilik ve şehvet tanrıçası Venüs, düşünce süreci, iletişim ve yakın toplulukla ilgili meraklı üçüncü evinizi göz kamaştırmaya devam ediyor – konuşmalarınızdan şehvetli hayallerinize kadar her şeyi karamelize ediyor ve uyumlu hale getiriyor. Ve tüm bunların lojistiğine kapılmaya meyilli olsanız da, hisler tatlıdan daha tatlı geliyor. Bununla birlikte, daha zorlu bir notta, Luna, yaralı şifacı Chiron ile birlikte seyahat etmeye devam edecek ve önemli kişilerden ve bire bir bağlantılardan oluşan yedinci eviniz aracılığıyla geri giden Pluto ile yüzleşecek. Durumu kontrol altına almaya çalışmayın; bu mutluluğunuzu engelliyor olabilir.


Aslan Burcu
29 Temmuz 2021 Perşembe Aslan Burcu Aşk Yorumları

Bu süre zarfında uzun vadeli vizyonlarınızı tezahür ettirmek oldukça zor görünebilir, ancak bu enerjinin cesaretinizi kırmasına izin vermemelisiniz, Leo. Aynı şey, sizden uzakta olan birine aşık olanlarınız için de geçerli. Hepsi Luna’nın yaralı şifacı Chiron ile ve Pluto ile kare açı yapması sayesinde. Bu, elbette, takıntılı düşünceleri tetikler, ancak tezahür sürecinize dikkat etmeniz önemlidir. Bu arada, şehvetle yönlendirilen ikinci değer sistemleri evinizdeki yolculuğunun ortasında büyüleyici Venüs’ün yardımına yaslanmaktan çekinmeyin. Rahatınızı, arzularınızı ve istikrarınızı bir öncelik haline getirin.


Başak Burcu
29 Temmuz 2021 Perşembe Başak Burcu Aşk Yorumları

İyileşiyorsun ve geçmişi bırakmanın zamanı geldi Başak. Örneğin, ay, ateşli sekizinci yakınlık eviniz, paylaşılan kaynaklar, ortak işbirlikleri ve ruh eşi bağlantıları aracılığıyla yaralı şifacı Chiron ile birlikte seyahat etmeye devam ediyor. Bu da sizi, başka bir zihin, beden ve ruhla tam olarak birleşme yeteneğinizi çevreleyen geçmiş yaraları ve korkuları yeniden gözden geçirmeye zorlar. Luna ayrıca aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla için için yanan Plüton ile yüzleşecek ve şefkat arzularınız ile önceki taahhütleriniz arasında gerilim yaratacaktır. Toksik karışıklıklar romantik özlemlerinizin önüne mi geçiyor? Düşmeye ne gerek var?


Terazi Burcu
29 Temmuz 2021 Perşembe Terazi Burcu Aşk Yorumları

İnsanları memnun etmeye gerek yok, Terazi. Hem tatlı gezegen yöneticiniz Venüs hem de ilişki sektörünüzün yöneticisi olan cüretkar Mars, kapalı on ikinci gizli eviniz, rüyalar, gizli gündemler ve perde arkasındaki her şey aracılığıyla birleşiyor. Hatta geçmişten gelen ve hala ruhunuza ağır gelen temaları yeniden ziyaret ediyor olabilirsiniz. İyi haber şu ki… Bu yalnızlık, kendini sevme veya gizli bir aşk ilişkisi için mükemmel bir yön. Ayın diğer insanlardan oluşan yedinci evinizi tutuşturmaya devam edeceğini ve sonunda Plüton ile çatışacağını unutmayın. Bu süre zarfında ne yansıttığınıza dikkat edin.


Akrep Burcu
29 Temmuz 2021 Perşembe Akrep Burcu Aşk Yorumları

Sanal kaçışınızın sonucunun günlük ilerlemenizin önüne geçmesine izin vermeyin, Akrep. Örneğin, hem Venüs hem de geleneksel gezegen yöneticiniz Mars, dostluk, topluluk, teknoloji ve dünyaya ait olma duygusundan oluşan platonik on birinci evinizi sarsmaya, sosyal statünüzden sosyal medya oyununuza kadar her şeyi karamelize etmeye ve uyumlu hale getirmeye devam edecek. . Ve sevgilinizin DM’lerine girmenin zarif ama cüretkar becerisine yabancı değilken, daha fazla zaman harcıyor ve merak ediyor olabilirsiniz. Söylemesi yapmaktan daha kolay, ancak bugün telefonunuzu elinizden bırakmaktan zarar gelmez.


Yay Burcu
29 Temmuz 2021 Perşembe Yay Burcu Aşk Yorumları

Venüs, dünyadaki kariyer, miras ve kaderle ilgili hırslı onuncu evinizde dans ederken, C-Suite’in yanındasınız. Dünyaya gerçekte neyden yapıldığını gösteriyorsun, Sag. İdeal adayınız söz konusu olduğunda oldukça seçici olabilirsiniz, çünkü beklentilerinizin her birini karşılayan ve karşılayan birini arıyorsunuz. Yine de mükemmel diye bir şey yoktur, bu yüzden bunun kafanıza girmesine izin vermeyin. Ayrıca, aşkla ilgili beşinci eviniz aracılığıyla ay hala yaralı şifacı Chiron’a çok yakındır. Bu nedenle, kalp meseleleri söz konusu olduğunda ayırt etme yeteneğinizi kullanmak önemlidir.


Oğlak Burcu
29 Temmuz 2021 Perşembe Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Doğru zihniyetle her şey mümkün, Oğlak. Venüs ve Mars – ilahi muadilleri ve kozmosun sevgilileri – macera, bilgelik ve yüksek öğrenimden oluşan geniş dokuzuncu eviniz aracılığıyla birleşiyorlar. Bu, uzun mesafeli aşk ilişkilerinizden hayata genel bakış açınıza kadar her şeye uyum getiriyor. Ve tipik olarak pragmatizminizden gurur duysanız da, bu kozmik konfigürasyonda bilinmeyeni keşfetme ve maceraya atılma arzusunu uyandıran bir şey var. Aslında, romantik bir deneyimin lojistiğini oldukça ilgi çekici ve zaman ayırmaya değer bulabilirsiniz. Bu, elbette, açık ve yürekten iletişim kurma yeteneğinize bağlıdır.


Kova Burcu
29 Temmuz 2021 Perşembe Kova Burcu Aşk Yorumları

Aşk hayatınızdaki şeyler şehvetli ve ilgi çekici hissetmeye başlıyor, Kova. Bu, elbette, tüm bunlar, kozmosun sevgilileri olarak da bilinen Venüs ve Mars’ın, şehvetli sekizinci eviniz, paylaşılan kaynaklar, enerji alışverişi ve ruh eşi bağlantıları aracılığıyla dans etmesi sayesindedir. Ve Merkür, ayrıntı odaklı altıncı evinizi sarsarken, sevgilinizin zihnini incelemeye kapılmış olabilirsiniz. Akıl tenisi, kimse var mı? Bu, “The Office” ten Bay ve Bayan Smith ile Pam ve Jim’in bir karışımı gibi geliyor. Kimya inkar edilemez, ancak sizin için olup olmadığına karar vermek size kalmış.


Balık Burcu
29 Temmuz 2021 Perşembe Balık Burcu Aşk Yorumları

Ne seçeceksin, Balık? Ay, istikrar arayan ikinci konfor ve değerler eviniz aracılığıyla iddialı Koç’a sarılmadan önce, yaralı şifacı Chiron ile güçlerini birleştirecek ve özgürlüğü seven onbirinci eviniz aracılığıyla hipnotik Pluto ile yüzleşecek. teknoloji. Konfor bölgenizin aşinalığını mı yoksa romantik fırsatlarınızı gözden geçirme fırsatını mı seçeceksiniz? Bir karar vermek beklediğinizden daha zor olabilir – özellikle hem Mars hem de Venüs, önemli kişilerden ve bire bir ilişkilerden oluşan kararlı yedinci eviniz aracılığıyla birleştiğinden. Seçenekleriniz var ve hepsi dikkatinizi çekiyor.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.