Günlük Aşk Burç Yorumları 28 Temmuz 2021

28 Temmuz Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 28 Temmuz Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
28 Temmuz 2021 Çarşamba Koç Burcu Aşk Yorumları

Bugün, kendinizi ifade etmek zor olduğu kadar rahatlatıcı da olabilir, Koç. Ay sadece burcunuzda aylık ilk çıkışını yapmakla kalmayacak, aynı zamanda romantik beşinci eviniz olan sevgi, tutku, zevk ve kendini ifade etme yoluyla güneşle uyumlu bir üçgen açı oluşturacak. Cesaretiniz derin ama Luna’nın yaralı şifacı Chiron’a olan yakınlığı, bu süre zarfında yeniden ortaya çıkan bastırılmış duygularla yüzleşmeniz, tekrar ziyaret etmeniz ve üzerinde düşünmeniz için sizi zorlayabilir. Aynı şey düşünceleriniz, iletişim tarzınız ve genel sevgi arzularınız için de geçerlidir. Egonuzu tetikleyen konuşmalar ve durumlardan vazgeçmeyin. Bunun yerine, nereden geldiğini düşünmek için bir dakikanızı ayırın.


Boğa Burcu
28 Temmuz 2021 Çarşamba Boğa Burcu Aşk Yorumları

Bir süredir seni tetikleyen şeyle uzlaşmaya geliyorsun, Boğa. Ancak şu anda bekar veya zaten bağlı olmanıza rağmen, bugünün astrolojisi, kendinizi yeterince güvende hissetseniz de hissetmeseniz de, geçmişteki korku ve yüklerden kurtulmanız için sizi cesaretlendiriyor. Ve biz konuşurken Uranüs ilişkilerinizde ve değer sistemlerinizde devrim yapıyor olsa da, önceden bazı yüklerinizi bırakmadan yeni bir aşk yolculuğuna çıkmanız mümkün değil. Kapanış, rüyalar, bilinçsiz kalıplar ve perde arkasındaki her şeyden oluşan gizemli onikinci evinizin üzerinde gezinen Luna, yaralı şifacı Chiron’a katılacak. Bu senin meydan okuman.


İkizler Burcu
28 Temmuz 2021 Çarşamba İkizler Burcu Aşk Yorumları

Neredeyse uyumlu, İkizler? Ay bugün Koç burcunda yaralı şifacı Chiron ile buluşacak. Bu, çağrışımlar, özlemler, umutlar, dilekler ve hayallerden oluşan onbirinci evinizi sarsıyor ve dünyaya ait olma duygunuzdan sosyal medya oyununuza kadar her şeye ışık tutuyor. Ve Mars, meraklı üçüncü iletişim evinizden geçerken, gerçekleri inkar etmek mümkün değil: Bağlantılarınızın değerini fazla düşünüyorsunuz ve belki de itiraf etmekten daha savunmasız hissediyorsunuz. Luna aynı zamanda geniş dokuzuncu macera eviniz aracılığıyla Satürn ile uyum içinde olacak ve bu da sizi bilinmeyene doğru maceraya atmaya zorlayacak.


Yengeç Burcu
28 Temmuz 2021 Çarşamba Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Yengeç, durumun sorumluluğunu üstlenecek kadar cesaretin var. Ama asıl soru şu: Yapacak mısın? Hırslı onuncu evinizin üzerinde gezinen ayın yanı sıra, süreçte yaralı şifacı Chiron’a katılacak. Bekar veya zaten alınmış, bu romantik bir duruma geldiğinde güveninizden reddedilme korkunuza kadar her şeyi zorlayabilir. Halihazırda eşleşmiş olanlarınız için, Luna’nın seksle ilgili sekizinci eviniz, paylaşılan kaynaklarınız ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla Satürn’e altmışlığı, bunu yapmakta rahat olsanız da olmasanız da, gerekli sınırları belirlemenizi hatırlatır.


Aslan Burcu
28 Temmuz 2021 Çarşamba Aslan Burcu Aşk Yorumları

Sen bir süperstarsın Leo. Ve bugünün astrolojisi muhtemelen içinizde bir şüphe duygusunu tetikleyecek olsa da, cesaretinizin kırılması için hiçbir neden yok. Bu arada, bugünün Koç ayı, genişleme, felsefe, dünyevi arayışlar ve bilinmeyen topraklardan oluşan maceralı dokuzuncu evinize dokunacak… ama dahası var. Luna, yaralı şifacı Chiron’un yanında oturacak ve burcunuzda güneş ve Merkür ile uyumlu bir üçgen açı oluşturacak. Geçmişten gelen bastırılmış duygular aniden yeniden ortaya çıkarsa, eldeki durumu işlemek için bir dakikanızı ayırın. Bu, bu artık enerjilerin kişisel yaşamınızı nasıl etkilediği üzerine düşünmeniz için bir fırsattır.


Başak Burcu
28 Temmuz 2021 Çarşamba Başak Burcu Aşk Yorumları

Başak, başka bir zihin, beden ve ruhla birleşme düşüncesi sizde güvensizlik duygusunu tetikler mi? Aşkınızı kilit altında tutmayı ve hareketlerinizi alçakgönüllü tutmayı tercih edebilirsiniz, ancak şu anda dikkatinize sunulanları göz ardı edemezsiniz. Ay yalnızca yakınlık, paylaşılan kaynaklar ve enerji alışverişi ile ilgili sekizinci evinize dokunmakla kalmayacak, aynı zamanda yaralı şifacı Chiron ile çarpışacak ve önemli bir birliğin verilmesini ve alınmasını çevreleyen temaları vurgulayacaktır. Belki de belirli bir durumda inancınız ve/veya güveniniz eksikti… ama bu korku nereden kaynaklanıyor?


Terazi Burcu
28 Temmuz 2021 Çarşamba Terazi Burcu Aşk Yorumları

Neyi sessizce düşündün ve kendine sakladın Terazi? Venüs’ün kapanış, rüyalar, gizli gündemler ve perde arkasındaki her şeyle ilgili on ikinci evinizdeki yolculuğunun ortasında, bugünün iddialı Koç burcundaki ayı, önemli kişilerden ve bire bir bağlantılardan oluşan yedinci evinizi sarsacak. Luna, romantik beşinci aşk, tutku ve zevk evinizden geri giden Satürn ile uyum içinde olacak, ama aynı zamanda bu süreçte yaralı şifacı Chiron ile güçlerini birleştirecek. Mevcut ilişkinizde duygusal ihtiyaçlarınız karşılanıyor mu? Kalbinizin arzularını ifade etmekte kendinizi rahat hissediyor musunuz?


Akrep Burcu
28 Temmuz 2021 Çarşamba Akrep Burcu Aşk Yorumları

Romantik yatırımlarınız sizi ruh düzeyinde tatmin ediyor mu, Akrep? Bugünün Koç burcundaki ayı, sorumlu altıncı evinizi, durum tespiti ve hizmet eylemlerinizi aydınlatmasına ek olarak, duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aileniz ve en içteki hisleriniz aracılığıyla Satürn retrosu yapacak. Ve olayların pratik tarafına odaklanmaktan pek hoşlanmasanız da, Luna’nın yaralı şifacı Chiron ile birleşmesi, enerjinizin nereye gittiğini düşünmeniz için size meydan okuyor. Venüs on birinci teknoloji evinizden geçerken, bunun toksik hale gelen bir çevrimiçi kaçışla pekala ilgisi olabileceğini unutmayın.


Yay Burcu
28 Temmuz 2021 Çarşamba Yay Burcu Aşk Yorumları

Olasılıklara olan inancını mı kaybettin, Yay? Bu, elbette, gerçeği arayan biri için oldukça çelişkili olurdu, ancak Luna’nın yaralı şifacı Chiron’a yakınlığı hile yapacak. Bu özellikle aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci evinizden geçişi sırasında geçerlidir, ancak burada bitmez. Luna, inanç, macera ve bilinmeyen topraklardan oluşan geniş dokuzuncu eviniz aracılığıyla ilişki sektörünüzün yöneticisi olan güneş ve Merkür ile uyum içinde olacak. Sizden uzakta olan biriyle bağlantı kurmak mı? Belki ikinizin de farklı inanç sistemlerine veya kültürel geçmişlerine sahipsiniz. Bunun mutluluğunuzu engellemesine izin vermeyin.


Oğlak Burcu
28 Temmuz 2021 Çarşamba Oğlak Burcu Aşk Yorumları

İşler size ağır geliyorsa, bunun nedeni gerçekten nasıl hissettiğinizi ifade etmemiş olmanızdır, Oğlak. Sonuçta, bugünün ayı, öfkeli Koç burcunda, duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aileniz ve en içteki duygularınız aracılığıyla yaralı şifacı Chiron ile çarpışacak. Bu size itici gelen enerji olabilir. Luna, erotik sekizinci yakınlık eviniz, paylaşılan kaynaklar, ortak işbirlikleri ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla güneş ve Merkür ile uyum içinde olacak. Daha parlak bir notta, bu, duygusal dünyanız ve eylemleriniz arasında uyumlu bir sinerji yaratır – ancak yalnızca çalışmaya istekliyseniz.


Kova Burcu
28 Temmuz 2021 Çarşamba Kova Burcu Aşk Yorumları

Kova, perspektif her şeydir. Duygusal tepkilerinizin arkasındaki ilk tetikleyiciler, yetiştirilme tarzınızdan kaynaklanır ve bu, bugün çok iyi dikkatinize sunulabilir. Örneğin, iletişim, düşünce süreci ve yerel toplulukla ilgili merak uyandıran üçüncü evinizin üzerinde gezinen ayın yanı sıra, yaralı şifacı Chiron ile bağlantı kuracaktır. Bu, zihniyetinizi ve iletişim tarzınızı çevreleyen geçmiş yaraları yansıtmanız, gözden geçirmeniz ve tekrar gözden geçirmeniz için sizi zorluyor. Luna aynı anda hem güneşi hem de romantik beşinci evinizin hükümdarı Merkür’ü, önemli kişilerin bulunduğu yedinci eviniz aracılığıyla üçgen yapacak. Romantik bir birliktelik içinde kalbinizin arzularını ifade etme şeklinize ışık tutuyor.


Balık Burcu
28 Temmuz 2021 Çarşamba Balık Burcu Aşk Yorumları

Sağdan soldan talipleri kendine çekiyorsun ve bunun farkında bile değilsin, Balık. Ne de olsa, sevgi ve güzellik gezegeni, önemli kişilerden oluşan kararlı yedinci evinizden her gün geçmez. Ve potansiyel talipler ve çevrenizdeki insanlar üzerinde bir izlenim bırakmak zorunda olsanız da, bugünün Koç burcundaki Chiron kavuşumu – ikinci eviniz istikrar, öz değer ve güvenlik duygusu aracılığıyla – güven seviyenize meydan okuyabilir… düşündüğün şekilde. Elbette herkesin kendine has güvensizlikleri var ama bu aşk hayatınızın önüne mi geçiyor? Kendinizle check-in yapmanın zamanı geldi.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.