Günlük Aşk Burç Yorumları 21 Temmuz 2021

21 Temmuz Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 21 Temmuz Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
21 Temmuz 2021 Çarşamba Koç Burcu Aşk Yorumları

Leydi Venüs, bu akşamın ilerleyen saatlerinde sorumlu günlük ritüeller, iş rutinleri ve durum tespiti ile titiz Başak burcunda ilk çıkışını yapmadan önce, romantik beşinci aşk, tutku ve zevk evinizdeki hayat dolu yolculuğunu bugün tamamlayacak. Etkilemek için giyin, Koç. Aşk gezegeni günlük sektörünüzü göz kamaştırırken, bir sonraki aşkı nerede bulacağınız belli değil. Bu, iş yerinizde veya pilatese hızlı bir yürüyüş sırasında olabilir, bu yüzden dikkatli olun. Bu arada, Luna’nın Venüs ve Mars ile yaptığı üçgen açı sizi kalpten yönlendirmeye teşvik eden uyumlu bir sinerji ortaya çıkarıyor.


Boğa Burcu
21 Temmuz 2021 Çarşamba Boğa Burcu Aşk Yorumları

Yeni bir aşk dönemi başlamak üzere, Boğa. Büyüleyici gezegen yöneticiniz Venüs, bu akşam kız kardeşiniz Başak’ta ilk kez sahneye çıkmadan önce bugün Aslan’daki yolculuğunu tamamlayacak. Aşk, tutku ve zevkten oluşan beşinci romantik evinizde parıldayarak (sadece diyelim), bu Venüs geçişinde büyük bir zevk içindesiniz. Bu arada Luna, seksle ilgili perili sekizinci eviniz aracılığıyla Yay burcunda sona erecek ve samimi birlikteliklerinizden sevgilinizle tam olarak birlikte olma arzusuna kadar her şeyi vurgulayacak. Luna ayrıca sosyetenin deneysel onbirinci evi aracılığıyla Jüpiter’i seksen yapacak, böylece birdenbire çevrimiçi olan biriyle titreyebileceksiniz.


İkizler Burcu
21 Temmuz 2021 Çarşamba İkizler Burcu Aşk Yorumları

Kendini ortaya koymaktan korkma İkizler. Ay, önemli kişilerden oluşan yedinci evinizdeki yolculuğunu tamamlamadan önce, meraklı üçüncü iletişim eviniz, düşünce süreci ve yerel topluluk aracılığıyla hem Venüs-Mars’ı üçgen yapacak. Çift tıklama veya sağa kaydırma, bu kozmik konfigürasyon, ister sosyal medya aracılığıyla ister yakın çevrenizde olsun, size bağlantı kurma ve uyumlu bağlantılar kurma fırsatı sunacaktır. Leydi Venüs bu akşam haritanızın bu bölümündeki yolculuğunu tamamlayacak, bu yüzden bu küstahlık ve tutkunun boşa gitmesine izin vermeyin. Risk alın ve sonra ne olacağını görün.


Yengeç Burcu
21 Temmuz 2021 Çarşamba Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Gözlerini ödülden ayırma, Yengeç. Luna, bu akşamın ilerleyen saatlerinde önemli kişilerden oluşan yedinci evinize kaymadan önce, sorumlu altıncı ev titizliğiniz aracılığıyla yolculuğunu tamamlayacak. Değerli zamanınıza ve enerjinize değer mi? Luna, sırayla tutkularınıza öncelik vermenizi ve öz değerinize sahip çıkmanızı hatırlatan, istikrar arayan ikinci değer sistemleriniz aracılığıyla Venüs-Mars ile uyum içinde olacaktır. Daha azına razı olmamalısın. Ayrıca, geniş maceralı dokuzuncu eviniz aracılığıyla Luna’nın Jüpiter’e altmışlığı, olasılıklara ışık tutuyor ve size denizde bol miktarda balık olduğunu hatırlatıyor.


Aslan Burcu
21 Temmuz 2021 Çarşamba Aslan Burcu Aşk Yorumları

Luna, aşk, tutku ve zevkten oluşan beşinci eviniz aracılığıyla Yay’da sona ermeden önce, burcunuzda hem Venüs hem de Mars’ı üçgen yapacak ve bu da size gizlice düşündüğünüz bir şey için son bir şans verecek, Aslan. Bu, özellikle aşk söz konusu olduğunda geçerlidir, çünkü romantizm gezegeni yolculuğunu bu akşam daha sonra burcunuzda tamamlayacaktır. Kendiniz ve romantik değerleriniz hakkında ne öğrendiniz? O özel kişiden ne istiyorsunuz ve arzu ediyorsunuz? Luna’nın boğucu sekizinci yakınlık eviniz üzerinden Jüpiter’e altmışlığı, belirli bir bağlantıya bağlanmanın risklerini vurguluyor.


Başak Burcu
21 Temmuz 2021 Çarşamba Başak Burcu Aşk Yorumları

Yakın çekime hazır mısın Başak? Aşkın, güzelliğin ve şehvetin gezegeni Lady Venus, bu akşam sizin burcunuzda ilk çıkışını yapacak. Tek veya tek, bu çekici geçiş sadece romantik bağlantılarınızı karamelize etmekle kalmayacak, aynı zamanda auranızı Venüs cazibesiyle süsleyecek. Çekicisin ve aşk için bir mıknatıssın, ama sadece onu hoş karşılarsan. Şimdi, Ay Yay burcunda sona ermeden önce, önemli kişilerden ve bire bir bağlantılardan oluşan kararlı yedinci eviniz aracılığıyla Jüpiter’e seksen yapacak. Bu da, göz önünde bulundurmanız gereken potansiyel taliplerle birlikte romantizm olasılıklarını vurgulayacaktır.


Terazi Burcu
21 Temmuz 2021 Çarşamba Terazi Burcu Aşk Yorumları

Hazırladığınız metni duraklatın ve gönder’e basın, Terazi. Luna, iletişim, düşünce süreci ve yakın çevrenizden oluşan üçüncü evinizdeki yolculuğunu tamamlamadan önce, hem gezegensel yöneticiniz Venüs ile hem de önemli diğerlerinden oluşan yedinci evinizin yöneticisi olan Mars ile uyumlu bir üçgen oluşturacaktır. Sonunda arzularınız doğrultusunda harekete geçtiniz, özellikle de Venüs bu akşam Başak burcunda ilk çıkışını yapmadan önce, bu yüzden bu ilham dalgasının boşa gitmesine izin vermeyin. Luna ayrıca Jüpiter ile uyum içinde olacak ve size umut, iyimserlik ve coşku verecek, böylece daha yüksek bir frekansta titreşeceksiniz.


Akrep Burcu
21 Temmuz 2021 Çarşamba Akrep Burcu Aşk Yorumları

Luna, riskli harcama alışkanlıklarınızdan duygusal istikrarınıza kadar her şeyi vurgulayarak, konfor arayan ikinci değerler evinizde gezinmeye devam ediyor, ancak dahası var. Ay, bu akşam Oğlak burcuna kaymadan önce aşk, tutku ve zevkten oluşan beşinci eviniz aracılığıyla Jüpiter ile uyumlu bir altmışlık açı oluşturacak. Bu aşk hikayesine yatırım yapmaktan çekiniyor musun, Akrep? Yoksa eksik bir şey mi var? İronik bir şekilde, aşk gezegeni bugün daha sonra Başak’ta ilk çıkışını yapacak ve geniş dokuzuncu dernekler, topluluk ve dostluk evinize dokunacak, böylece şimdilik işleri platonik tutmaya çok iyi karar verebilirsiniz.


Yay Burcu
21 Temmuz 2021 Çarşamba Yay Burcu Aşk Yorumları

Bu aşk gerçekten riske değer mi, Yay? Ay, bu akşam burcunuzdan geçen yolculuğunu tamamlamadan önce, bilinmeyen bölgelerin maceralı dokuzuncu evinden Mars ve Venüs ile buluşacak. Kendinizi cüretkar, cesur ve sevgi arzularınızı ifade etmeye hazır hissediyorsunuz… ama bir yakalama var. Luna’nın Neptün ile kare açı yapması, süreçte huzursuzluk ve/veya belirsizlik duygularını tetikleyebilir. Mevcut ruh halinizi, geleceğinizin olasılıklarıyla karıştırmayın. Neyse ki, Oğlak burcuna girmeden önce Luna, gezegeninizin yöneticisi Jüpiter’e seksen yapacak ve bu da size bir umut ve coşku patlaması hediye edecek.


Oğlak Burcu
21 Temmuz 2021 Çarşamba Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Ay, bu akşamın ilerleyen saatlerinde, kapanış, karma, gizli gündemler ve perde arkasındaki her şeyle ilgili gizli onikinci eviniz aracılığıyla Yay’da sona erecek, Oğlak. Bununla birlikte, bu arada, perili sekizinci seks eviniz, samimi birliktelikler ve enerjik değiş tokuşlar aracılığıyla Mars ve Venüs ile bağlantı kuracak – kabul etmeyi reddettiğiniz karmik aşklardan bilinçsiz arzunuzla birleşme arzusuna kadar her şeyi vurgulayacak. sevgilinin zihni, bedeni ve ruhu. Sizi bu yeni başlangıcı benimsemekten alıkoyan nedir? Luna’nın Jüpiter’e altmışlığı, çok ihtiyaç duyulan netliği getirebilir, ancak yalnızca açık fikirli olursanız.


Kova Burcu
21 Temmuz 2021 Çarşamba Kova Burcu Aşk Yorumları

Leydi Venüs, cızırtılı yolculuğunu kutup karşıt burcunuz Aslan üzerinden, bu akşam önemli kişilerden oluşan yedinci evinizden geçerek sonlandıracak, bu da işleri bir sonraki seviyeye, Kova’ya taşımanın zamanı geldiği anlamına geliyor. Yay piliç vay vay! Bekar ya da alın, aşk, güzellik ve şehvet gezegeni her gün erotik sekizinci yakınlık, enerji alışverişi ve ruh-ruh bağlantılarınızda dolaşmaz, bilirsiniz. Kabul, duygusal ve finansal olarak başka bir kişiye bağımlı olmak şöyle dursun, bağlılık fikrinden pek hoşlanmıyorsunuz… ama bunların hepsi yaklaşmakta olan mücadelenizin bir parçası. Yine de, en iyisini yapmak size kalmış.


Balık Burcu
21 Temmuz 2021 Çarşamba Balık Burcu Aşk Yorumları

Aşkın beşinci evinin hükümdarı olan ay, otoritenin onuncu evinden geçişini tamamlamadan önce, Luna, burcunuzdaki retrograd yolculuğunun ortasında geleneksel hükümdarınız Jüpiter’i seksen yapacak. Bekar veya zaten alınmış, bir karara doğru sezgisel olarak yönlendiriliyorsunuz, belki de uzun süredir ertelediğiniz bir karar. Neyse ki, Luna’nın detay odaklı altıncı eviniz aracılığıyla Venüs ve Mars ile üçgen açı yapması, özellikle bir durum gemisinin lojistiği ile ilgili olarak aradığınız netliği ortaya çıkaracaktır. Ördeklerini sıraya koy, Balık. Venüs, bu gece taahhütlü ortaklıklarla ilgili yedinci eviniz aracılığıyla Başak burcunda ilk çıkışını yapacak.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.