Günlük Aşk Burç Yorumları 14 Temmuz 2021

14 Temmuz Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 14 Temmuz Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Koç Burcu Aşk Yorumları

Romantik doğrulama mı arıyorsunuz, Koç? Cilveli Venüs, tutku ve zevkle dolu beşinci evinizin gözünü kamaştırmaya devam ediyor – gezegen hükümdarınız Mars ile birlikte. Ne istediğini biliyorsun ve sinsi sinsi ilerliyorsun. Bunu söylemek yapmaktan daha kolay olsa da, telaşlı ayrıntılara fazla kapılmamak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Örneğin, bugünün Başak ayı, ayrıntı odaklı altıncı gerçekler, rutinler ve durum tespiti evinizi sarsarken, bir durumu aşırı düşünebilir veya belirli bir sonuca sabitlenebilirsiniz. Ancak güneş Neptün’e üçgen açıya yaklaşırken, sezginizi takip etmeniz ve akışa uymanız hatırlatılır.


Boğa Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Boğa Burcu Aşk Yorumları

İşleri biraz değiştirmekten korkma Boğa. Ay, tutkulu beşinci romantizm ve kendini ifade evinizden parlıyor ve burcunuzdaki asi Uranüs ile uyum içinde. Ve bekar ya da zaten bağlı olmanıza rağmen, aşk diliniz söz konusu olduğunda aniden bir tür aydınlanma yaşayabilirsiniz. İster sosyal medya aracılığıyla, isterse yaşıtlarınızdan biri aracılığıyla olsun, bugün dikkatinize önemli bir şey getirildi, bu yüzden dikkat ettiğinizden emin olun. Tatlı gezegen hükümdarınız Venüs’ün Mars’la birlikte seyahat etmeye devam ettiğini, bu nedenle tutkuların yükseldiğini unutmayın.


İkizler Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba İkizler Burcu Aşk Yorumları

Romantizm fikrine karşı olduğun için değil, İkizler. Aksine, profesyonel itibarınız ve finansal istikrarınız gibi şeylerle meşgulsünüz. Bu, elbette, sadece çok uzun sürecek – özellikle Mars ve Venüs, meraklı üçüncü iletişim eviniz, düşünce süreci ve yakın çevrenizde parıldadığında. Kimi kandırıyoruz? Uykunda flört ediyorsun ama aynı zamanda hak ettiğinden daha azına razı olmayacaksın. Luna ayrıca, bilinçsiz kalıplardan oluşan gizli onikinci eviniz aracılığıyla Uranüs ile hizalanacak ve bu da, modası geçmiş bir zihniyet veya değer sisteminden kurtulmanıza yardımcı olacaktır.


Yengeç Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Güneş size enerji veriyor ve sizi canlandırıyor ve macera, bilgelik ve bilinmeyen topraklardan oluşan geniş dokuzuncu eviniz aracılığıyla rüya gibi Neptün ile tatlı bir üçgen açıya yaklaşıyor. Tek? İşler tamamen durmuş gibi hissedilebilir veya belki de bu durumun yatırımınıza değer olup olmadığını merak ediyorsunuz. Kendine bu kadar yüklenme, Kanser. Aslında, bugünün Başak ayı, meraklı üçüncü iletişim evinizi ve yakın çevrelerinizi harekete geçirecek, bu yüzden farklı bir bakış açısı düşünmekten korkmayın. Luna ayrıca sosyal medyadaki on birinci eviniz aracılığıyla Uranüs ile uyum içinde olacak, yani sonuçta sizi bekleyen bir mesajınız olabilir.


Aslan Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Aslan Burcu Aşk Yorumları

Tatlın Leo ile hak ettiğin yalnız zaman geçirmeye hazır mısın? Görkemli gezegen hükümdarınız güneş, gizli onikinci kapanış, rüyalar, gizli gündemler ve sahne arkasındaki her şey için enerji veriyor ve canlandırıyor, ama aynı zamanda erotik sekizinci yakınlık eviniz aracılığıyla anlaşılması zor Neptün ile tatlı bir üçgen açıya yaklaşıyor. kaynaklar ve ruh eşi bağlantıları. Unutmayın, bugünün Başak ayı, mali açıdan anlayışlı ikinci konfor, özgüven ve değer sistemleri evinizi aydınlatacak – bu nedenle, bekleyen bir banka havalesi ve/veya ödenmemiş fatura üzerinde stres yaşayabilirsiniz veya çekmeyebilirsiniz. Derin bir nefes alın ve bunun Bae ile planlarınızı mahvetmesine izin vermeyin.


Başak Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Başak Burcu Aşk Yorumları

Bugün nasıl hissediyorsun Başak? Ay, değişken bölgenizde parıldamaya devam ederek, dikkatinizi en içteki duygularınızı, mütevazi meskeninizi ve duygusal istikrarınızı çevreleyen temalara getiriyor. Luna ayrıca heyecan arayan dokuzuncu macera eviniz aracılığıyla teknoloji seven Uranüs ile uyum içinde olacak – bu nedenle, riske atmaya ve çevrimiçi biri için duygularınızı ifade etmeye karar verebilirsiniz. Ya da belki de sizden uzakta olan birine karşı duygularınızı ifade edeceksiniz. Başka bir kayda göre, Luna’nın taahhütlü yedinci ev anlaşmalarınız, uzlaşmanız ve diğer önemli eviniz aracılığıyla Neptün’e muhalefeti, sizi merhamet etmeye teşvik ediyor. Ancak bu, kendinizi kısa satmanız gerektiği anlamına da gelmez.


Terazi Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Terazi Burcu Aşk Yorumları

Bu gizli romantizm bir dostluğu mahvetmeye değer mi, Terazi? Bomba gezegen hükümdarınız Venüs, özgürlüğü seven onbirinci eviniz dernekler, topluluk, teknoloji ve dünyadaki aidiyet duygusu aracılığıyla sevgilisi Mars ile birlikte seyahat etmeye devam ediyor. Ve diyelim ki, sosyal hayatınızda işler oldukça sıcak geçti. Flört etmek en sevdiğin eğlence olabilir ama normalden çok daha fazla ilgi istiyorsun. Bu arada, bugünün Başak ayı, on ikinci sırlar evinizi aydınlatacak ve ruh bağları, samimi birliktelikler ve cinsel kimya ile ilgili boğucu sekizinci eviniz aracılığıyla isyankar Uranüs’ü üçgen yapacak. İşleri düşük anahtar mı tutuyorsunuz yoksa basitçe eziyor musunuz?


Akrep Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Akrep Burcu Aşk Yorumları

Sosyal medya oyununuz yerinde ve “kim olduğunu biliyorsun” hikayelerine bakmayı bırakmadı Akrep. Bekar ya da kaçırılmış, gizli bir ajansınız ve makbuz tutmaktan daha çok sevdiğiniz bir şey yok. Ve bugünün Başak burcundaki titiz ayı, teknolojiyi seven on birinci topluluk, sosyal alanlar ve bireysel özgürlük evinizi sarsarken, özel birini görme şansınız var. Bununla birlikte, ilişki sektörünüzde Luna’nın isyankar Uranüs ile olan üçgeni, potansiyel olarak işleri biraz sarsabilir, bu yüzden işler çok dengesizleşirse topraklamayı sürdürün. Şimdilik birkaç kart tut.


Yay Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Yay Burcu Aşk Yorumları

Bu kumara değer mi, Yay? Bu bağlantı için neyi riske atıyorsunuz? Güneş, heyecan arayan macera, bilgelik ve bilinmeyen bölgeyle ilgili dokuzuncu evinizi yönetiyor ve şu anda yakınlık, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili şehvetli sekizinci evinize enerji veriyor, bu nedenle bu süre zarfında muhtemelen düşündüğünüz bir şey var. Aklınızda bulundurun: Güneş, Neptün ile tatlı bir üçgen açıya yaklaşıyor ve bu da sezgilerinizi güçlendiriyor. Doğru olduğunu bildiğiniz şeyleri inkar etmeyin. Bu arada, bugünün Başak ayı sizi bir sonraki hamlenizi yönetmeye ve strateji oluşturmaya teşvik ediyor. Endişelenmeyin, Luna’nın Uranüs ile üçgen açı yapması işleri biraz değiştirmenize yardımcı olacak.


Oğlak Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Ay, bire bir ilişkilerden oluşan yedinci evinizi yönetiyor ve şu anda heyecan arayan macera, genişleme ve bilinmeyen bölge dokuzuncu evinizi harekete geçiriyor. Oğlak, denizaşırı sevgilin için hisler mi yakaladın? Kulağa sevimsiz bir aşk romanı gibi geliyor ama bu, şu anda sizden uzakta olan potansiyel bir talip olduğunu gösteriyor olabilir. Her iki durumda da, hem Mars hem de Venüs, yakınlık, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili boğucu sekizinci evinizde cızırdayarak, tutkularınız ve romantik arzularınız için harekete geçmenizi gerçekten durduramaz. O kadar ki, baştan çıkarma güçleriniz fizikselde olduğu kadar 5. boyutta da eşit derecede güçlüdür.


Kova Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Kova Burcu Aşk Yorumları

Sevgilinizin ruhunu keşfedin, Kova. Biraz daha derine inmekten korkmayın, çünkü bu süre içinde dikkatinizi çeken önemli bir şey olabilir. Örneğin, güneş taahhüt ettiğiniz yedinci evinizi, uzlaşmayı ve diğer önemli evinizi yönetir ve şu anda düzenli altıncı evinize gerçekler, sağlık, sorumluluk ve hizmet eylemlerine enerji vermektedir. Bununla birlikte, sevgilinizle kaliteli zaman geçirmek veya bir nezaket eylemi yapmak gibi yeni bir sevgi dili geliştirmeniz için bu bir fırsattır. Bu özellikle, bağlarınız derinleşirken, şehvetli sekizinci yakınlık evinizin üzerinde gezinen günümüz ayı için geçerlidir.


Balık Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Balık Burcu Aşk Yorumları

Güneş, romantizm, zevk ve kendini ifadeden oluşan tutkulu beşinci evinize enerji vermeye ve canlandırmaya devam ediyor ve mistik gezegen hükümdarınız Neptün ile tatlı bir üçgen açıya yaklaşıyor. Ne tezahür ediyorsun, Balık? Yüz yüze olsun ya da olmasın, bu sizin en özgün benliğiniz olmanız ve renkli sevgilerinizi ifade etmeniz için bir fırsat. Duygularınızı ifade etme konusunda kararsızsanız, bunu sanatsal bir şeye dönüştürmekten çekinmeyin – kendiniz için bile olsa. Unutmayın, bugünün Başak burcu ilişki sektörünüzün üzerinde dolaşıyor olacak, bu nedenle sevgilinizin entelektüel ve duygusal ihtiyaçlarına daha fazla vurgu yapılacak. Kalbinizi açın ama ihtiyaçlarınızı ihmal etmeyin.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.