Günlük Aşk Burç Yorumları 10 Temmuz 2021

10 Temmuz Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 10 Temmuz Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
10 Temmuz 2021 Cumartesi Koç Burcu Aşk Yorumları

Sabırlı ol, Koç. İlahi zamanlamanın gücüne güvenmek, hem arzuladığınız hem de hak ettiğiniz sevgiyi tezahür ettirmenize yardımcı olmak için yeterlidir. Bu arada ay, kendinize sakladığınız duygulardan genel olarak güvenlik duygunuza kadar her şeyi vurgulayarak, ev, aile ve en içteki duygulardan oluşan dördüncü evinizi tutuşturmaya devam ediyor. Dahası, Luna, gizemli onikinci kapanış eviniz, rüyalar, gizli gündemler ve perde arkasındaki her şey aracılığıyla, anlaşılması zor Neptün’e tatlı bir üçgen açı yapacak. Bu da kaynağa olan bağlantınızı etkinleştirir. O özel biri için duyguları yakalamak? Ne yapacağınızı zaten biliyorsunuz.


Boğa Burcu
10 Temmuz 2021 Cumartesi Boğa Burcu Aşk Yorumları

Silahlarına sadık mısın yoksa sevgilinle yarı yolda buluşmaya açık mısın, Boğa? Ay, üçüncü iletişim evinizi, düşünce sürecinizi ve yakın çevrenizi harekete geçirmeye devam eder, aşka bakış açınızdan kendinizi duygusal olarak ifade etme şeklinize kadar her şeye vurgu yapar ama sonra tekrar, sabit bir dünya burcusunuz… bir gecede olmayacak. Luna ayrıca, geniş maceralı dokuzuncu eviniz aracılığıyla, önemli diğerlerinin bulunduğu yedinci evinizin gezegensel yöneticisi olan için için yanan Pluto’ya karşı bir muhalefet yapacak. Bu, elbette, rahat ve ulaşılabilir olduğunu düşündüğünüz şeylerle, dönüştürme ve erişilemeyen şeylere dokunma yeteneğiniz arasında sürtüşme yaratır.


İkizler Burcu
10 Temmuz 2021 Cumartesi İkizler Burcu Aşk Yorumları

Ne istediğini ve seni neyin rahatlattığını biliyorsun… ama aynısını sevgiline de sağlamaya hazır mısın? Ay, istikrar arayan ikinci konfor, para ve değer sistemleri evinizin üzerinde gezinirken, tamamlanmış hissetmek için duygusal ihtiyaçlarınız ve önemli bir diğerinden ne istediğiniz konusunda bir spot ışığı var. Kabul, kendi başına tamamlanıyorsun, ama bu süre zarfında romantik ihtiyaçların üzerinde bir vurgu var. Dahası, Luna, samimiyetle, paylaşılan kaynaklarla ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili boğucu sekizinci eviniz aracılığıyla için için yanan Plüton’a doğrudan karşı çıkarak size paylaşmanın önemsemek olduğunu hatırlatacaktır. Ne verirsen onu alırsın İkizler.


Yengeç Burcu
10 Temmuz 2021 Cumartesi Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Çekicisiniz ve tıpkı ayın gelgiti çekmesi gibi, diğer önemli olan Yengeç’e doğru çekiliyorsunuz. Ve eğer bekarsanız, aynı şey hayranlarınız ve potansiyel müşterileriniz için de geçerlidir. Ancak, bildiğinizden çok daha güçlü olduğunuz için ne dilediğinize çok dikkat edin. Unutmayın, ay burcunuzda dolaşmaya devam edecek – dolayısıyla auranızı çevreleyen ay cazibesi – ancak kararlı yedinci ev anlaşmalarınız, uzlaşmanız, müzakereleriniz ve diğer önemli eviniz aracılığıyla için için yanan Plüton’a doğrudan karşı çıkacaktır. Yine, sevgilinizi çağırıyorsunuz, ancak bununla birlikte önemli miktarda yoğunluk geliyor. Onunla başa çıkabilir misin?


Aslan Burcu
10 Temmuz 2021 Cumartesi Aslan Burcu Aşk Yorumları

Sağlıklı bir dengeyi korumak anahtardır. Bugünün astrolojisi, kendi içinizdeki ve ilişkiniz söz konusu olduğunda, Leo’daki o kutsal dengeyi geliştirmenize yardımcı olmak için burada. Örneğin, ay kapalı bir onikinci evin, karma, gizli gündemler ve perde arkasındaki her şey üzerinde gezinirken, muhtemelen geri çekilme ve pillerinizi biraz şarj etme ihtiyacı hissediyorsunuz. Bu özellikle, ister aşkta ister profesyonel yaşamınızda olsun, imzaladığınızdan daha fazlasını verenleriniz için geçerlidir. Luna’nın Plüton’a muhalefeti sürtüşme yaratabilir, ancak onunla birlikte gelen sağlıklı bir dönüşüm olacaktır.


Başak Burcu
10 Temmuz 2021 Cumartesi Başak Burcu Aşk Yorumları

Başak, arzuladığın ve hak ettiğin aşk hayatı için harekete geçiyor musun? Ay, deneysel onbirinci dernekler, topluluk, gelecek vizyonları ve dünyaya ait olma hissi evinizin üzerinde gezinirken, muhtemelen duygusal olarak bireysel özgürlük ve sosyal destek sisteminizi çevreleyen temalarla meşgulsünüz. Bununla birlikte, Luna’nın romantik beşinci aşk eviniz aracılığıyla için için için yanan Plüton’a karşı çıkması, romantik yolculuğunuzda sizi destekleyen insan topluluğu ile kalbinizin arzuları arasında bir gerilim yaratabilir. Kabul, sevdiğin kişiyle birlikte olmak için gerçekten kimsenin onayına ihtiyacın yok… yoksa sen?


Terazi Burcu
10 Temmuz 2021 Cumartesi Terazi Burcu Aşk Yorumları

Kişisel ve profesyonel yaşamınız arasında sağlıklı bir denge kurmak, romantik ortaklığınızın temeli ve/veya durumunuzun geleceği olan Terazi için çok önemlidir. Örneğin, ay, kariyer, prestij ve otorite duygusuyla ilgili hırslı onuncu evinizi tutuşturmaya devam edecek ve dikkatinizi geleneklerinizi çevreleyen temalara ve bir durumun sorumluluğunu üstlenme şeklinize getirecektir. Şimdi, aklında bulunsun, ay Plüton ile karşıtlık kuracak ve bu da gizli arzularınız ile tasvir etmek için yolunuzdan çıktığınız görüntü arasında gerilim yaratabilir. Mükemmel diye bir şey yoktur, bu yüzden kendinize karşı nazik olun.


Akrep Burcu
10 Temmuz 2021 Cumartesi Akrep Burcu Aşk Yorumları

Kendi yolunuza karar vermiş olmanız, her zaman sizin yolunuz ya da otoyol olacağı anlamına gelmez, Akrep. İnatçı doğanız, sizi ufukta bekleyen romantik fırsatları yaşamaktan alıkoyan şey olabilir. Ay, macera, bilgelik ve bilinmeyen bölgelerden oluşan geniş dokuzuncu evinizin üzerinde gezinirken, bir parçanız, zaten kararlı bir ortaklık içinde olsanız da, gizlice bu adımı atmaya can atıyor. Bununla birlikte, zorluk, Luna’nın için için yanan gezegen hükümdarınız Pluto’ya karşı muhalefetinden kaynaklanacak – özellikle de üçüncü evinizi, iletişiminizi, perspektifinizi ve yakın çevrenizi ateşlediğinden. Her iki durumda da, bir şeyler değişmek üzere.


Yay Burcu
10 Temmuz 2021 Cumartesi Yay Burcu Aşk Yorumları

Sevgilinizin zihni, bedeni ve ruhuyla tam olarak birleşmek için, verdiğiniz sevginin karşılığının olduğundan emin olmak isteyeceksiniz, Yay. Ayrıca, sizin için doğru kişiyi seçerken, değerinizi tanımak ve öz değerinize sahip çıkmak bir önceliktir. Ve bekar veya zaten bağlı olmanıza rağmen, bugünün boğucu sekizinci yakınlık evinizdeki ay ile istikrar arayan ikinci değer sistemleriniz aracılığıyla için için yanan Plüton arasındaki zorlu karşıtlık, kendinizi tüm kalbinizle verme arzusu ile kendi içinde kalma arzusu arasında bir gerilim yaratır. güç. Akıl oyunları gerekli olmayacak. Tek yapman gereken kendine karşı dürüst olmak.


Oğlak Burcu
10 Temmuz 2021 Cumartesi Oğlak Burcu Aşk Yorumları

İçin için yanan Pluto, bir süredir yükseleninizi geçiyor. Ama yine de gittiğin her yere giriş yapıyorsun, Oğlak. Hipnotik yoğunluğunuz kaçınılmazdır; Bunu fark etmeyebilirsiniz, ancak bilinçsizce potansiyel talipleri sağdan ve soldan, özellikle de karmik dersler getirenlere çekiyorsunuz. Ayın taahhüt ettiğiniz anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evlerin üzerinde gezinirken, eşinizin ihtiyaçlarına duygusal bir vurgu olacağını unutmayın. Bununla birlikte, Luna aynı zamanda güç merkezi Pluto’ya da karşı çıkacak ve bu süreçte, hükmetme arzunuz ile sevgilinizle yarı yolda tanışmanız arasında gerilim yaratacaktır.


Kova Burcu
10 Temmuz 2021 Cumartesi Kova Burcu Aşk Yorumları

Tek veya zaten bağlı, bugünün gizemli ama ürkütücü bir şekilde açığa çıkan ay-Plüton karşıtlığı, size kendinizi kontrol etmekten başka seçenek bırakmıyor – özellikle de niyetiniz söz konusu olduğunda, Kova. Ve Pluto uzun bir süredir bilinçsiz kalıplarla ilgili on ikinci evinizden geçiyor olsa da, altıncı görev eviniz, günlük ritüelleriniz ve hizmet eylemleriniz aracılığıyla doğrudan aya karşı çıkıyor olacak. Bununla birlikte, önemli bir ortaklık söz konusu olduğunda niyetlerinizi yansıtmanız önemlidir – özellikle de onlara “iyilik eylemleri” göstererek stratejik olarak yolunuzdan çıkıyorsanız. Burada bir oyun sonu var mı yoksa gerçek mi?


Balık Burcu
10 Temmuz 2021 Cumartesi Balık Burcu Aşk Yorumları

Kalbinizi hak ettiğiniz romantizme açın ve baştan çıkarma güçlerinize dokunun, Balık. Ay, aşk dilinizi ve şefkat arzularınızı çevreleyen temalara duygusal vurgu ve sezgisel netlik getirerek beşinci aşk, tutku, zevk ve kendini ifade etme evinizi harekete geçirmeye devam ediyor. Bu arada, Luna, karışıma bir idealizm ve fantezi katmanı ekleyen gezegen hükümdarınız Neptün ile uyumlu bir üçgen oluşturacaktır. Başka bir notta, Luna topluluk, toplum ve bireysel özgürlükten oluşan onbirinci eviniz aracılığıyla için için yanan Plüton’a karşı çıkacak, bu nedenle çevrimiçi veya geniş ağınız içinde biriyle bağlantı kuruyor olabilirsiniz.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.