Boğa Burç Yorumları 7 Temmuz 2021

Boğa burcunun 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Boğa burcunu 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBoğa burcu 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 7 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, romantik bir partnerdeki değerlerinden duygusal istikrarına kadar her şeyi vurgulayarak, konfor arayan ikinci mali, mülk ve istikrar evinde dolaşmaya devam ediyor ve iyi… kendi yolunda oldukça kararlısın, Boğa. Bu arada, gezegensel yöneticiniz Venüs ile yaralı şifacı Chiron arasındaki bugünkü üçgen açı acı tatlı hissedebilir, çünkü özgürleştirici olduğu kadar yürek burkan da olabilir. Bu özellikle hem Venüs hem de Mars’ın atalarınızın dördüncü evini, aileyi ve en içteki duygularınızı harekete geçirmesi için geçerlidir, çünkü muhtemelen sona ermesi gereken bir nesille uğraşıyorsunuz. Referans olarak, yetiştirilme tarzınızı etkileyen ilişkileri düşünün.

Boğa Burcu 7 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Etrafınıza iyi bakın — enerjiniz şimdilik tamamen diğer insanlara yönelik; denemeden bile ilişkileriniz için çok şey yapabilirsiniz.

Bugünü kendinize ayırın – cep telefonunuzu kapatın. Biraz ‘ben’ zamanı için yerleşin.

Boğa Burcu 7 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Bugün kaynaklarına bak, Boğa. Hangi becerilerinizin tozdan arındırılmaya ihtiyacı var? Finansmana yaklaşımınızda nelerin değişmesi gerekiyor? Ay hiperaktif İkizler’de dolaşırken, bu sorular bugün zihninizde olgunlaşıyor. Luna’nın kendi kendini motive eden Mars ve etkileyici Merkür ile destekleyici bağlantısı, işi ev cephesinde halletmek ve her türlü iletişime dayalı çabaya odaklanmak için ideal bir gün olmasını sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.