Boğa Burç Yorumları 4 Temmuz 2021

Boğa burcunun 4 Temmuz 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 4 Temmuz 2021 Pazar günü neler bekliyor? Boğa burcunu 4 Temmuz 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 4 Temmuz 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 4 Temmuz 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBoğa burcu 4 Temmuz 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 4 Temmuz 2021 Pazar Günlük Aşk Burç Yorumu

İnatçı olma, Boğa. Bekar veya zaten bağlı olmanıza rağmen, günümüzün gökyüzü, aşk söz konusu olduğunda temel değerlerinizi ve arzularınızı onurlandırmanız için sizi teşvik ediyor – ancak bu biraz sürtünme olmadan gerçekleşmeyecek. Örneğin, burcunuzdan geçen ayın yanı sıra, gezegen yöneticiniz Venüs, sıcak dördüncü eviniz, aileniz ve duygusal temelleriniz aracılığıyla kızgın Mars ile kavuşum yapacak. Üstelik Luna, hem Venüs hem de Mars ile çatışacak ve konfor alanınızda kalmaya yönelik duygusal arzu ile aşk bölümündeki tutkulu özlemleriniz arasında gerilim yaratacaktır. İyi bir şey kolay gelmez, öyleyse neden bir adım atmıyorsunuz?

Boğa Burcu 4 Temmuz 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Şu müziği duyabiliyor musun? Hayır? Belki bir yere gitmelisin (tatlı biriyle) ve biraz dinlemelisin. Akşam dışarı çıkın ve neyi korkutabileceğinizi görün.

Boğa Burcu 4 Temmuz 2021 Pazar Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Boğa, bugün toplantılar yapmak, önemli iş görüşmeleri planlamak ve sözleşme imzalamak için ideal bir gün. Bunun nedeni, ilk evinizdeki uğurlu Boğa ayı ile iletişim sektörünüzdeki Yengeç güneşi arasındaki destekleyici bağlantıdır. Değerinizi veya çalışmanızın genel yönünü çevreleyen konuşmalar idealdir. Bundan en iyi şekilde yararlanın ve gerçeğinizi söyleyin. Bu günden itibaren olumlu değişikliklerin gelmesini bekleyin.

Sevgi göstermekten çekinmeyin. Öpücükler ve sarılmalar, kelimelerin söyleyemediklerini söyleyecektir.

Boğa Burcu 4 Temmuz 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

Boğa, bugün her şeyden önce kendinize öncelik verin. Ay’ın burcunuzdaki besleyici varlığı sizi fiziksel varlığınızla ve en acil duygusal ihtiyaçlarınızla yeniden ilişkilendirmeye çalıştığından, bedeninize geri dönmeniz önemlidir. Ay, geçen hafta ortaya çıkan anlatının keşfini derinleştirmeye devam eden çeşitli zor yönlere maruz kalıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.