Boğa Burç Yorumları 31 Temmuz 2021

Boğa burcunun 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Boğa burcunu 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBoğa burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay burcunuzda kapanmadan önce, tutkulu beşinci aşk, şehvet ve kendini ifade etme evinizdeki yolculuğunun ortasında gezegen yöneticiniz Venüs ile uyumlu bir üçgen açı oluşturacaktır. Kalbinin arzularını açıkça kabul ediyor musun, Boğa? Yoksa bu sırrı tamamen kendine mi saklıyorsun? Daha zorlu bir notta, ay, otoriter onuncu eviniz aracılığıyla geri giden Satürn ile çatışacak ve bu da kontrol etme arzunuz ile gerçek hislerinize sahip çıkmanız arasında sürtüşme yaratabilecektir. Ancak bu size niyetleriniz ve kontrol konularınız üzerinde düşünme fırsatı sunar.

Boğa Burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Bir müzeye veya galeriye gidin. Biraz kültür havasındasın – ve henüz tanımadığın ama gerçekten tanıması gereken biri de öyle.

Boğa Burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Aksiyon ve enerji gezegeni Powerhouse Mars, burçları 14 Eylül Boğa’ya kadar değiştiriyor. O sizin güneş yaratıcılığınızın beşinci evinde dönerken, aniden yoktan var olan bir ilham dalgasına sahip olduğunuzu göreceksiniz. Şimdi, İlham Perisini kullanmak için son derece önemli bir zaman; özellikle de sanat, medya, eğlence, tasarım veya performans kariyeriyle uğraşıyorsanız. Bu süre zarfında Mars Başak burcunda olacak, bu nedenle fikirler ve planlar zihninizde süzülürken, bunları bir yere not etmeyi ve organize olmayı unutmayın. Aksi takdirde, siz onları gerçekleştiremeden buharlaşabilirler.

Gidin sanat dünyasını keşfedin – ruhunuzu besleyecek ve zihninizi canlandıracaktır.

Boğa Burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Yılın bu zamanını bulmak zor, Boğa (olmanız gerektiği gibi, çünkü Aslan mevsimi sizi aile biriminize çekilmeye ve aile temellerinizi güçlendirmeye teşvik ediyor). Bugünün üçüncü dördün ay burcunuza geliyor ve bağımsızlık duygunuz ile ailenize karşı göreviniz arasında yapılması gereken ayarlamaları vurguluyor. Geçmişte takılıp kalmışsanız, yeni ortaya çıkan kimliğinizi nasıl onurlandırabilirsiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.