Boğa Burç Yorumları 28 Temmuz 2021

Boğa burcunun 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Boğa burcunu 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBoğa burcu 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 28 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Bir süredir seni tetikleyen şeyle uzlaşmaya geliyorsun, Boğa. Ancak şu anda bekar veya zaten bağlı olmanıza rağmen, bugünün astrolojisi, kendinizi yeterince güvende hissetseniz de hissetmeseniz de, geçmişteki korku ve yüklerden kurtulmanız için sizi cesaretlendiriyor. Ve biz konuşurken Uranüs ilişkilerinizde ve değer sistemlerinizde devrim yapıyor olsa da, önceden bazı yüklerinizi bırakmadan yeni bir aşk yolculuğuna çıkmanız mümkün değil. Kapanış, rüyalar, bilinçsiz kalıplar ve perde arkasındaki her şeyden oluşan gizemli onikinci evinizin üzerinde gezinen Luna, yaralı şifacı Chiron’a katılacak. Bu senin meydan okuman.

Boğa Burcu 28 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün, özellikle işleri halletmenize yardımcı olacak insanlara güvendiğinizde, kusur bulmak kolaydır. Müteşekkir olun ve konumunuzu gösteriş yapmayın; yoksa kibir iyileri kaçar.

Boğa Burcu 28 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

Kudretli Jüpiter seni yeni zirvelere çıkarmaya kararlı, Boğa! Son aylarda, güneş enerjisi onbirinci evinizin içinde yörüngede dolandı, ama nihayet, bugün, güneş başarınızın onuncu evine geri giden bir evreye geri dönüyor. Artık yıl sonuna kadar, büyük yeni profesyonel zaferler ulaşılabilir olabilir. Alkışlar, ödüller, terfiler, zaferler veya şöhret de yakın olabilir. Hırslarınız bu kadar uğurlu bir şekilde aydınlatılmışken, dünyaya eşi benzeri olmadığını göstermek için çok çalışmalısınız. Geçmişteki mücadeleler, azim ve azim sizi buraya getirdi. Yükselmeye devam et. Parlamak için doğdun.

Hoşgörü büyük bir erdemdir – bize başkalarına saygı duymayı ve kendimize değer vermeyi öğretir.

Boğa Burcu 28 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Yeni ortaya çıkan hedeflerinizi keşfetmeye ve genişletmeye yeni başladınız, Boğa. Evren, ilerlemeye devam etmeden önce yapılacak daha çok iş olduğunu öne sürüyor. Genişleyen Jüpiter, hayal gücü kuvvetli Balık’tan geriye doğru hareket ediyor ve bugün mantığa öncelik veren Kova’ya geri dönüyor. Bu geçiş, kariyeriniz ve itibarınız alanında, şimdi yılın geri kalanında büyüme sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.