Boğa Burç Yorumları 27 Temmuz 2021

Boğa burcunun 27 Temmuz 2021 Salı günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 27 Temmuz 2021 Salı günü neler bekliyor? Boğa burcunu 27 Temmuz 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 27 Temmuz 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 27 Temmuz 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBoğa burcu 27 Temmuz 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 27 Temmuz 2021 Salı Günlük Aşk Burç Yorumu

Boğa, en son ne zaman sahilde veya bir su kütlesinin yanında vakit geçirdin? Luna, bugün rüya gibi Neptün ile çarpışma dışında, özgürlük seven onbirinci dernekler, özlemler, umutlar ve dünyaya ait olma duygunuzda gezinmeye devam ediyor. Şimdi, bu kulağa sevimsiz gelebilir, ancak Neptün’ün tesadüfi etkisi, okyanusun yakınında romantizm bulma olasılığına güvenmek için yeterli nedendir. Bu, kuzey yarım kürede yaşayanlarınız için mantıklı olacaktır – özellikle de her şey carpe diem maceralı dokuzuncu evinizden Plüton’a altmışlık açı yaptığında. Boşver, kimse var mı?

Boğa Burcu 27 Temmuz 2021 Salı Günlük ilişki Burç Yorumu

Yiyecek veya içecekler için arkadaşlarınızla bir araya gelin. Şenlikli bir şey havasındasın, ama şu anda bir parti biraz fazla olabilir.

Boğa Burcu 27 Temmuz 2021 Salı Günlük İş Burç Yorumu

Son haftalarda, kozmik habercimiz Merkür’ün solar üçüncü iletişim eviniz olan Boğa’da parıldamasından keyif aldınız. Bugün, güneş enerjisi dördüncü evinize taşınıyor ve evden çalışırken üretken olmanıza ve odaklanmanıza yardımcı oluyor. Bir ev ofisiniz varsa, daha topraklanmış ve uyumlu hissetmek için alanınızı düzenleyin ve temizleyin. Kendinize ait bir dükkan, ofis veya iş yeri açmak için gayrimenkul meselelerini müzakere etme sürecindeyseniz, Mercury size çok şey kazandıracaktır. Yukarıda ve ötede, Merkür Aslan’dayken, şu anda nerede olduğunuzu değerlendirme ve kariyerinizi bir sonraki adımda nereye götürmek istediğiniz konusunda büyük hayaller kurma fırsatına sahip olacaksınız.

Arkadaşlarla sosyalleşmenin en iyi yolu yemek yemektir – bir masa arayın ve ayırtın.

Boğa Burcu 27 Temmuz 2021 Salı Günlük Burç Yorumu

Salı günü Boğa burcunda gerçeği bulmak zor. Rüya gibi balık ayı, günü Neptün’ün gizemli kucağında kilitli olarak geçirir. Bu kombinasyon uykululuğu ve hayal gücünü artırarak günü dinlenmek için ideal bir gün haline getirir. Daha net bir zaman için gerçek işçilikten tasarruf edin. Zeki Merkür, kalp merkezli Aslan’a da ilerleyerek zihinsel odağınızı şimdi 11 Ağustos’a kadar ailevi köklerinize ve ev yaşamınıza gönderiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.