Boğa Burç Yorumları 18 Temmuz 2021

Boğa burcunun 18 Temmuz 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 18 Temmuz 2021 Pazar günü neler bekliyor? Boğa burcunu 18 Temmuz 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 18 Temmuz 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 18 Temmuz 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBoğa burcu 18 Temmuz 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 18 Temmuz 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Şu anda küresel vibe ile temas halindesiniz ve bu harika hissettiriyor. Planlarınızı hayata geçirmek için bu yeni bakış açısını nasıl kullanacağınızı bulabilecek misiniz bir bakın.

Boğa Burcu 18 Temmuz 2021 Pazar Günlük İş Burç Yorumu

Ay bugün burçlarla ticaret yapıyor ve gökyüzünde karşınızda duracak, Boğa. Güneş yedinci eviniz olan Akrep’te, iş ilişkilerinizi, ilişkilerinizi ve anlaşmalarınızı değerlendirmek için bir aciliyet hissedeceksiniz. Ay, her burcu yaklaşık olarak ayda bir kez ziyaret ettiğinden, önümüzdeki haftalar için satıcılar, ortaklar ve müşterilerle nasıl bağlantı kuracağınız konusunda yeni modeller oluşturabilirsiniz. Güvendiğiniz, değer verdiğiniz, anladığınız ve bunun tamamen karşılıklı olduğunu hissettiğiniz insanlarla çalışmanız özellikle önemlidir. Bugün, aranızdaki çatlakları konuşmak için kullanın ve ileriye dönük iyileştirmeler gerekir.

Çok fazla benzer düşünen arkadaş sizi kayıtsız yapacak. Bugün farklı fikirler arayın.

Boğa Burcu 18 Temmuz 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

Boğa, bugün tüm enerjin ilişki meseleleri etrafında dönüyor. Ay, yoğunluk arayan Akrep’in içinden geçerek sizi kalbin meselelerinde biraz daha derine inmeye teşvik ediyor. Luna’nın düzensiz Uranüs ile karşıtlığı, ortaklık konularında tam olarak nerede değişiklik yapılması gerektiğini vurgulayabilir. Başka yerlerde, konuşkan Merkür aşırı ciddi Satürn ile kafa kafaya gelir ve sabır gerektiren ince zihinsel ve iletişim blokları oluşturur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.